Gösterilen sonuç sayısı: 11

Açık Gardırop Dolap Giyim Açık Elbise Dolabı Metal Kıyafet Dolabı

Açık gardırop; zarif tasarımı ile kıyafetlerin depolanmasında tercih edilen trend bir üründür. Mekan sınırlaması olmayan, işlevsel bir üründür. Açık gardıroplar ile giysilerinizi görünür şekilde depolayabilirsiniz. Genellikle portmanto, gardırop olarak tercih edilmektedir.

Dekorasyonlarda en zor karar verilen eşyalardan birisi dolaplardır. Hem depolama özelliğinin korunması hem de tasarımı ile dikkat çekmesi istenen dolapları tercih ederken kullanıcılar zorluk yaşamaktadır. Depolama işlevini sağlarken odalarda karanlık ve kasvetli bir görüntü elde etmek istemeyen kullanıcılar son zamanların trend ürünü olan açık kıyafet dolabı ile dekorasyonlarına modern bir hava katmaktadır. Açık dolaplar mekanlara ferah bir görünüm kazandırarak eşyalara daha kolay ulaşılmasını sağlamaktadır. Ayrıca şık ve tasarım kıyafetlerin ışıltısı ile odalarda renkli sergi alanları dizayn etmeye yardımcı olmaktadır. Bu sebeple metal gardırop sayesinde klasik dolap görünümünden uzaklaşarak daha ferah ve düzenli dolaplar dizayn edebilirsiniz.

Ceket askılığı

Minimalist yaşam fikriyle dizayn edilen eşyalar son zamanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle evlerde klasik ve sıkıcı görünüme sahip eşyaların yerini mekana ferahlık veren ve canlı tasarımı ile dizaynı kolaylaştıran eşyalar almaktadır. Bu sebeple elbise dolabı açık sayesinde odaların duvar ve zemininde büyük yer kaplayan dolaplar yerini daha modern ve minimalist tasarıma sahip açık gardıroplara bırakmaktadır. Alınan eşyaların kapalı dolaplar arkasında unutulması, istenilen kıyafeti bulmak için harcanan zaman ve çabanın önüne geçmesi ile metal kıyafet dolabı birçok evde kullanılmaya başlanmıştır. Sadece evlerle sınırlı kalmayan geniş kullanım alanına sahip olan açık dolaplar konfeksiyon atölyeleri, showroomlar, antreler ve sergilerde sıklıkla tercih edilmektedir.

Portatif elbise dolabı

Depolama sorunu ile dekorasyonların her adımında karşılaşmaktayız. Hem depolama alanını korumak hem de şık tasarımlar elde etmek oldukça zor bir süreçtir. Depolama alanlarını artırırken zarifliği ve modernliği korumak isteyenler tasarımların ana ürünlerinde ufak değişiklikler yaparak modern mimariler elde etmektedirler. Artık kıyafet, aksesuar ve ayakkabıların yerleştirilmesi için evlerin birçok duvarını tamamen kaplayan büyük dolaplar yerine metal açık gardıroplar tercih edilmektedir. Bu sayede kıyafetler sıkışık askılarda değil ferah görünüme sahip açık dolaplarda saklanmakta, aksesuarlar görünür şekilde istiflenerek ulaşımı kolaylaştırılmaktadır. Mekanlara estetik görünüm kazandıran açık askılıklar ile tarzınızı yansıtırken şık depolama alanları oluşturabilirsiniz.

Metal dolap

Açık tasarıma sahip gardıroplar çoklu kullanım alanları ile evlerde joker ürün özelliğine sahiptir. Genellikle metal ve ahşap malzemeden üretilen açık giysi dolabı evlerde yatak odası, çocuk odası ve antrelerde sıklıkla tercih edilmektedir. Tek kullanım alanına sahip olmamasıyla birlikte yer değişikliği sağlanarak çoklu kullanım alanları elde edilebilmektedir. Hem kıyafet askılığı hem ayakkabı ve aksesuar alanı bulunan üründe açık şekilde ürünlerin gözükmesi daha düzenli bir görünüm elde etmek için oldukça önemlidir. Açık dolaplar sayesinde daha minimalist yaşam tarzına kavuşabilirsiniz. Yaşam alanlarınızı dizayn ederken açık raflı gardırop kullanarak hem zeminden hem de kullanılmayan eşyalardan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Elbise dolabı açık alınırken dikkat edilmesi gerekenler

Elbise dolabı açık tercih ederken, ömürlük bir kullanım sunması sebebiyle tarzınıza en uygun model seçmelisiniz. Mekanlarda imza ürün olarak tercih edilen açık gardırop modelleri sayesinde küçük dokunuşlar ile modern ve şık değişikler elde edebilirsiniz. Tasarımın yanı sıra yaşam alanları için vazgeçilmez parça olan gardıroplarda en önemli kriter mekan boyutuna uygunluktur. Açık askılı gardırop ile hem ortamın tasarım uyumu korunmalı hem de ölçüleri mekanın kapasitesine uygun olmalıdır. Dayanıklı metal gövdeden üretilen askılıklar eşya istifleme konusunda oldukça elverişli yapıya sahiptir. Üründe bulunan metal yüzeyin çizilme olasılığı olduğu için boya yüzeyine zarar verecek ve ürün bütünlüğünü bozacak darbelerden korunması, uzun ömürlü kullanım için gereklidir.

Açık giysi dolapları nerelerde kullanılmaktadır?

Gardırop modellerimiz iç ve dış mekan kullanımları için uygundur.
Yatak odası, çocuk odası, antre, çalışma odası, balkon vb. kişisel oturma alanlarında sıklıkla tercih edilmektedir.
Ofis, cafe, restaurant ve otel vb. mekanların dekorasyonları için vazgeçilmez parçalardandır.
Mağaza, showroom, fuar alanları ve konfeksiyon atölyeleri için dekorasyonda sıklıkla kullanılan bir üründür.

Metal açık dolap montajı nasıl yapılmaktadır?

Ürün demonte olarak tarafınıza kargolanmaktadır. Kurulum için gerekli olan tüm montaj aparatları paket içerisinde bulunmaktadır. Konfeksiyon askılık sizlere ulaştığında, satış sonrası montaj esnasında teknik desteğe ihtiyaç duyarsanız destek için ekibimiz ile her zaman iletişime geçebilirsiniz. Sizlere 7/24 müşteri hizmetleri olarak destek vermeye hazırız. Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir.