Gösterilen sonuç sayısı: 48

Ahşap Banklar Ahşap Bank Bahçe Bankı Metal Bank Ayağı Fiyatları

Ahşap banklar; geniş kullanım alanına sahiptir. Ev, bahçe, fabrika, iş yerleri, ofis, cafe ve yaşam alanlarında sıklıkla tercih edilmektedir.

Ahşap bahçe bank mobilyaları kentleşme ile birlikte önemini kaybetse de günümüz şartlarında tekrardan popüler olmuştur.  Kent yaşamında kurumsal ve özel alanlarda çevre düzenlemek için tercih edilmektedir. Kent imajı için tercih edilen ürünlerin tüm hava koşullarına dayanıklı olması gerekmektedir. Dış mekanda kullanılan en yaygın malzemeler alüminyum, ahşap, ferforje ve çeliktir. Park bahçe bankının aktif kullanılması ve devamlılığı için insanların göz zevkine hitap etmesi kendilerini rahat ve konforlu bir ilanda hissetmeleri sağlanmalıdır. Çok fazla çeşit içinden alanınıza en uygun ürünü ve ölçüleri belirleyin.

Bahçe, balkon ve teraslar evlerimizde en çok zaman geçirdiğimiz mekanlar haline gelmiştir. İnsanları hem fiziksel hem de ruhen rahatlamaktadır. Yazın gelmesi ile birlikte bahçe oturma bankında kahvaltılar, akşam yemekleri, beş çayı, mangallar olmazsa olmazlarımızın arasındadır. Mükemmel anlarımızı geçirdiğimiz bu mekanların her bakımdan dört dörtlük olmasını ister, hem göz zevkimize hem de rahatımız için uygun ürünleri seçmek isteriz. Abronya firması ağaç bank mobilyalarında farklı stillere hitap eden oldukça çeşitli ürünlere yer vermiştir.  Abronya açık alanların her bir köşesini yaşama dahil etme imkanı sunuyor. Artan talep ve istek nedeni ile çok sayıda ahşap oturma bankı modelleri üretmeye başlanmıştır. Tasarımlarımızda kullanılan tüm malzemeler A+ kalite ham maddelerden üretildiği için uzun yıllar boyunca ilk günkü kalitesini koruyarak sizlere sunmaktadır.

Ahşap bench modeli – Ahşap banklar

Bench, bank ve oturak kelimelerin karşılığıdır. Masif ahşap benchi diğerlerinden ayıran önemli detay sırt kısmının olmamasıdır. Bench ahşap modellerin kullanımında herhangi bir sınırlama yoktur, her yere ve her alana konumlandırabilirsiniz. Rahat ve şık tasarımı ile size veya misafirlerinize konforlu ve kullanışlı bir ilan yaratmaktadır. Antre ve hollerde kullandığımız oturaklı bank gelen misafirlerimizi ilk karşıladığımız yerdedir. Dar alanlarda şık bir ortam için modellerimize göz atabilirsiniz.

Park bahçe oturma bankı

Hafta sonlarınızı ailenizle, sevdiklerinizle birlikte geçirmek için hem rahat hem de kullanışlı dış mekan bankına ihtiyacımız vardır. Günümüz kentsel yaşamında doğadan bu kadar uzak kaldığımız dönemlerde bahçeler kaçamak yaptığımız ilk duraklardır. İç ve dış mekanlar için uygun olan ahşaplı bahçe bankı, kaliteli ve el işçiliği ile üretilmektedir. Bahçe bank ayağı çeşitleri, çevre koşullarına dayanacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. 

Döküm ayaklı bank

Dış mekanları dekore edebilmek ve bahçelerinizi yaşam alanlarına dahil etmek için en çok tercih edilen model ve ürün döküm banklarımızdır. Bir çok farklı renkte karşımıza çıkan kütük banklar genellikle diğer banklara oranla daha şık ve detaylı olmalarıyla eksantrik tasarımlarıyla dikkat çekmektedir.  İçerdiği çeşitli desenlerle, oymalarıyla göz dolduran alüminyum döküm banklar, sağlam ve dengeli yapısı ile kendilerini dış alanda kullanım için uygun kılar.

Bahçe bankı alırken dikkat edilmesi gerekenler

Ahşap bank takımı alırken dış çerçevesinin dayanıklılığına iskelette kullanılan ham malzemenin çelik/ alüminyum olmasına ayrıca boya kalitesine ve bütünlüğüne dikkat edilmesi gerekmektedir. Ahşap masa bank takımı seçiminde dikkat edilmesi gereken diğer konu ise; oturma kısmında kullanılan materyallerin esnek ve dayanıklı yapıya sahip olmasıdır. Kullanıma uygun olmayan malzeme kullanımı ürünün kısa sürede deforme olmasına neden olacaktır. Firmamız bütün bunları test etmiş, deneyimlemiş ve bu durumları göz önüne alarak ürün üretimini ve kalite kontrolünü tamamlamıştır.

Balkon bankları nerede/ nerelerde kullanılıyor?

Piknik masası ahşap modellerimiz hem iç hem de dış mekanlarda kullanılmaktadır.
Bahçe, balkon, teras, kişisel oturma alanlarında sıklıkla tercih edilmektedir.
Park, kafe, restoran, mağazalar ve peyzaj mimarlıklarında sergileyebilir, misafirlerinize rahat ve konforlu bir alan yaratabilirsiniz.

Masif ahşap bank montajı nasıl yapılmaktadır?

Ürünlerimiz genellikle de-monte olarak gönderilmektedir. Ürün kurulumları son derece kolay ve pratiktir. Paket içerisinde montaj malzemeleri ve kurulum kılavuzu bulunmaktadır. Dış mekan oturma bankı alanında uzman ekibimiz sizlere satış öncesi ve sonrası 7/24 destek vermektedir. İletişim hattımızdan veya mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir.