Gösterilen sonuç sayısı: 29

Ayakkabılık (9)

Dresuar Ve Ayakları (19)

Şemsiyelik (1)

Antre Dekorasyon – Ayakkabılık – Dresuar Modelleri – Ayakkabı Dolabı

Antre dekorasyon; evimizin dekorasyonu ve görüntüsü mekanın havasını veya kişilerde yarattığı etkileri görmemizde büyük rol oynamaktadır. Evimizin her bir köşesini kullanıma katmak ve ferah bir ortam yaratmak için tercih edilmektedir. Koridor dekorasyonu bizi ve misafirlerimizi ilk karşılayan yerdir. Gelen misafirlerimize zevklerimiz, dekorasyonumuz ve evimiz için ipuçları vermiş oluyoruz. Bundan dolayı dekorasyonuna ve dizaynına son derece titizlik ile yaklaştığımız, kafa yorduğumuz bir yerdir. Antrelerimizde kullandığımız ürün çeşitleri şu şekildedir; dresuar, askılık, portmanto, bench ve ayakkabılık gibi ürünler tercih edilmektedir.

Ayakkabılık

Günümüzde her birey birden fazla ayakkabısı kullanmaktadır. Klasik, spor, günlük derken antreler veya kapı önlerinde bir ayakkabı yığını oluşmaktadır eğer yalnız yaşamıyorsanız bu sayı üç dört katına çıkmaktadır. Bu ayakkabılardan hatta terlik yığınından kurtulmanın tek yolu ayakkabılıklardır. Antremizde kullanılan metal ayakkabılık çeşitleri; alanınızın büyüklüğüne, zevkinize ve fonksiyonlu olmasına dikkat ederek seçmeniz gerekmektedir. Günümüzde retro tasarımlar için kapı önü metal ayakkabılık modelleri daha ağırlıklı olarak tercih edilmektedir. Bulunduğu konuma şıklık ve zarafet katan metal ayakkabılıklar son dönemin gözde dekorasyon parçaları arasındadır. Abronya firmamız A+ kalite malzemelerden kendine özgü tasarımla ile geniş bir ürün yelpazesini siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Dresuar

Dresuarlar yatak odası, mutfak ve salon gibi evin tüm alanlarında kullanabileceğimiz işlevsel bir üründür. Özellikle belirtmek isteriz ki asıl kullanım alanı antre ve hollerdir. Antrelerde bulunan tasarım dresuar hem estetik görünüm sağlar hem de işlevsellik yönünden kolaylık ve pratiklik sağlar. Modern dresuar, eve girerken veya evden çıkarken acil ihtiyacımız olan çanta ve anahtar konusunda direk kullandığımız, dekorasyonumuzu tamamlayan bir ürünüdür. Petek üstü dresuar üzerine biblo veya küçük objeler yerleştirdiğimizde evinize gelen misafirlerinizi hoş ve şık bir alanda karşılayabilirsiniz. Antrelerin genellikle dar olmasından kaynaklı genellikle mini dresuar modelleri tercih edilmektedir. Abronya firması olarak alanınıza en uygun ölçülerde ürünü üretebilir ayrıca istediğiniz kadar ürünü özelleştirebilirsiniz.

Şemsiyelik

Günümüzde şemsiyelikler çok az tercih edilse de antre ve holünüzün tamamlayıcı dekorasyon parçasından biridir. Dekoratif şemsiyelik kullanım yeri olarak kapı girişleri veya portmanto yanında yerini almaktadır. Yağmurlu karlı havalarda çok sık kullandığınız şemsiyeleri ıslak halleri ile evlerinizde koyacak yer bulamazsınız. Abronya firması olarak ürünlerimizi çelik, demir ve sac malzemelerden üretmekteyiz. Şık ve modern görünüme sahip metal şemsiyelik sayesinde yaşam alanlarınızda hem işlevsel hem de zarif ürünler ile tasarımı yakalayabilirsiniz. Şemsiye standı son derece dayanıklı malzeme ve kaliteli el işçiliği ile üretilmektedir. Şemsiyelerin suyu aktığında etrafa yayılmaması için hazneli olarak üretilen ürünler çok kullanışlı ve fonksiyoneldir. Modellerimize göz atabilirsiniz.

Antre hol dekorasyonu yaparken nelere dikkat etmeliyiz?

Devamlı kullandığımız alanlar olan antre veya holler de ürün tercihlerinde malzemenin, ürünün dayanaklı ve fonksiyonel olmasına öncellikle dikkat etmeliyiz. Ürünler de kullanılan metal ayakların malzemenin dayanıklılığına ayrıca boya kalitesine ve bütünlüğüne dikkat edilmesi gerekmektedir. Dikkat edilmesi gereken diğer bir konu ise; ürünlerde kullanılan ahşap malzemelerin cinsi, kalınlığı, üzerlerine uygulanan işlemlerin neler olduğudur. Kullanıma uygun olmayan ahşaplar kısa süre içerisinde yıpranıp deforme olmasına neden olacaktır. Firmamız bütün bunları test etmiş, deneyimlemiş ve bu durumları göz önüne alarak ürün üretimini , kalite kontrolünü tamamlamıştır.