Gösterilen sonuç sayısı: 12

Askılık Ayaklı Askılık Elbise Askılığı Ayaklı Elbise Askısı Ayaklı Askı

Askılık; yaşam alanlarında tasarımı ile dekorasyonlara kolayca uyum sağlarken aynı zamanda depolama görevini üstlenmektedir. Ev, ofis, otel, restaurantlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Askılıklar işlevselliğini kaybetmeyen tasarımlar ile son yılların trend ürünleri arasında yer almaktadırlar.

Günümüzde işlevselliği ile ön planda olan ürünleri, tasarımlarındaki dikkat çekicilikleri ile dekorasyonlarda aktif kullanmak oldukça önemlidir. Kullanım fonksiyonunu ve ergonomisini kaybetmeyen aynı zamanda tasarımı ile de ön planda olan ürünler mekan dizaynlarında star parça olmaktadırlar. Özellikle ev mimarisinde sıradan olanın dışına çıkmadan bu trendi yakalamak oldukça zorlaşmaktadır. Yaşam alanlarımızda sıklıkla tercih ettiğimiz askılıklar da değişen tasarımları ile dekorasyonlara katkı sağlamaktadır. Artık sadece işlevsel duvar askısı değil tasarım ve mimariye uygun olanlar tercih edilmektedir. 

Tasarımda bütünlüğü korumak oldukça zordur. En ufak bir parçayla tasarımı güçlendirebilir ya da tamamen sıradanlaştırabilirsiniz. Bu sebep ufak detay gibi görünen parçalar aslında dikkat edilmesi gereken ürünlerdir. Her gün kullandığımız açık askılık ile tasarım yakalandığında dekorasyonlar daha gösterişli hale gelmektedir. Kendi zevkinize uygun, birçok alanda kullanabileceğiniz tasarım askılık ile sizlerde yaşam alanlarınızın mimar olabilirsiniz.

Portmanto

Mekanlarda, karşılama kısmının çok önemsenmemesi dekorasyonda yapılan ilk hatalardan birisidir. Ev, ofis, cafe, restaurant vb. mekanların tasarımı hakkında ilk fikir giriş kısmında oluşmaktadır. Burayı dizayn ederken kullanılan sade ve şık tasarımlar oldukça önemlidir. Kullanılacak eşyalar alanın boyutuna göre tercih edilmelidir. Zeminde ve duvarda çok fazla yer kaplamayan ayaklı portmanto kullanıcılar tarafından son zamanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Klasik kapaklı dolapların yerini daha modern ve şık görünüme sahip portatif askılık tasarımları almaktadır. Açık askılıklar tasarımları ile mekanlara ferahlık katmaktadır. Minimalist boyutu ve kolayca yer değiştirilebilmesi ile favori ürünlerden olan tasarım portmanto, küçük dokunuşlar ile dekorasyonların bambaşka hale dönüştürülmesinde etkilidir.

Metal duvar askısı

Dekorasyonlarda zemin ve duvarların kullanımı oldukça önemlidir. Zeminden tasarruf sağlayacak ürünler her zaman önceliklidir. Özellikle üzerinde farklı eşyalarında istifleneceği ürünler dekorasyonun dikkat çeken parçalarında tercih edilmemektedir. Ceket ve kıyafet askısı vb. eşyaların duvara monteli olarak kullanımı hem duvar tasarımında hem de zemin tasarrufunda dekorasyonlara yardımcı olmaktadır. Minimalist ve metal tasarım duvar askısı sayesinde eşyaların düzensiz şekilde kapı arkasında depolanması engellenmektedir. Yatak odası, çocuk odası, antre, banyo ve mutfakta kullanılan dekoratif askılık çoklu kullanım özelliği ile birçok kişisel yaşam alanında sıklıkla tercih edilmektedir.

Ceket askısı

Her gün kullanılan eşyalar dekorasyonlar tasarlanırken göz önünde dursun istenir. Ceketlerin düzenli şekilde gözükmesi aynı zamanda şıklığı ile tasarıma katkı sağlaması için eşek askılık kullanımına tasarımlarda yer verilmektedir. Genellikle yatak odası ve antrelerde tercih edilen metal ayaklı askılık ile sık kullanılan ürünlere ulaşım kolaylığı sağlanır. Yatak odası dekore edilirken belirlenen modern, iskandinav ya da avangart tarzda önemli olan mekandaki uyumdur. Metal ve ahşap malzemeden üretilen elbise askılığı ayaklı tasarımı ile farklı dekorasyon stillerine oldukça uyumludur. Fonksiyonel parçalar ile hayatınızı kolaylaştırabilir aynı zamanda yaşam alanlarınızda kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz. Karmaşık dizaynların yerini göz yormayan tasarımlara bıraktığı son zamanlarda küçük değişikler ile mekanları daha ferah ve modern bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Bu konuda duvar askılıkları ve ayaklı askılık modelleri size yardımcı olacaktır.

Portmanto askılık alırken dikkat edilmesi gerekenler

Portmanto askılık tercih ederken, ömürlük bir kullanım sunması sebebiyle tarzınıza en uygun model seçmelisiniz. Mekanlarda imza ürün olarak tercih edilen ahşap ayaklı askılık sayesinde küçük dokunuşlar ile modern ve şık değişikler elde edebilirsiniz. Tasarımın yanı sıra yaşam alanları için vazgeçilmez parça olan askılıklarda en önemli kriter mekan boyutuna uygunluktur. Askılık ayaklı model ile hem ortamın tasarım uyumu korunmalı hem de ölçüleri mekanın kapasitesine uygun olmalıdır. Dayanıklı metal gövdeden üretilen askılıklar eşya istifleme konusunda oldukça elverişli yapıya sahiptir. Üründe bulunan metal yüzeyin çizilme olasılığı olduğu için boya yüzeyine zarar verecek ve ürün bütünlüğünü bozacak darbelerden korunması, uzun ömürlü kullanım için gereklidir.

Şal askılığı nerelerde kullanılmaktadır?

Askılık modellerimiz iç ve dış mekan kullanımları için uygundur.
Yatak odası, çocuk odası, antre, çalışma odası, balkon vb. kişisel oturma alanlarında sıklıkla tercih edilmektedir.
Ofis, cafe, restaurant ve otel vb. mekanların dekorasyonları için vazgeçilmez parçalardandır.
Mağaza, showroom, fuar alanları ve konfeksiyon atölyeleri için dekorasyonda sıklıkla kullanılan bir üründür.

Kapı arkası askılık montajı nasıl yapılmaktadır?

Ürün demonte olarak tarafınıza kargolanmaktadır. Kurulum için gerekli olan tüm montaj aparatları paket içerisinde bulunmaktadır. Metal askılık sizlere ulaştığında, satış sonrası montaj esnasında teknik desteğe ihtiyaç duyarsanız destek için ekibimiz ile her zaman iletişime geçebilirsiniz. Sizlere 7/24 müşteri hizmetleri olarak destek vermeye hazırız. Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir.