Gösterilen sonuç sayısı: 21

Ayakkabılık Modelleri Kapı Önü Metal Ayakkabılık Fiyatları

Ayakkabılık modelleri; ev dekorasyonunda genellikle antre, koridor ve ev girişlerinde oluşabilecek dağınıklığı engellemek amacıyla kullanılır.

Yaşam alanlarında ihtiyaç duyduğumuz ve saklamamız gereken bir çok eşyalarımız mevcuttur. Ayakkabılarımızda bu eşyamızdan biridir. Ayakkabıların bulunduğu yerin düzenli ve kullanışlı olması gerekir aynı zamanda göze de hitap etmelidir. Bir ayakkabılık hem az yer kaplamalı, hem ihtiyacımızı karşılamalı, hem de dekorasyonumuza uyumlu olmalıdır.

Ayakkabılar biz insanlar için bu kadar önemli iken diğer bir konu da ayakkabılık seçimlerimizdir. Son dönemde hepimizin evinde bir çiftten fazla ayakkabı vardır. Birde geniş bir ailede yaşıyor isek kapımızın önü büyük bir ayakkabı yığınıdır. Ayakkabıların düzenli ve tertipli durması için bir çok seçenek var edilmiştir. Metal malzemeden plastik malzemeye ahşaptan ferforje malzemeye kadar pek çok seçenekte ayakkabılıklar üretilmiştir. Ayak sağlığımız için ayakkabılarımızı koyduğumuz yerin kolay temizlenebilir olması, hijyenik ve bakteri üretmemesi gerekmektedir. Çelik/ metal ayakkabılıklar bu alanda en iyisidir. Uzun ömürlüdür ve plastik malzemeler gibi koku yapan bakteri üreten hijyenik olmayan bir yapısı yoktur. Ayakkabılıklar son dönemde kapı önü ayakkabılık değil de ev içinde bulunmaktadır. Bundan dolayı oda veya holümüzün dekoruna uygun ucuz ayakkabılık modeli arayışlarına girmiş bulunuyoruz. Abronya firması olarak ayakkabı dolabını metal/ çelikten üretmekteyiz. İstediğiniz modeli istediğiniz ölçülerde üretebilir, kişiselleştirebilirsiniz. Hazır ayakkabı dolaplarına sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz

Portmanto ayakkabılık alırken dikkat edilmesi gerekenler

Ayakkabılık alırken dış çerçevesinin dayanıklılığına iskelette kullanılan ham malzemenin çelik/ alüminyum olmasına ayrıca boya kalitesine ve bütünlüğüne dikkat edilmesi gerekmektedir. Ayakkabı dolabı modelleri seçiminde dikkat edilmesi gereken diğer konu ise; askı kısmında kullanılan materyallerin sert ve dayanıklı yapıya sahip olmasıdır. Kullanıma uygun olmayan malzeme kullanımı ürünün kısa sürede deforme olmasına neden olacaktır. Firmamız bütün bunları test etmiş, deneyimlemiş ve bu durumları göz önüne alarak ürün üretimini ve kalite kontrolünü tamamlamıştır.

Duvara monte ayakkabılık nerede/ nerelerde kullanılıyor?

Metal ayakkabılık modellerimiz hem iç hem de dış mekanlarda kullanılmaktadır.
Bahçe, balkon ve teras  alanlarında sıklıkla tercih edilmektedir.
Okul, apartman, site yönetimi ve peyzaj mimarlıklarında sergileyebilir, misafirlerinize kullanışlı bir alan yaratabilirsiniz.
Antre, hol ve kapı önü gibi kişisel alanlarda kullanılmak için ideal bir üründür. 

Kapı önü metal ayakkabılık montajı nasıl yapılmaktadır?

Ürünlerimiz genellikle de-monte olarak gönderilmektedir. Ürün kurulumları son derece kolay ve pratiktir. Paket içerisinde montaj malzemeleri ve kurulum kılavuzu bulunmaktadır. Demir ayakkabılık alanında uzman ekibimiz sizlere satış öncesi ve sonrası 7/24 destek vermektedir. İletişim hattımızdan veya mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir.