Gösterilen sonuç sayısı: 50

Balkon Salıncak Fiyatları Makrome Salıncak Hamak Salıncak

Balkon salıncak; bahçe, balkon, teras alanlarında sıklıkla tercih edilmektedir. İç ve dış mekanlarda dekorasyon amacıyla tercih edilmektedir.

Günümüzde dekorasyon çok fazla alanda kullanılmaktadır. Uygulandığı bölgeyi daha estetik bir görünüme ve kullanışlı bir alan haline getirmeyi hedeflemektedir. Son dönemde yıldızı parlayan kategorilerden biri de bahçe balkon salıncağıdır. Bahçelerimiz günümüz kentsel yaşamlardan sonra bizim için nefes alabileceğimiz, bize huzur verdiğini hissettiğimiz bu yüzden de dekorasyonuna son derece itina ile düşünüp kafa yorduğumuz bir yerdir. Bahçe, balkon veya terasınızınız hacmine göre sizin için özel tasarlayacağımız, kişiselleştireceğimiz salıncak modelleri yaratabilirsiniz. Doğru dekorasyon parçaları ile alanızı daha da genişletebilir ve kullanışlı bir alan haline çevirebilirsiniz. Abronya.com sitemiz balkon bahçe salıncak kategorisinde oldukça farklı tasarımları ile ürünlerimizi sizin beğeninize sunmaktayız.

Rattan salıncak

İç ve dış mekân da kullanılan hafif ileri geri şekilde sallanabileceğiniz son dönemde popüler olan bir hazır salıncak türüdür. Tekli rattan salıncak, metal ve örgü kısımları tamamen el işçiliği ile müşterilerimize özel olarak hazırlanmaktadır. Armut salıncaklar tek kişilik veya birden fazla kişinin oturabileceği kapasitede üretilmektedir. Tekli ve ikili modellerimiz için çerçevesini çelik olarak daha dayanıklı hale getirdik. Kolay kurulum avantajına sahip, oldukça dayanaklı ideal bir üründür. Kullanılan malzemeler hava koşullarından kolay etkilenmez ve uzun süre kullanım imkânı sağlar. Farklı stil ve seçenekler için modellerimize göz atabilirsiniz.

Gölgelikli salıncak

İç ve dış mekânlar için uygun olsa da genellikle bahçe ve terasınız için daha çok tercih edilen bir bahçe salıncağı türüdür. Üç veya dört kişilik olarak tasarlanan bu ürünümüz günün yorgunluğunu veya hafta sonunuzu bahçede, terasta geçirmek için dinlenme alanlarının bir parçası haline gelmiştir. Aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte vakit geçirmek için ideal bir üründür. Ürünlerimizde son derece kaliteli ağaç, kumaş ve tenteler kullanılmaktadır. Abronya firması olarak renk, model ve çeşitlerimiz ile ürünlerimizi sizin beğeninize sunmaktayız. Ürünlerimiz el işçiliği ile hazırlanmaktadır.

Hamak

Bahçe hamak modellerimiz güçlü metal gövdeden ve kaliteli iplerden sizin için özel olarak üretilmektedir. Piknik, aile gezintileri ve tatiller için vazgeçilmez bir üründür. Uyumak veya dinlenmek için tercih edilen hamaklarımız iç ve dış mekânda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Arabada/ bagajda rahatlıkla taşıyıp kolay kurulum yapabileceğiniz hamak ayağı ile mutlu zamanlar geçirebilirsiniz.

Makrome salıncak alırken dikkat edilmesi gerekenler

Makrome salıncak alırken dış çerçevesinin dayanıklılığına, iskelette kullanılan ham malzemenin çelik/ alüminyum olmasına ayrıca boya kalitesine ve bütünlüğüne dikkat edilmesi gerekmektedir. Salıncak seçiminde dikkat edilmesi gereken diğer konu ise; oturma kısmında kullanılan materyallerin esnek ve dayanıklı yapıya sahip olmasıdır. Kullanıma uygun olmayan yumuşak yapıda malzeme kullanımı ürünün kısa sürede deforme olmasına neden olacaktır. Firmamız bütün bunları test etmiş, deneyimlemiş ve bu durumları göz önüne alarak ürün üretimini, kalite kontrolünü tamamlamıştır.

Sallanan salıncak koltuk nerede/nerelerde kullanılıyor?

Bahçe salıncak modellerimiz hem iç hem de dış mekânlarda kullanılmaktadır.
Bahçe, balkon, teras, kişisel oturma alanlarında sıklıkla tercih edilmektedir.
Oturma odası, mutfak, ofis vb. mekânlarda kendinize dinlenme köşesi hazırlamak için ideal bir üründür.
Park, kafe, restoran, mağazalar ve peyzaj mimarlıklarında sergileyebilir, misafirlerinize rahat ve konforlu bir alan yaratabilirsiniz.

Ahşap balkon salıncağı montajı nasıl yapılmaktadır?

Ürünlerimiz genellikle de monte olarak gönderilmektedir. Ürün kurulumları son derece kolay ve pratiktir. Paket içerisinde montaj malzemeleri ve kurulum kılavuzu bulunmaktadır. Bahçe tipi salıncak alanında uzman ekibimiz sizlere satış öncesi ve sonrası 7/24 destek vermektedir. İletişim hattımızdan veya mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir.