Gösterilen sonuç sayısı: 6

Banyo Dolabı Banyo Dolapları Banyo Rafı Banyo Dolap Fiyatları

Banyo dolabı; banyoların dağılmasını önlemek, şık bir görüntü, estetik tasarım elde etmek ve düzen oluşturmak için tercih edilmektedir. Modern ve şık tasarımı ile ev dekorasyonunda banyolarınız için tamamlayıcı bir üründür.

Günümüzde banyo dekorasyonunda fark yaratmak ve depolama alanları oluşturmak için çokça tercih edilen banyo raf ve dolaplar kullanılmaktadır. Banyolarda farklı dolap çeşitleri kullanılmaktadır. Lavaboların altlarına, yanlarına, klozet üstü raf veya çamaşır makinesi üstünde kullanılmaktadır. Özellikle dar banyolar için lavaboların üst kısımlarına konumlandırılmış dolaplarda banyolarınızın dekorasyonu açısından hoş bir görünüm sağlayabilir. Bu şekilde diğer alanlar boş bırakılarak mevcut alanda hareket alanı bırakılabilir ve alan işlevsel olarak kullanılabilir.

Ahşap Banyo Rafı

Banyo rafları daha çok küçük banyolar için tercih edilen ürünlerdir.  Dekoratif ve çok amaçlı olarak kullanılan banyo rafları güçlü ve dayanıklı bir görünüme sahiptir. Lavabo üstleri ve klozet üstlerinde duvara montajlayarak kullanım sağlayabilirsiniz. Böylece banyo alanlarınızda kendinize boş bir alan oluşturabilirsiniz. Düzenleyici raflar kaliteli ve titizlik ile tasarlanmaktadır. Banyoda kullanılacak ürünler arasında yer alan banyo rafları sürekli suya ve buhara maruz kaldığı için dayanıklı metal malzemeden üretilmektedir.

Klozet Üstü Raf

Klozet üstlerinde bulunan boş alanların değerlendirilmesi ve küçük banyolarda daha fazla yer açmak için uzun banyo dolapları raflı formunda pratik bir depolama alanı oluşturmaktadır. Banyoların dağılmasını önlemek, mükemmel bir dizayn oluşturmak için fonksiyonel bir üründür. Banyoların şık ve ferah görünmesinde etkili olan klozet üstü raflar ergonomik yapısı ile sizlere sunulmaktadır.

Havluluk Dolap

Havlular, kişisel bakım ürünleri, temizlik gereçleri ve makyaj malzemeleri gibi ürünlerin saklanmasında ve depolanmasında yardımcı olan banyo dolapları pratikliği ile ön plana çıkmaktadır. Düz ve şık tasarımlara sahip banyo dolaplarını tercih ederek düzenli ve tasarım açısından eşsiz banyolara sahip olabilirsiniz. Büyük iç hacme sahip banyolarınızda yer alacak banyo düzenleyici dolap modelleri alanı çok doldurmadığından ve kalabalık bir görüntü oluşturmadığından hoş bir görüntü oluşturacaktır.

Ahşap Banyo Rafı alırken dikkat edilmesi gerekenler

Ahşap banyo rafı alırken dış çerçevesinin dayanıklılığına, iskelette kullanılan ham malzemenin çelik/alüminyum olmasına ayrıca boya kalitesine ve bütünlüğüne dikkat edilmesi gerekmektedir. Banyo rafı seçiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise; demir kısmında kullanılan materyallerin esnek ve dayanıklı yapıya sahip olmasıdır. Kullanıma uygun olmayan yumuşak yapıda malzeme kullanımı ürünün kısa sürede deforme olmasına neden olacaktır. Firmamız bütün bunları test etmiş, deneyimlemiş ve bu durumları göz önüne alarak ürün üretimin kalite kontrolünü sağlamıştır.

Ayaklı Banyo Lavabosu nerede/nerelerde kullanılıyor?

Ayaklı banyo lavaboları modellerimiz iç mekânlarda kullanılmaktadır.
Banyo, tuvalet, mutfak alanlarında sıklıkla tercih edilmektedir.
Lavabo altlarında destekleyici metal aksan olarak kullanıma uygundur.

Lavabo Altlığı montajı nasıl yapılmaktadır?

Ürünlerimiz genellikle de monte olarak gönderilmektedir. Ürün kurulumları son derece kolay ve pratiktir. Paket içerisinde montaj malzemeleri ve kurulum kılavuzu bulunmaktadır. Metal lavabo altlığı alanında uzman ekibimiz sizlere satış öncesi ve sonrası 7/24 destek vermektedir. İletişim hattımızdan veya mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir.