Gösterilen sonuç sayısı: 21

Banyo Havluluk Ayaklı Askılık Havluluk Modelleri Havlu Askısı

Banyo havluluk; geniş kullanım alanına sahiptir. Banyo, tuvalet , mutfak  alanlarında sıklıkla tercih edilmektedir. İç mekanlarda kullanılmaktadır.

Banyo ve tuvaletler günümüzde sık kullanılan alanlarımızdandır. Banyo ve tuvalet dekorasyonu da kullanım ve dekorasyon açısından önemli bir  yer edinmektedir. Banyo dekorasyonun en önemlisi de askılık ve havluluk modelleridir. Banyoların şık, refah ve derli toplu görünümünün sağlanmasında modern ve işlevsel tasarımlara sahip askılıklar tercih edilmektedir. İşlevsellik ve modernliği bir arada tasarlayarak banyonuzun en estetik ve dayanıklı havluluklar ile dekore edebilirsiniz.

Havluluk Banyo

İç mekanlarda kullanılmaktadır. Metal tasarımı sayesinde banyo ve tuvaletlerde kullanılabilir dayanıklı bir üründür. Metal havluluklar suya ve darbelere karşı son derece dayanıklıdır. Banyo tasarımı ve dekorasyonu için en önemli araçlar arasında bulunan banyo havlulukları evlerin vazgeçilmez aksesuarları arasında yer almaktadır. Banyonuzda farklı bir hava yakalamak isterseniz ayaklı havluluk tercih edebilirsiniz.

Banyo askısı

Banyo askıları iç mekanlarda kullanılmaktadır. Banyonun tasarımını, boyutunu düşünerek askılık seçimini buna göre yapmalısınız. Küçük banyolarda genellikle duvara montajlanabilir askılıklar tercih edilirken büyük banyolarda ayaklı askılıklar tercih edilmektedir. Tasarım ve dekor açısından oldukça uyumlu olmasının yanı sıra kalite ve sağlamlıkları ile ön plana çıkan banyo askıları uzun süreli kullanım için önemlidir.

Kapı arkası askılık

Pratikliği ve kapı arkasında oluşuyla görünmez oluşu nedeniyle en çok tercih edilenler arasında bulunan kapı arkası askılıklar çok amaçlı olarak da kullanılmaktadır. Banyo ve tuvaletlerin yanı sıra mutfakta da tercih edilmektedir. Evinizde bulunan her türlü kapılar ile uyumludur. kolay ve basit bir şekilde montajlanabilir pratik bir üründür. Tercihen tekli veya çoklu olarak montaj ederek birden fazla havlunuzu asabilirsiniz.

Havlu askısı

Havlular banyolarda ki en önemli ve en çok kullanılan ürünlerdir. Havlu askıları da kişisel zevklerin göstergesi olarak ortaya çıkan banyo dekorasyonunun en dikkat çeken parçaları arasında yerini alır. Estetik tasarım çizgilerine sahip banyo askıları kolay monte edilebilen ürünlerdendir. Monte işlemi gerektirmeyen ayaklı askılarda kullanışlı yapılarıyla tercih edilen ürünlerdir.

Banyo havlu askısı alırken dikkat edilmesi gerekenler

Banyo havlu askısı alırken dış çerçevesinin dayanıklılığına, iskelette kullanılan ham malzemenin çelik/ alüminyum olmasına ayrıca boya kalitesine ve bütünlüğüne dikkat edilmesi gerekmektedir. Havluluk seçiminde dikkat edilmesi gereken diğer konu ise; demir kısmında kullanılan materyallerin esnek ve dayanıklı yapıya sahip olmasıdır. Kullanıma uygun olmayan yumuşak yapıda malzeme kullanımı ürünün kısa sürede deforme olmasına neden olacaktır. Firmamız bütün bunları test etmiş, deneyimlemiş ve bu durumları göz önüne alarak ürün üretimini, kalite kontrolünü tamamlamıştır.

Yuvarlak havluluk nerede/nerelerde kullanılıyor?

Uzun havluluk modellerimiz iç mekânlarda kullanılmaktadır.
Banyo, tuvalet, mutfak alanlarında sıklıkla tercih edilmektedir.
Banyo duvarları, duşa kabin içi kapı arkasına monte edilerek kullanılmaktadır.

Havluluk banyo montajı nasıl yapılmaktadır?

Ürünlerimiz genellikle de monte olarak gönderilmektedir. Ürün kurulumları son derece kolay ve pratiktir. Paket içerisinde montaj malzemeleri ve kurulum kılavuzu bulunmaktadır. Metal havluluk alanında uzman ekibimiz sizlere satış öncesi ve sonrası 7/24 destek vermektedir. İletişim hattımızdan veya mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir.