Gösterilen sonuç sayısı: 15

Banyo Rafları Banyo Rafı Ayaklı Raf Klozet Üstü Raf Duş Rafı

Banyo rafları; geniş kullanım alanına sahiptir. Banyo, tuvalet , mutfak  alanlarında sıklıkla tercih edilmektedir. İç mekanlarda kullanılmaktadır. Banyonun büyüklüğüne göre farklı alanlarda kullanılabilen banyo rafı derli toplu ve şık bir görüntünün elde edilmesini sağlar. Havluluk olarak da kullanılabilen çok amaçlı bir üründür.

Ayaklı Banyo Rafı

Üçlü raf sistemi sayesinde depolama amaçlı kullanım sırasında banyonuza şık bir görünüm kazandırmaktadır. Portatif yapısı sayesinde banyonuzda istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz. Dayanıklı metal malzemeden üretilen estetik tasarımı ile dikkat çeken ayaklı banyo rafı uzun yıllar kullanabileceğiniz modern ve dekoratif bir üründür. Raflar, eşsiz tasarımlarıyla banyolara otantik ve zarif bir görünüm yansıtmaktadır. Sadece dekorasyonda değil aynı zamanda depolama alanı olarak kullanılmaktadır. Bu sayede hem boş alanlarınızı değerlendirebilir hem de mekana sıcaklık ve doğallık katabilirsiniz. Sipariş oluştururken ve satış sonrası destek için ekibimiz ile her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Metal Banyo Rafı

Banyolarımızda sıkça kullandığımız havlu, şampuan, sabun ve banyo kokularını hemen elimizin altında bulundurmak isteriz. Kolayca ulaşmak ve sürekli kullanım sağladığımız için görünür yerlerde olmaları gereklidir. Aynı zamanda karışık ve düzensiz görünmemesi için toplu bir şekilde depolama yapılmalıdır. Bu düzeni sağlayacak hem havlunuzu hem de sabun ve şampuanlarınızı metal banyo rafı sayesinde aynı yerde çok küçük bir alan oluşturarak depolayabilirsiniz. Özel retro ve metal tasarımı ile oldukça dayanıklı malzemeden üretilen raf, kolayca duvara montaj edilebilmesiyle pratik bir üründür.

Banyo Havluluk Raf

Banyo dekorasyonunda rafların doğru alanlarda konumlandırılması banyonun stilini belirleyerek atmosferin ferahlığını sağlayan ürünlerdir. Banyo rafları klozet üstü ve lavabo üstü ile ilişkilendirilerek planlanmış olması mekanı kalabalık mobilyalardan uzak estetik bir dil oluşturulabilir. Küçük banyolarda alan kazanmak ve harika tasarımlar oluşturmak banyo için raf ideal bir üründür.

Banyo Köşeliği alırken dikkat edilmesi gerekenler

Banyo rafı metal  alırken dış çerçevesinin dayanıklılığına, iskelette kullanılan ham malzemenin çelik/ alüminyum olmasına ayrıca boya kalitesine ve bütünlüğüne dikkat edilmesi gerekmektedir. Banyo açık raf seçiminde dikkat edilmesi gereken diğer konu ise; demir kısmında kullanılan materyallerin esnek ve dayanıklı yapıya sahip olması ve ahşabının banyolarda kullanım için dayanıklı olmasıdır. Kullanıma uygun olmayan yumuşak yapıda malzeme kullanımı ürünün kısa sürede deforme olmasına neden olacaktır. Firmamız bütün bunları test etmiş, deneyimlemiş ve bu durumları göz önüne alarak ürün üretimini, kalite kontrolünü tamamlamıştır.

Dekoratif Banyo Rafı nerede/nerelerde kullanılıyor?

Raf modellerimiz iç mekânlarda kullanılmaktadır.
Banyo, tuvalet, mutfak alanlarında sıklıkla tercih edilmektedir.
Banyo duvarları, duşa kabin içi kapı arkasına monte edilerek kullanılmaktadır.

Duvar Rafı Havluluk montajı nasıl yapılmaktadır?

Ürünlerimiz genellikle de-monte olarak gönderilmektedir. Ürün kurulumları son derece kolay ve pratiktir. Paket içerisinde montaj malzemeleri ve kurulum kılavuzu bulunmaktadır. Metal havluluk alanında uzman ekibimiz sizlere satış öncesi ve sonrası 7/24 destek vermektedir. İletişim hattımızdan veya mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir.