Gösterilen sonuç sayısı: 3

Bardaklık Metal Şaraplık Modelleri Demir Kadehlik Rafları Fiyatları

Bardaklık; işlevsel ve estetik görünüme sahip açık metal raflar hem dekor hem de bardaklarınızı depolama amaçlı tercih edilmektedir. Tezgah üstü, duvar ve masalarda kullanılan bardaklıklar özellikle küçük mekanların daha ferah ve şık dizayn edilmesinde vazgeçilmez parçalardır. Bardaklıklar, kapalı dolaplarda kalan eşyaların hem ulaşılabilir olması hem de sergilenmesinde sıklıkla tercih edilmektedir.

Şaraplık

Şaraplıklar şarap severler için çok önemlidir. Şarapların doğru koşullarda saklanması adına kullanılabilecek en iyi saklama niteliklerini sağlamak için şarap rafı kullanmak gerekir. Şarapların doğru koşullarda saklanması birçok noktada önemlidir.. Şarap depolama tasarımları güzel bir görüntü elde etmenin yanı sıra şarapların sağlığı ile ilgili doğru şartları karşılamak adına da elverişlidir. Şarap koleksiyonları barındırmak bir noktadan sonra normal dolaplarla zor olacağı için mutfak rafı modellerinin burada son derece iyi seçenekler olduğunu söylemek gerekir. Bulundukları ortama bohem bir hava katan ve şarap severler için gerek evlerde gerek şarap servisi yapan işletmelerde son derece hoş bir görünüm oluşturan şaraplık rafı tasarımı ile öne çıkmaktadır.

Kadehlik

Kadehlikler evlerimizde depolama ve dekorasyon amaçlı kullanılan dekoratif ürünlerdir. Raf formunda kullanılan küçük ve yer kaplamayan özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Açık raflar ile kapalı dolaplar arkasında kalan eşyalarınızı sergileyebilirsiniz. Küçük mekanlarda ferah ve modern bir atmosfer yakalamak için açık kadehlikler sıklıkla tercih edilmektedir. Boş kalan tezgah üstü, masa ve duvarların yerini yenilikçi tasarımı ile kadehlikler almaktadır. Bu sayede mekanlarda ekstra depolama alanı imkanının yanı sıra özgünleşmiş tasarımlar elde etme olanağı sunmaktadır. 

Metal Bardaklık alırken dikkat edilmesi gerekenler

Metal bardaklık  alırken dış çerçevesinin dayanıklılığına, iskelette kullanılan ham malzemenin çelik/ alüminyum olmasına ayrıca boya kalitesine ve bütünlüğüne dikkat edilmesi gerekmektedir. Bardaklık seçiminde dikkat edilmesi gereken diğer konu ise; demir kısmında kullanılan materyallerin esnek ve dayanıklı yapıya sahip olması kullanım için dayanıklı olmasıdır. Kullanıma uygun olmayan yumuşak yapıda malzeme kullanımı ürünün kısa sürede deforme olmasına neden olacaktır. Firmamız bütün bunları test etmiş, deneyimlemiş ve bu durumları göz önüne alarak ürün üretimini, kalite kontrolünü tamamlamıştır.

Bardak Rafı nerede/nerelerde kullanılıyor?

Bardak rafları ev, mutfak, salon, işyeri, ofis gibi iç mekanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Mutfağınızın düzenli  görünümü için hemen elinizin altında olan bir üründür. Bardak rafları her alanda rahatlıkla kullanılabilir.

Mutfak Bardak Rafı montajı nasıl yapılmaktadır?

Ürün kullanıma hazır olarak tarafınıza kargolanmaktadır. Paket içerisinden çıkarttıktan sonra direkt olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Sizlere ulaştığında, satış sonrası desteğe ihtiyaç duyarsanız destek için ekibimiz ile her zaman iletişime geçebilirsiniz. Sizlere 7/24 müşteri hizmetleri olarak destek vermeye hazırız. Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir.