Gösterilen sonuç sayısı: 19

Dresuar Metal Dresuar Modelleri Petek Üstü Dresuar Fiyatları

Dresuar; ev dekorasyonunun vazgeçilmez bir parçasıdır. Hem fonksiyonel hem de şık görünümüyle yaşam alanlarında sıklıkla tercih edilmektedir.

Dekorasyonun önemli parçalarından biri de tasarım dresuarlardır. Eski zamanlarda daha çok kullanılan bir parça olsa da günümüzde pek az insan bilmektedir. Salon, yatak odası, hol ve antrelerde çok kullanılan bu küçük dresaur modellerinin bir çok çeşidi mevcuttur. Kullanım amacına göre kendi içinde kategorileşmiştir bunlar; nostaljik, klasik ve modern dresuarlar olarak ayrıldığını söyleyebiliriz.

Antrelerde ki kapı girişi dresuarlar misafirlerimizi ilk karşıladığımız yerdir, bu yüzden dekorasyonumuz konusunda gelen misafirlerimize ipuçları vermektedir. Antre ve hol de kullanılan kalorifer üstü dresaurlar genellikle evden çıkarken veya eve girdiğimiz de acil olarak yanımızda bulunması gereken anahtar, cüzdan, çanta vs gibi eşyalarımızı pratik bir şekilde koymak ve almak için kullanılmaktadır.

Salon veya oturma odasın kullandığımız konsol dresuarlar ortama sıra dışı bir hava katmaktadır. Günümüz şartlarında mobilyalarımıza en çok uyan  modern veya klasik dresuarlar tercih edilmektedir. Salonumuzda kullandığımız koltuk arkası dresuarlar genellikle odada ki dağınıklığı toparlaması açısından; ufak tefek ev eşyalarımızı koyduğumuz bir üründür. 

Yatak odasında kullandığımız konsollar nostaljik tarzda ve çekmeceli modellerdir. Yatak odalarında genellik tuvalet masası veya makyaj masası olarak tercih edilen dresuarlar hanımların olmazsa olmazı arasındadır. Boy olarak daha kısa derinlemesine daha geniş olan mini dresuar modelleri bir çok makyaj malzemesi veya kişisel bakım eşyalarını alabilecek kapasitede çekmeceli olarak üretilmektedir.

Modern dresuar modelleri genellikle ahşap ve metal malzemeden üretilmektedir. Kaliteli malzemeler kullanıldığın da uzun süreler evlerimizde bulanacaktır. Ayrıca ofis, lobi, karşılama veya danışma gibi alanlar da gelen misafirlere görsel şölen yaratmak için çokça tercih edilmektedir.  

Antre için dresuar alırken dikkat edilmesi gerekenler

Raflı dresuar alırken kullanılan metal ayakların dayanıklılığına, iskelette kullanılan ham malzemenin çelik olmasına ayrıca boya kalitesine ve bütünlüğüne dikkat edilmesi gerekmektedir. Metal dresuar ayağı seçiminde dikkat edilmesi gereken diğer konu ise; üst kısmında kullanılan ahşabın ham malzemesine ve sağlam yapıda olmasıdır. Kullanıma uygun olmayan ahşap malzeme ürünün kısa sürede deforme olmasına neden olacaktır. Firmamız bütün bunları test etmiş, deneyimlemiş ve bu durumları göz önüne alarak ürün üretimini, kalite kontrolünü tamamlamıştır.

Ferforje dresuar ayağı nerede/nerelerde kullanılıyor ?

Dresuar antre modellerimiz iç mekan için uygundur.
Antre, salon, oturma odası, mutfak vb. kişisel oturma alanlarında sıklıkla tercih edilmektedir.
Ofis, lobi karşılama, danışma gibi alanlarda misafirlerinize görsel bir alan hazırlayabilirsiniz.
Cafe, restoran,  fuar alanları, sergi salonlarında da kullanılmaktadır.

Dresuar ayağı montajı nasıl yapılmaktadır?

Ürünlerimiz genellikle de-monte olarak gönderilmektedir. Ürün kurulumları son derece kolay ve pratiktir. Paket içerisinde montaj malzemeleri ve kurulum kılavuzu bulunmaktadır. Alanında uzman ekibimiz satış öncesi ve sonrası 7/24 destek vermektedir. İletişim hattımızdan veya mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir.