Gösterilen sonuç sayısı: 42

Epoksi Dekoratif Ürünler Epoksi Modelleri Epoksi Ürünler İmalatı

Epoksi dekoratif ürünler; ahşap ve epoksinin ahenkli uyumu ile tasarlanan dekoratif ürünler yaşam alanlarınızı kişiselleştirme imkanı sunmaktadır. Tasarımları dikkat çeken dekorlar hem kullanılabilme hem de dekor olma özellikleri ile son zamanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle tezgah üstü, masa üstü ve  açık dolap dizaynında kurtarıcı tasarım olarak dikkat çekmektedirler.

Günümüzde yaşam alanlarımızı tarza özgün dekore etmek oldukça önemlidir. Değişen dünya şartlarında en çok evlerde vakit geçirilmektedir. Bu sebep evlerin tasarımında küçük detaylar bile oldukça önemli hale gelmektedir. Epoksi ürünler sayesinde öznel tarzınızı en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. Ahşap ve epoksi dolgunun ahengini sadece mobilyalarda kullanımının dışına çıkılarak minimalist ve şık dekor parça üretimleri son zamanlarda artış göstermektedir. Epoksi sunum tahtası, bardak altlığı, mumluk vb. eşyalar ile yaşam alanlarında küçük detaylar ile dikkat çekici tasarımlar oluşturabilirsiniz.

Bardak altlığı

Mutfaklarda işlevsel ürünlerin aynı zamanda dekor malzemesi olarak kullanımı son dönem trendlerindendir. Ürünler artık tek bir işleve sahip olması yetmemektedir. Aynı zamanda dekor olarak tasarıma katkı sağlayan ürünler tercih edilme sebebi olmaktadır. Reçine bardak altlığı tasarımı ile dikkat çekerken aynı zamanda kullanım özelliklerini kaybetmeyen ürünlerdendir. Evlerin star parçası olan epoksi reçine bardak altlığı dekorasyonlarda sıklıkla tercih edilmelerine rağmen epoksi dolgunun ve ahşabın geniş renk, desen skalası ile tasarımda özgünlük sağlamaktadır. Her ürün kullanıcısı ile bütünleşerek kişiye özel hale gelmektedir. Mutfaklarınızda epoksi çay altlığı kullanarak isterseniz şık ve zarif sergi alanları oluşturarak mutfak mimarinizde renkli ve sıra dışı hava yakalayabilirsiniz.

Epoksi tepsi

Günlük hayatımızda en çok kullanılan ürünlerdeki tasarım tercihleri tüm dekorasyonu etkilemektedir. Yaşam alanlarımızda ana eşyaları sürekli değiştirmek mümkün olmadığı için artık küçük detaylar daha önemli hale gelmiştir. Dizaynlarda sergi alanı oluşturarak küçük eşyaları dekorasyona dahil edebilirsiniz. Epoksi ürünler dekorasyonlara sıcak ve zarif bir hava katmaktadır. Günlük hayatımızda sıklıkla kullandığımız ahşap sunum tahtası ile epoksi tasarımın birleştirilmesi sonucunda merak uyandıran tasarım dekoratif ürünler elde edilmiştir. Bu sayede küçük dekoratif parçalar ile tarzınızı kolayca yansıtabilirsiniz. Sıklıkla tercih edilen epoksi kesme tahtası ile ürünlere işlevselliğini kaybettirmeden, dolap içinde saklamak yerine tezgah üstünde sergileme imkanı sunmaktadır. Ekstra dekorlar kullanmak yerine hem işlevsel hem de tasarım tezgah üstü kesme tahtası tercih edebilirsiniz.

Epoksi mumluk

Mumluklar dekorasyonlar için vazgeçilmez aksesuarlardır. Mekanın havasına sıcaklık katmak isteyen kullanıcıların ilk dekor tercihi mumluklardır. Yaşam alanının stili ne olursa olsun mumların ışıltısı tamamlayıcı en ufak ama önemli detaylardandır. Tasarımlarda kullanılan dekoratif mumluk ile dekorlar canlı tutulmak istenmektedir. Masa, sehpa, tezgah üstü ve balkonlarda kullanılan ahşap mumluk ortamda terapi etkisi yaratmaktadır. Karışık tasarımlara sakinlik vermek amacıyla son zamanlarda trend olan epoksi mumluklar kullanıcıların vazgeçemediği dekorlar arasında yerini almaktadır.

Dekoratif bardak altlığı alırken dikkat edilmesi gerekenler

Dekoratif bardak altlığı tercih ederken, ömürlük bir kullanım sunması sebebiyle tarzınıza en uygun model seçmelisiniz. Dekorlarda imza ürün olarak tercih edilen epoksi bardak altlığı sayesinde küçük dokunuşlar ile görkemli değişikler elde edebilirsiniz. Tasarımın yanı sıra yaşam alanları için vazgeçilmez parça olan dekorlarda en önemli kriter mekan stiline uygunluktur. Epoksiden bardak altlığı ile hem ortamın tasarım uyumu korunmalı hem de işlevselliğini kaybetmemelidir. Keskin materyallerden üretilmeyen dekorlar güvenli kullanım açısından sorun teşkil etmemektedir. Epoksi dolgulu hassas ve çizme olasılığı olan bir ürün olduğu için tasarım bardak altlığı yüzeyine zarar verecek ve ürün bütünlüğünü bozacak objeler tercih etmemek uzun ömürlü kullanım için gereklidir.

Sunum tahtası nerelerde kullanılmaktadır?

Dekoratif ürünler iç ve dış mekan kullanımları için uygundur.
Salon, oturma odası, mutfak, çalışma odası, balkon vb. kişisel oturma alanlarında sıklıkla tercih edilmektedir.
Ofis, cafe, restaurant ve otel vb. mekanların dekorasyonları için vazgeçilmez parçalardandır.
Mağaza, showroom, sergi, fotoğraf platoları ve sanat atölyeleri için dekorasyonda sıklıkla kullanılan bir üründür.

Çay bardak altlığı montajı nasıl yapılmaktadır?

Ürün kullanıma hazır olarak tarafınıza kargolanmaktadır. Paket içerisinden çıkarttıktan sonra direkt olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Standlı bardak altlığı sizlere ulaştığında, satış sonrası desteğe ihtiyaç duyarsanız destek için ekibimiz ile her zaman iletişime geçebilirsiniz. Sizlere 7/24 müşteri hizmetleri olarak destek vermeye hazırız. Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir.