Gösterilen sonuç sayısı: 26

Ağaç Epoksi Masa Epoksi Yemek Masası Siyah Epoksi Masa

27.660,00 TL EP-05

Ağaç Masa Epoksi Doğal Ahşap Epoksi Masa Çalışma Masası

16.590,00 TL EP-65

Ahşap Epoxy Masa Doğal Ahşap Epoksi Masa

32.000,00 TL EP-63

Ahşap Masa Epoksi Siyah Epoksi Masa Dalgalı Model Epoksi Masa

32.300,00 TL EP-71

Beyaz Epoksi Masa Epoksi Dolgulu Ahşap Masa Yemek Masası

25.770,00 TL EP-17

Ceviz Epoksi Masa Epoksi Mutfak Masası Yeşil Epoksi Masa

38.200,00 TL EP-67

Doğal Ahşap Epoksi Masa Epoksi Yemek Masası Epoxy Tasarım

24.800,00 TL EP-77

Epoksi Ağaç Masa Epoksi Yemek Masası Tasarım Epoksi Masa

37.950,00 TL EP-16

Epoksi Ahşap Masa Epoksi Çalışma Masası Raflı Masa

22.100,00 TL EP-02

Epoksi Çalışma Masası Ağaç Epoksi Masa Reçine Mutfak Masası

28.300,00 TL EP-69

Epoksi Ceviz Masa Ağaç Epoksi Masa Mutfak Masası

28.800,00 TL EP-11

Epoksi Dolgulu Ahşap Masa Epoksi Reçine Masa

29.000,00 TL EP-74

Epoksi Dolgulu Masa Kütük Epoksi Masa Gri Tasarım Epoksi

35.000,00 TL EP-76

Epoksi Dresuar Epoksi Çalışma Masası Yüksek Tasarım Masa

10.000,00 TL EP-82

Epoksi Kütük Masa Siyah Epoksi Masa Mutfak Masası

28.550,00 TL EP-06

Epoksi Mutfak Masası Epoksi Ahşap Masa

24.400,00 TL EP-68

Epoksi Ofis Masası Ağaç Epoksi Masa Elips Tasarım Masa

56.100,00 TL EP-81

Epoksi Reçine Masa Epoxy Masa Epoksi Ahşap Masa

17.100,00 TL EP-01

Epoksi Yemek Masası Epoksi Reçine Masa Siyah Epoksi Masa

29.000,00 TL EP-08

Epoksi Yemek Masası Takımı Epoksi Ahşap Masa

33.990,00 TL EP-73

Epoxy Ahşap Masa Epoksi Dolgulu Masa Siyah Epoksi Masa

16.700,00 TL EP-66

Epoxy Masa Doğal Ahşap Epoksi Masa Tasarım Yemek Masası

24.500,00 TL EP-07

Kütük Epoksi Masa Epoksi Yemek Masası Dikdörtgen Masa

26.620,00 TL EP-64

Mavi Epoksi Masa Epoksi Dolgulu Masa Yemek Masası

25.400,00 TL EP-75

Reçine Epoksi Masa Kütük Epoksi Masa Elips Tasarım Masa

58.200,00 TL EP-72

Siyah Epoksi Masa Doğal Ahşap Epoksi Masa

35.400,00 TL EP-70

Epoksi Masa Epoksi Masa Fiyatları Epoxy Epoksi Masa Modelleri

Epoksi masa; benzersiz tasarıma sahip epoksi masalar, yaşam alanlarınızda şık ve modern görünüme sahip olma imkanı sunmaktadır. Epoksi sanatı ve hayal gücünün birleşmesiyle hem estetik hem de uzun ömürlü masalar dizayn edebilirsiniz. Mekan sınırlaması olmayan ve zamansız tasarıma sahip epoksi masalar günümüzde sıklıkla tercih edilmektedir.

Masalar yaşam alanlarımızın olmazsa olmaz parçalarıdır. Mekanlarda kapladıkları yer ile tasarımın dikkat çeken parçası olmalarının yanı sıra işlevsellikleri ile en çok kullanılan eşyalardır. Bu sebeple tasarıma, kullanım şekline ve uzun ömürlü olmasına dikkat edilerek karar verilmektedir. Sadece tasarıma dikkat edilerek kullanım konforu olmayan masa seçimleri uzun dönemde pişmanlığa sebep olmaktadır. Özellikle mekanların boyutuna ve dizaynına göre, seçilen masalar değişkenlik göstermektedir. Fakat epoksi ahşap masa tüm tarzlara uygun tasarımı ile günümüzde stil sahipleri tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Ahşabın sıcak tonu ve epoksi dolgunun benzersiz tasarımı ile ev, ofis, restaurant gibi hayatımızın her alanında bulunan epoksi tasarıma sahip masalar, görkemli ambiyanslar için sizlere zengin seçenekler sunmaktadır.

 Epoksi yemek masası

Masa seçiminde karar verilmesi gerekilen ilk husus boyuttur. Yerleştirilecek yere uygun olması masanın konforlu şekilde kullanımı için oldukça önemlidir. Boyut tercihinden sonraki adım ise masanın formudur. En çok tercih edilen masa şekilleri kare, dikdörtgen, yuvarlak ve ovaldir. Masanın formuna konumlandırılacağı mekanın şekline göre karar verebilirsiniz. Daha sonra kullanılacak mekanın dekorasyonu ile uyumlu renk ve desende masalar tercih edilerek mekanların tasarım ruhu tamamlanır. Doğru tercihler günlük hayatta en çok kullanılan mobilyalardan olan masalarımızda konforu ve ergonomik rahatlığı yakalamayı sağlar. Hem konforlu hem de tasarım masalar ise yenilikçi dünyanın trend ürünleridir. İki seçeneğinde aynı anda sunulduğu epoksi masalar son zamanlarda mekan dekorasyonlarında akla gelen ilk seçenek olmaktadır. Tasarımlarda, epoksi reçine masa tercih edilme sebebi ahşap ve epoksi dolgunun geniş renk ve desen skalasına sahip olmasıdır. Bu sayede mekanlar ile kolay uyum sağlayacak masa tasarımları elde edilmektedir. 

Epoksi kütük masa

Yaşamlarındaki tarz ve uyum sahiplerinin özgün zevkini yansıtmaktadır. Ofislerin evlere taşındığı, en çok vaktin masalarda geçirildiğini düşünüldüğünde masaların dekorasyonlara olan etkisi yadsınamayacak kadar fazladır. Dekorasyonların ana ürünü olan masalarda modernliği, şıklığı ve estetik görünümü aynı anda isteyen kullanıcılar için epoksi ağaç masa görkemli tasarımı ile tüm imkanları bir arada sunmaktadır. Mekan sınırlaması olmadan ev, ofis, restaurant, otel vb. alanlarda epoksi ceviz masa sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle epoksideki sınırsız hayal gücü imkanı ile dolguda kullanılan farklı materyaller ürünleri tamamen kişiye özel tasarlama imkanı sunmaktadır. Bu sayede yaşam alanlarınızda tasarım masaları kullanarak yaşayan mimariler oluşturabilirsiniz.

Epoksi mutfak masası

Dekorasyonların ana ürünü olan masalar zeminde çok fazla yer kaplamaktadır. Bu sebeple kullanılmadıkları zamanlarda üzerinde mutlaka obje, vazo, örtü vb. eşyalar kullanılarak sergi alanı oluşturulmak istenmektedir. Fakat epoksi masalar tercih edilerek ekstra dekorasyon seçenekleri ortadan kaldırılmaktadır. Ahşap ve epoksinin benzersiz ahengi ile görsel şölene dönüşen epoxy ahşap masa sayesinde dikkat çeken sergi alanları oluşturulmaktadır. Bu tarz masaların tasarım anatonomisinde dekorasyonların gözde parçası olarak dizayn edilmek mevcuttur. Tasarımcı her zaman ufak dokunuşlar ile bir öncekinden farklı reçine masa tasarlamayı amaçlamaktadır.

Epoxy masa alırken dikkat edilmesi gerekenler

Epoxy masa tercih ederken, ömürlük bir kullanım sunması sebebiyle tarzınıza en uygun model seçmelisiniz. Mekanlarda imza ürün olarak tercih edilen epoksi dolgulu ahşap masa sayesinde küçük dokunuşlar ile görkemli değişikler elde edebilirsiniz. Tasarımın yanı sıra yaşam alanları için vazgeçilmez parça olan masalarda en önemli kriter mekan boyutuna uygunluktur. Reçine epoksi masa ile hem ortamın tasarım uyumu korunmalı hem de ölçüleri mekanın kapasitesine uygun olmalıdır. Keskin materyallerden üretilmeyen masalar güvenlik açısından evcil hayvanlar ve çocuklar için sorun teşkil etmemektedir. Epoksi dolgulu hassas ve çizme olasılığı olan bir ürün olduğu için masa yüzeyine zarar verecek ve ürün bütünlüğünü bozacak objeler tercih etmemek uzun ömürlü kullanım için gereklidir.

Ceviz epoksi masa nerelerde kullanılmaktadır?

Masa modellerimiz iç ve dış mekan kullanımları için uygundur.
Salon, oturma odası, mutfak, çalışma odası, balkon vb. kişisel oturma alanlarında sıklıkla tercih edilmektedir.
Ofis, cafe, restaurant ve otel vb. mekanların dekorasyonları için vazgeçilmez parçalardandır.
Mağaza, showroom, sergi, fotoğraf platoları ve sanat atölyeleri için dekorasyonda sıklıkla kullanılan bir üründür.

Ağaç epoksi masa montajı nasıl yapılmaktadır?

Ürün demonte olarak tarafınıza kargolanmaktadır. Kurulum için gerekli olan tüm montaj aparatları paket içerisinde bulunmaktadır. Ahşap masa epoksi sizlere ulaştığında, satış sonrası montaj esnasında teknik desteğe ihtiyaç duyarsanız destek için ekibimiz ile her zaman iletişime geçebilirsiniz. Sizlere 7/24 müşteri hizmetleri olarak destek vermeye hazırız. Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir.