Gösterilen sonuç sayısı: 19

Epoksi Sehpa Epoksi Sehpa Fiyatları Epoksi Zigon Sehpa Modelleri

Epoksi sehpa; misafirlerin ağırlanması ve objelerin sergilenmesi için en çok tercih edilen tamamlayıcı mobilya sehpalardır. Yaşam alanlarında işlevselliği ile ön planda olan sehpalar, küçük bir detay gibi görünse de tasarım bütünlüğü açısından oldukça önemlidir. Mekanlardaki boş alanları değerlendirirken, aynı zamanda tasarım epoksi sehpalar ile görkemli bir ambiyans kurgulayabilirsiniz. Bu sayede yaşam alanlarınızda kendi tarzınızı, epoksi ve ahşabın uyumlu enerjisi ile yansıtabilirsiniz.

Sehpalar, mekanlarda hem dekorasyonu tamamlamak için hem de işlevselliği ile sıklıkla tercih edilmektedirler. Bu sayede misafir ağırlarken ve yaşam alanlarınızda keyifli vakit geçirirken tamamlayıcı ürün olan sehpaları kullanabilirsiniz. Kullanım rahatlığının yanı sıra tasarım açısından da sehpalar dekorasyonlar için oldukça önemlidir. Bu sebeple eşsiz ve zamansız tasarımları ile epoksi orta sehpalar günümüzde yaşam alanlarının vazgeçilmez parçalarıdır. Orta sehpalar, hem sergi alanı hem de ikramları servis etmek için kullanılmaktadır. Epoksi sehpalar sayesinde biblo ve objeler kullanmadan ahşap ile epoksinin muhteşem uyumu ile mekanlarda dikkat çeken dekorasyonlar oluşturabilirsiniz.

Ev, ofis, mağaza, otel vb. mekan tasarımlarında epoksi sehpalar star parça olarak tasarımı tamamlarken aynı zamanda da işlevselliğini kaybetmemektedir. İyi dekore edilmiş mekanlarda her zaman ilk dikkatimizi çeken boş alanların değerlendirilmesidir. Kusursuz bir alan kullanımı için epoksi tasarım gösterişli ve zarif görünümleri ile sıklıkla tercih edilmektedir. Tasarımcının imzasını taşıyan benzersiz sehpalar ile yaşam alanlarınızda canlılığını koruyan dekorlar elde edebilirsiniz. Dikdörtgen, kare ve yuvarlak formları ve ölçü seçeneklerine sahip epoxy sehpa tasarımın yanı sıra işlevsel kullanım imkanı sunmaktadır. 

Epoksi zigon sehpa 

Günümüzde yeni trend ile büyük değişiklerden ziyade küçük fakat etkileyici parçalar ile mekanlar dizayn edilmektedir. Yaşamlarımızın vazgeçilmez parçası olan sehpalar sayesinde dekorasyonlarınıza son dokunuşları yapabilirsiniz. Geniş renk skalasına sahip epoksi dolgular ile doğal ahşabın uyumlu yapısı her tarz mekan için kurtarıcı ve tamamlayıcı bir parça olmaktadır. Oturma odası, çalışma odası, ofis, cafe vb. mekanların yapısı ile kolayca uyum sağlayacak epoxy sehpa sayesinde kendi yaşam alanlarınızın mimarı olabilirisiniz.

Epoksi kütük sehpa

Yaşam alanlarınızı dizayn ederken, eşyaların zevkinizi ve hayal gücünüzü yansıtmasına izin vermek özgün tasarımlar oluşturmak için oldukça önemlidir.  Sehpalar sayesinde yaşayan dekorlar elde edebilirsiniz. Bu sayede çok fazla obje ve süs eşyaları kullanmanıza gerek kalmamaktadır. Hem evcil hayvanlarınızın hem de çocukların daha güvenli alanlarda vakit geçirmesi açısından keskin hatlara sahip olmayan epoksi ahşap sehpa, evlerinizi daha şık hale getirmek için sizlere fırsat sunmaktadır. 

Epoxy orta sehpa alırken dikkat edilmesi gerekenler

Epoxy orta sehpa tercih ederken, ömürlük bir kullanım sunması sebebiyle tarzınıza en uygun model seçmelisiniz. Mekanlarda imza ürün olarak tercih edilen reçine sehpa sayesinde küçük dokunuşlar ile görkemli değişikler elde edebilirsiniz. Tasarımın yanı sıra yaşam alanları için vazgeçilmez parça olan sehpalarda en önemli kriter mekan boyutuna uygunluktur. Epoksi masa sehpa ile hem ortamın tasarım uyumu korunmalı hem de ölçüleri mekanın kapasitesine uygun olmalıdır. Keskin materyallerden üretilmeyen sehpalar güvenlik açısından evcil hayvanlar ve çocuklar için sorun teşkil etmemektedir. Epoksi dolgulu hassas ve çizme olasılığı olan bir ürün olduğu için sehpa yüzeyine zarar verecek ve ürün bütünlüğünü bozacak objeler tercih etmemek uzun ömürlü kullanım için gereklidir. 

Epoksi reçine sehpa nerelerde kullanılmaktadır?

Sehpa modellerimiz iç ve dış mekan kullanımları için uygundur.
Salon, oturma odası, mutfak, çalışma odası, balkon vb. kişisel oturma alanlarında sıklıkla tercih edilmektedir.
Ofis, cafe, restaurant ve otel vb. mekanların dekorasyonları için vazgeçilmez parçalardandır.
Mağaza, showroom, sergi, fotoğraf platoları ve sanat atölyeleri için dekorasyonda sıklıkla kullanılan bir üründür.

Kütük epoksi sehpa montajı nasıl yapılmaktadır?

Ürün demonte olarak tarafınıza kargolanmaktadır. Kurulum için gerekli olan tüm montaj aparatları paket içerisinde bulunmaktadır. Epoksi ağaç sehpa sizlere ulaştığında, satış sonrası montaj esnasında teknik desteğe ihtiyaç duyarsanız destek için ekibimiz ile her zaman iletişime geçebilirsiniz. Sizlere 7/24 müşteri hizmetleri olarak destek vermeye hazırız. Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir.