Gösterilen sonuç sayısı: 12

Kitap Rafı Metal Raf Kitaplık Duvar Rafı Duvar Rafları Modelleri

Kitap rafı; yaşam alanlarında modern görünüme sahip metal raflar sıklıkla tercih edilmektedir. Kitaplık, mutfak rafı ve dekor olarak da kullanılmaktadır.

Dekorasyonda sıklıkla kullanılmaya başlanan raflar, çok yönlü kullanımıyla ahşaptan metale birçok malzemeden üretilmektedir. Kitapların, aksesuarların ve çeşitli objelerin sergilenmesi amacıyla tercih edilen ürünler için kullanılmaktadır. Yaşam alanlarında daha keyifli ortam yaratmak, istediğiniz tasarım modelini oluşturmak için tercih edebilirsiniz. Evinizin dekorasyonuna uygun raflık modelleri ile mekana estetik bir hava katabilirsiniz. Ergonomik yapısıyla dikkat çeken raflar, küçük mekanların dekorasyonunda önemli bir etkiye sahiptir. Açık, ahşap kutulu, geometrik raflar bu alanlarda kullanılmaktadır. Kitapları düzenleme, objelerin sergilenmesinin yanı sıra depolama alanı olarak da avantaj sağlar. Mekana modern bir hava katmanın yanında, küçük alanlarda kullanım kolaylığı ile ön plana çıkar. Duvar ve dolap içine monte edilen raflar, metal duvar aparatları ile sabitlenerek dayanıklı hale getirilir. Raf tutucular metal malzemeden üretilerek sağlamlığı ve dayanıklılığı arttırılır. Dayanıklı metal gövdeden üretilen raflar mutfaklarda, antrelerde, çalışma odalarında sıklıkla tercih edilmektedir. Boş alanların sıkıcı görüntüsünden kurtulmak için estetik tasarıma sahip metal raf kitaplık kullanabilirsiniz. Metalin endüstriyel görünümü ve ahşabın kattığı sıcaklık ile sergi duvarları oluşturabilirsiniz.

Metal raf tutucu

Kullanım amacına göre farklı işlevlerde kullanılan ve dayanıklılığı sayesinde kitap ve objeleri yerleştirmek için kullanılmaktadır. Metal raf aparatlarının sağlamlığı sayesinde kitap rafı veya aksesuar yerleştirmek için kullanılmaktadır. Ürünleri sabitlemek için vidalı raf tutacağı seçeneklerinden size en uygun olan modeli seçebilirsiniz. Dayanıklı bir ürün olmanın yanında dekoratif olarak şık tasarıma sahip ürünler ön plana çıkmaktadır. Farklı ölçü ve model seçenekleri olan duvar raf aparatı sabitleyiciler, dekorasyonda etkili bir tasarım elde etmeye yardımcı olur.

Gizli raf tutucu

Yaşam alanlarının kullanılan yeni trendlerinden duvar rafları, kitaplık ve raf tasarımları dekoratif görüntüleri ile evlerin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Raf tutacağı olarak bilinen bu ürünler, ahşap, mdf gibi malzemelerden raf, dolap yapabilmek için tercih edilmektedir. Evlerde duvara monteli kitap rafları kullanımı giderek yaygın hale gelmiştir. Monte etme işlemi kolay olan bu ürünler, tutucular ile sabitlenerek ev ve ofislerinize farklı boyut kazandırmak için tercih edebilirsiniz. Dolaplarda ve duvarlarda gizli raf tutucu kullanımı giderek yaygın hale gelmiştir. Ürünü sabitlemek için kullanılan tutucuların dayanıklılığı sayesinde yaşam alanlarında dekoratif bir şıklık elde etmek isteyenler için ilgi gören parçalar, ürün görselliğine katkıda bulunur.

Siyah metal raf

Ev dekorasyonunun bir parçası haline gelen duvar rafları, hem dekoratif hem de fonksiyonel oluşuyla sıklıkla tercih edilmektedir. Oturma odası, mutfak ve çalışma odalarında çoktan yerini aldı. Örneğin mutfaklarda duvar rafı ile yapılabilen kahve stantları, baharat köşeleri oluşturma fikirleri çoğalmaya başlamıştır. Salonlarda ise televizyonun üzerine asacağınız raf ile biblo, mum gibi küçük aksesuarlarınızı yerleştirebilirsiniz. Metal kitaplık raf en çok rengiyle kendini belli eden siyah raflar tercih ediliyor. Çünkü duvar renginin ne olduğu fark etmeden, siyah raf ile uyumu yakalamak daha kolaydır. Temel amacı, evlerde kullanılmayan ya da göz önünde olmayan alanları dekorasyonla zenginleştirmektir.

Metal dekoratif raf alırken dikkat edilmesi gerekenler

Duvar rafı seçimi yaparken malzemenin dayanıklılığına,  iskelette kullanılan ham malzemenin çelik/ alüminyum olmasına ayrıca boya kalitesine ve bütünlüğüne dikkat edilmesi gerekmektedir. Metal gizli raf seçiminde dikkat edilmesi gereken diğer konu ise; demir kısmında kullanılan materyallerin esnek ve dayanıklı yapıya sahip olması ve montaj için dayanıklı olmasıdır. Kullanıma uygun olmayan yumuşak yapıda malzeme kullanımı ürünün kısa sürede deforme olmasına neden olacaktır. Firmamız bütün bunları test etmiş, deneyimlemiş ve bu durumları göz önüne alarak ürün üretimini, kalite kontrolünü tamamlamıştır.

Raf tutacağı nerede / nerelerde kullanılır?

Ev, bahçe, balkon, teras vb. kişisel oturma alanlarında
Çalışma odası, cafe, restaurant ve mağazalarda
Alışveriş merkezleri, oteller ve fuar alanlarında
Üniversite, okul, sosyal yaşam ve dış mekanlarda sıklıkla kullanılmaktadır.

Duvara monteli kitap rafları montajı nasıl yapılmaktadır?

Ürünlerimiz genellikle de monte olarak gönderilmektedir. Ürün kurulumları son derece kolay ve pratiktir. Paket içerisinde montaj malzemeleri ve kurulum kılavuzu bulunmaktadır. Metal raflık ürünler alanında uzman ekibimiz sizlere satış öncesi ve sonrası 7/24 destek vermektedir. İletişim hattımızdan veya mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir.