Gösterilen sonuç sayısı: 20

Kitaplık Modelleri Kitaplık Raf Metal Ahşap Kitaplık Kitap Rafı

Kitaplık modelleri; modern tasarım kitaplık modellerini evinizin, ofisinizin, ve tüm yaşam alanlarınızda dekoratif, şık ve özgün bir hava katmak için çok amaçlı olarak kullanabilirsiniz. Ahşap ve metalin birlikte kullanımı ile sağlam ve dayanıklı bir üründür.

Her evde bulunması gereken kitaplıklar, dekorasyon ile uyumlu bir şekilde dekore edildiğinde şık bir görüntü ortaya çıkacaktır. Kitaplarınızı rastgele istiflemek yerine, her zaman elinizin altında olmasını istediğiniz kitapları eviniz ile uyumlu bir şekilde dizayn edebilirsiniz. Mobilyalarınız ile uyumlu olarak seçebileceğiniz kitaplıklar, aksesuarlarınızı sergilemek içinde kullanabileceğiniz dekorasyonun önemli tamamlayıcısıdırlar. İster bir çerçeve, isterseniz dekoratif ürünler ya da çiçekler olsun; her koleksiyonun sergilenebileceği bir alan sağlamaktadır. Dekorasyon fikirleri arasında birçok kitaplık modeli bulunmaktadır. Ahşap, açık ve duvara monte edilebilen raflı kitaplık modeli ile sizlerde evinizdeki ölü alanları daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Son zamanlarda kitaplıklar sadece çalışma odalarında değil, salon dekorasyonunda kullanılmaya ve odanın parçası olarak kullanılan önemli bir aksesuar haline geldi. İster klasik ister modern bir stil oluşturan kitaplıklar, salon ve oturma odalarımızın baş köşesinde konumlandırılmaya başlandı. Sizler için tasarladığımız hem kullanışlı hem de doğal ahşap kitaplık ile sizlerde yaşam alanlarınızı yeniden tasarlayabilirsiniz.

Açık kitaplık

Günümüzde ev ve ofis dekorasyonunda en çok kullanılan mobilyaların başında kitaplıklar gelmektedir. Mekanlarınızı dekore ederken hem şık hem de modern kitaplık modelleri ile yeniden dizayn edebilirsiniz. Odanın büyüklüğüne göre duvar kitaplığı, köşe kitaplık veya dar alanlarınız için daha küçük kitaplıklar tercih edebilirsiniz. Dekor amaçlı da kullanılabilen modern kitaplık modellerinden en çok tercih edilen açık kitaplıklardır. Hatıraları canlandıran objeleri, seyahat anılarını ve süs eşyalarını sergilemek için tercih edilmektedir. Ahşap, metal, raflı, ayaklı gibi modellerden zevkinize uygun ve ihtiyacınıza göre seçim yapabilirsiniz. Açık kitaplıklar fonksiyonel kullanımıyla da ekstra raf ve askılık görevi de görmektedir.

Duvara monte kitaplık

Son yıllarda en popüler kitaplık türlerinden biri olan duvar rafı, evinizde fazladan bir alan açmaya gerek kalmadan kullanım imkanı sağlamaktadır. Duvar rafı olarak da kullanılabilen bu kitaplıklar evinize son derece modern bir hava katarlar. Hem dekoratif hem de işlevsel olma özelliğiyle, kullanılan malzeme, kitaplığın boyutu ve duvara monte etme şekli değişkenlik göstermektedir. Bu kitaplık modelini istediğiniz zaman evinizin farklı yerlerine monte etme imkanınız vardır. Kitaplıkların işlevsellikleri dışında dekoratif bir eşya olması sayesinde salon ve oturma odalarında da yerini almaya başladı.

Duvar kitaplığı

Modern tasarımı ile son zamanlarda dikkat çeken duvar kitaplık modelleri pratik kullanımları ile ön plana çıkmıştır. İstediğiniz tarza göre evin farklı köşelerine sabitleyerek kullanabilirsiniz. Duvar kitaplığı daha çok minimalist bir tasarım seven ve sadece kitaplık değil üzerinde çeşitli objeler de koyabileceğiniz tasarımdadır. Dilerseniz tek parça raf ile dilerseniz de birkaç parça raf ile bütünlük sağlayarak kitaplığınızı oluşturabilirsiniz. Her alanda kullanılabilen her türlü mobilya ve dekorasyona uyum sağlayabilen geniş kullanım alanı sağlayan ürünlerdir. İşlevsellikleri ve fonksiyonel kullanımları ile geniş bir kullanım yelpazesine sahip olan duvar rafı kitaplıklar ile sizlerde yaşam alanlarınızda özgün bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

Dekoratif kitaplık alırken dikkat edilmesi gerekenler

Kitaplık seçimi yapılırken malzemenin kalitesi, ürünün boya kalitesi gibi özelliklere dikkat edilmesi gereklidir. Kitaplığı koyacağınız mekanın ölçülerine uygun şekilde seçim yapmak ve evinizin dekorasyonuna uygun olan modeli seçmelisiniz. Geniş bir alana sahipseniz daha büyük ve çok raflı kitaplık modellerini kullanabilirsiniz. Minimal ve küçük bir yer için merdiven kitaplık seçimi yaparken ise duvara monte edilebilen ve alandan tasarruf sağlayan modelleri tercih edebilirsiniz. Firmamız ürünleri deneyimlemiş, ürün üretimini ve kalite kontrolünü tamamlamıştır.

Raflı kitaplık nerede / nerelerde kullanılıyor?

Ev, bahçe, balkon, teras vb. kişisel oturma alanlarında
Çalışma odası, oturma odası, toplantı salonu gibi alanlarda
Üniversite, kütüphane, okul, sosyal yaşam ve dış mekanlarda sıklıkla kullanılmaktadır.

Köşe kitaplık montajı nasıl yapılmaktadır?

Ürünlerimiz genellikle demonte olarak gönderilmektedir. Ürün kurulumları son derece kolay ve pratiktir. Paket içerisinde montaj malzemeleri ve kurulum kılavuzu bulunmaktadır. Kitaplık alanında uzman ekibimiz sizlere satış öncesi ve sonrası 7/24 destek vermektedir. İletişim hattımızdan veya mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir.