Gösterilen sonuç sayısı: 4

Mangal Barbekü Bahçe Mangal Barbekü Metal Mangal Barbekü Fiyatları

Mangal ve barbekü, yaz aylarında açık havada keyifli vakit geçirmek için en sevilen aktivitelerden biridir. Mangal ve barbekü keyfinizi daha da keyifli hale getirmek için kaliteli ve uygun fiyatlı mangal ve barbekü modellerini tercih etmeniz önemlidir.

Mangal ve barbekü seçerken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Öncelikle mangal veya barbekünün büyüklüğünü belirlemeniz gerekir. Mangal veya barbekü, kalabalık bir grup için kullanılacaksa büyük, daha az kişi için kullanılacaksa küçük bir model tercih edilmelidir.

Mangal veya barbekünün yapıldığı malzeme de önemlidir. Mangal ve barbeküler genellikle çelik, alüminyum veya demirden üretilmektedir. Çelik mangal ve barbeküler daha dayanıklı ve uzun ömürlüyken, alüminyum mangal ve barbeküler daha hafif ve kolay taşınabilirdir. Demir mangal ve barbeküler ise daha geleneksel bir görünüme sahiptir.

Mangal Barbekü alırken dikkat edilmesi gerekenler

Mangal veya barbekünün ızgarası da önemlidir. Izgara, etin yanmaması için düzgün bir şekilde yerleştirilmelidir. Izgaranın demir veya paslanmaz çelik olması tercih edilmelidir.

Mangal Barbekü nerede/ nerelerde kullanılıyor?

Mangal barbekü modellerimiz dış mekanlarda kullanılmaktadır.
Bahçe, balkon, teras alanlarında sıklıkla tercih edilmektedir.
Park, kafe, restoran, mağazalar ve peyzaj mimarlıklarında sergileyebilir, misafirlerinize rahat ve konforlu bir alan yaratabilirsiniz.

Mangal barbekü montajı nasıl yapılmaktadır?

Ürünlerimiz genellikle de-monte olarak gönderilmektedir. Ürün kurulumları son derece kolay ve pratiktir. Paket içerisinde montaj malzemeleri ve kurulum kılavuzu bulunmaktadır. Mangal barbekü alanında uzman ekibimiz sizlere satış öncesi ve sonrası 7/24 destek vermektedir. İletişim hattımızdan veya mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir.