188 sonuçtan 1-72 arası gösteriliyor

Masa Ayağı Masa Ayakları Masa Ayak Modelleri Masa Ayağı Metal

Masa ayağı; masalarınızı tasarlarken dayanıklı metal gövdeden üretilen ve modern tasarıma sahip masa ayakları etkileyici çözümler sunmaktadır. Detaylarda özgünlüğü yakalayarak hem uygun fiyatlı hem de estetik görünüme sahip masalar dizayn edebilirsiniz. Yemek masası, mutfak masası, çalışma masası ve toplantı masalarında metal mobilya ayaklarını kullanarak mekanlarınızı özelleştirebilirsiniz.

Pandemi süreciyle beraber son zamanlarda günlük hayatın büyük kısmı evlerde yaşanmaya başlandı. Ofislerin bile evlere taşındığı zamanlarda konforlu eşyalar kullanmak ve tarzını yakalamak artık oldukça önemli hale gelmektedir. Özellikle kullanıcılar yaşam alanlarının mimarı olmak istemekte ve kendi birleştirdiği eşyaları tercih etmektedir. Bununla birlikte en sık vakit geçirdiğimiz yemek masası, çalışma masası gibi masaların dizaynı için metal masa ayakları kullanımı artmaya başlamıştır. Kullanıcılar hazır, klasik ve sıradan tasarıma sahip masalara yüksek fiyatlar vermek yerine artık çoğunlukla kendi masalarını tasarlamayı tercih etmektedir.

Metal masa ayağı

Dekorasyonlarda ana ürün olan masaları tasarımı ile odak noktası haline getirerek dikkat çeken, keyifli vakit geçirebileceğiniz alanlar oluşturabilirsiniz. Bir ürünü tamamen satın almak yerine puzzle parçaları gibi birleştirerek oluşturmak son zamanların trendi haline gelmektedir. Kullanacağınız üst tablaya uygun olacak şekilde masa ayağı metal modelleri tercih ederek tarzınıza en uygun masaları dizayn edebilirsiniz. Kolayca montajı yapılabilen ve uzun ömürlü kullanıma sahip olan demir masa ayağı sayesinde daha sonra sadece üst tablayı değiştirerek kullanmaya devam edebilirsiniz. Kendin tasarla fikriyle gelişen ve tasarımlarda sıklıkla tercih edilen metal mobilya ayağı dekorasyonların vazgeçilmez parçası haline gelmektedir. Yemek masası, çalışma masası, ofis masası, mutfak masası gibi birçok masa dizaynlarında akla gelen ilk çözüm masa ayağı modelleri olmaktadır.

Firkete ayak

Genellikle demir ve boru malzemeden üretimi sağlanan metal firkete ayak masa, sehpa ve dresuar tasarımlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Zarif ve şık görünüme sahip olan firkete masa ayağı sayesinde sağlam ve modern görünüme sahip masalar dizayn edebilirsiniz. Fiyat performans ürünü olan firkete sehpa ayağı ile kişisel yaşam alanlarınızda ufak değişiklikler yaparak kendi eşyalarınızın mimarı olabilirsiniz. Sıradandan uzak tasarımlar ile tarzını yansıtmak isteyenler için demir masa ayakları uygun fiyatlı tasarım fırsatı sunmaktadır. Yaşam alanlarınızı dizayn ederken kendi dokunuşlarınız ile masa, sehpa ve dresuarlar tasarlayarak eşyalarınızı yıldız parça haline getirebilirsiniz.

Yemek masası ayağı

Hazır eşyalarda kendini tekrar eden tasarımların çokluğundan dolayı kullanıcılar kendi tasarladığı ürünler ile yaşam alanlarını dizayn etmek istemektedir. Bu sayede hem eğlenceli tasarım fikirleri ile mekanları kendilerine özgün hale getirecek hem de sıkılmadan uzun süreli kullanım imkanı yakalayacaklardır. Gerek uygun masa ayağı fiyatları ile gerekse ürün ölçü ve modelleri ile geniş skalaya sahip masa ayakları sayesinde hayalinizdeki masayı tasarlayabilirsiniz. Sade, şık, görkemli birçok modelde dekoratif masa ayakları hem tasarım hem de ekonomik masalar dizayn etme imkanı sunmaktadır. Metalin endüstriyel görünümü çoğu mekan stiline kolayca uyum sağlayacaktır. Şık ve tasarımı sizin tercihinizden imza taşıyan masalar için masa ayak modellerini inceleyebilirsiniz.

Ayarlanabilir masa ayağı alırken dikkat edilmesi gerekenler

Masa ayağı tercih ederken, ömürlük bir kullanım sunması sebebiyle tarzınıza en uygun modeli seçmelisiniz. Mekanlarda imzanızı yansıtacağınız yemek masası ayakları sayesinde küçük dokunuşlar ile modern ve şık değişiklikler elde edebilirsiniz. Tasarımın yanı sıra yaşam alanları için vazgeçilmez parça olan masalarda en önemli kriter mekan boyutuna uygunluktur. Hem ortamın tasarım uyumu korunmalı hem de ölçüleri mekanın kapasitesine uygun olmalıdır. Üründe bulunan metal yüzeyin çizilme olasılığı olduğu için boya yüzeyine zarar verecek ve ürün bütünlüğünü bozacak darbelerden korunması, uzun ömürlü kullanım için gereklidir.

Çapraz masa ayağı nerelerde kullanılır?

Masa ayağı modellerimiz iç ve dış mekan kullanımları için uygundur.
Yemek masası, mutfak masası, balkon masası vb. masa dekorasyonları için sıklıkla tercih edilmektedir.
Ofis, çalışma odası, kütüphane vb. mekanların dizaynında masa ayakları vazgeçilmez ürünlerdendir.

Profil masa ayağı montajı nasıl yapılmaktadır?

Ürün demonte olarak tarafınıza kargolanmaktadır. Kurulum için gerekli olan tüm montaj aparatları paket içerisinde bulunmaktadır. Metal yemek masası ayağı sizlere ulaştığında, satış sonrası montaj esnasında teknik desteğe ihtiyaç duyarsanız destek için ekibimiz ile her zaman iletişime geçebilirsiniz. Sizlere 7/24 müşteri hizmetleri olarak destek vermeye hazırız. Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir.