Gösterilen sonuç sayısı: 12

Masa Yemek Masası Takımı Yemek Masaları Ofis Masaları Fiyatları

Masa; yaşam alanlarımızın en önemlisi olan salon masaları hem pratikliği hem de rahatlığı ile hayatımızın vazgeçilmez mobilyaları arasındadır. Evlerimizin odaları genel itibariyle kare şeklinde olduğu için en çok tercih edebileceğimiz model yuvarlak yemek masası modelleri olacaktır.

Masalar yaşam alanlarımızın en vazgeçilmez parçalarıdır. Dekorasyonun en önemli tamamlayıcı parçası olan masalar, fonksiyonel kullanıma sahip olmaları nedeniyle en çok kullandığımız eşyalardır. Genellikle yemek odalarında ya da mutfaklarda kullandığımız masalar farklı şekil ve büyüklüklerde dizayn edilir. Ev dekorasyonunda çokça ön plana çıkan masalar dekorasyonda estetik bir görünümün yanı sıra kullanışlı ve uzun ömürlü kullanıma sahiptirler. Bu nedenle sizlerde ev dekorasyonunda farklı bir tasarım yaratmak istiyorsanız size uygun masa ayağı seçenekleri ile evlerinizi tasarlayabilirsiniz. Alacağınız mekana en uygun masayı seçerken büyüklüğüne, çeşidine, oturma kapasitesine dikkat etmelisiniz. Ahşap, masif, cam, mermer gibi birçok masa çeşidi ile mekanlarınızı yeni baştan dizayn edebilirsiniz. Konfor ve fonksiyonelliği  bir arada bulunduran salon masası takımları ile kendinize en uygun modeli seçerek yaşam alanlarında keyifli vakit geçirebilirsiniz. Farklı seçenekleri sayesinde mekanlarınızı renklendirecek masa modelleri, kaliteli ve sağlam yapıları sayesinde dekorasyonunuzu tamamlayacaktır. Benzersiz masa tasarımları ile yaşam alanlarınızda modernliğini koruyan dekorlar elde edebilirsiniz.

Çalışma masası

Günümüzde oldukça geniş bir kullanım yelpazesine sahip olan çalışma masaları, yıllar içerisinde çok fazla değişime uğrayarak daha estetik ve modern tasarımlara yer verilmeye başlandı. Bunun sebeplerinden birisi de insanların evden çalışma stiline geçmeleri bu ihtiyacı doğurdu. Daha verimli bir ortam oluşturmak için masa tercihleri de değişmeye başladı. Home ofis çalışırken masa başında kendinizi rahat hissetmek, masa alırken dikkat edeceğimiz sebeplerin başında geliyor. Örneğin ders çalışmak, kitap okumak gibi hangi amaçla kullanacağımıza göre masanın boyutu da değişmektedir. Sadece ders çalışma masası veya bilgisayar, laptop gibi aksesuarlarınız için standart bir masa yeterli olurken, home ofis olarak döküman ve evraklarınızı saklamak için daha işlevsel olan raflı ya da büyük modellerden tercih edebilirsiniz. Alanınızın büyüklüğüne göre masa boyutu, şekli, rengi gibi unsurlara dikkat ederek kendinize en uygun olan modeli tercih edebilirsiniz.

Yuvarlak masa

Evimiz için en önemli mobilyaların başında şüphesiz masalar gelmektedir. Masa seçimi yaparken de konumlandıracağımız yere ve eşyaların uyumuna göre seçim yaparız. Her masa şeklinin kendine göre avantajları ve dezavantajları vardır. Yuvarlak masaların en önemli avantajlarından birisi küçük alanlar için rahatlıkla kullanılabilir olmalarıdır. Dikdörtgen veya kare masa keskin olan köşe kısımları, bu masada olmayacağından güvenli kullanım için uygundur. Diğer bir en güzel yanı ise yuvarlak masada herkesin eşit mesafede uzaklıkta oturması nedeniyle birbiriyle rahatlıkla samimiyet kurabilmektedir. Samimiyet kaynağı yuvarlak masalar, evlerinizde ve mekanlarınızda eğlenceli ortam yaratmak için önemli role sahiptirler.

Ofis masası

Ofis masaları, çalışma alanlarımızda, ofisimizde en çok vakit geçirdiğimiz eşyalardandır. Rahat ve işlevsel özelliğe sahip olması da çalışma ortamımızın daha verimli geçmesine olanak sağlar. Fraklı materyaller de, renklerde tasarıma sunulan masalar geniş bir kullanım alanı ve çeşitliliğe sahiptir. Bilgisayar masası seçimi yaparken en önemli dikkat edilecek özelliklerinden biri kullanışlı ve işlevsel olmalıdır. Çok renkli desenli göz yoracak masalardan kaçınılmalıdır. Ahşap, masif veya raflı, çekmeceli gibi daha ergonomik olan modeller tercih edilmelidir. Çalışma masasında bilgisayarın yanı sıra dekoratif aksesuar, büro malzemeleri veya objeye yer verilecek ise daha büyük masaya ihtiyaç duyulacaktır. Gün içerisindeki çalışma düzeninize ve çalışma alanınıza en uygun masaları tercih etmek daha konforlu bir çalışma ortamı oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Salon masası alırken dikkat edilmesi gerekenler

Evlerin olmazsa olmaz mobilyalarından biri olan masa seçimi yaparken konforlu ve kullanışlı olmasına dikkat etmeliyiz. Tasarımının yanı sıra yaşam alanlarının vazgeçilmez bir parçası olan masalarda en önemli kriter mekan boyutuna uygunluktur.  Konumlandıracağınız alanın büyüklüğüne göre de masanın şekline karar vermelisiniz. Hem mekanınıza uygun tasarımı seçmeli hem de mobilyalarınız ile uyumu yakalamış olmalıdır. Yemek masası seçiminde dikkat edilmesi gereken diğer konu ise; oturma kısmında kullanılan materyallerin esnek ve dayanıklı yapıya sahip olmasıdır. Kullanıma uygun olmayan malzeme kullanımı ürünün kısa sürede deforme olmasına neden olacaktır. Firmamız bütün bunları test etmiş, deneyimlemiş ve bu durumları göz önüne alarak ürün üretimini ve kalite kontrolünü tamamlamıştır.

Yüksek masa nerelerde kullanılmaktadır?

Masa modellerimiz iç ve dış mekan kullanımları için uygundur.
Salon, oturma odası, mutfak, çalışma odası, balkon vb. kişisel oturma alanlarında sıklıkla tercih edilmektedir.
Ofis, cafe, restaurant ve otel vb. mekanların dekorasyonları için vazgeçilmez parçalardandır.
Mağaza, showroom, sergi, fotoğraf platoları ve sanat atölyeleri için dekorasyonda sıklıkla kullanılan bir üründür.

Bilgisayar masası montajı nasıl yapılmaktadır?

Ürün demonte olarak tarafınıza kargolanmaktadır. Kurulum için gerekli olan tüm montaj aparatları paket içerisinde bulunmaktadır. Ahşap masa sizlere ulaştığında, satış sonrası montaj esnasında teknik desteğe ihtiyaç duyarsanız destek için ekibimiz ile her zaman iletişime geçebilirsiniz. Sizlere 7/24 müşteri hizmetleri olarak destek vermeye hazırız. Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir.