Tek bir sonuç gösteriliyor

Mutfak Masası Takımı Yemek Masası Takımı Mutfak Masa Takımları

Mutfak masası takımı: yaşam alanlarımızın en önemlisi olan salon masaları hem pratikliği hem de rahatlığı ile hayatımızın vazgeçilmez eşyaları arasındadır. Şık sofralar ve unutulmaz anıların paylaşılacağı masalar salonunuzun en gözde parçası olacaktır. Doğal ahşap görünümü ile bulunduğu ortama otantik bir hava katacaktır.

Mutfak masası takımları, ailenizle, arkadaşlarınızla vakit geçirmek kalabalık sofralar kurmak ve samimi ortamlar kurmak için idealdir. Fraklı model, tasarım ve büyüklükte çeşitleri vardır. Konumlandıracağınız yere uygunluğuna göre büyüklüğüne, modeline ve rengine karar verebilirsiniz. Son zamanlarda trend olan banklı masa takımları oldukça tercih edilir hale geldi. Özellikle birçok kişinin kullanımına uygun olacak şekilde tasarlandığı için kalabalık aileler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise kullanılan banklı modeline bağlı olarak kullanılmadığı durumlarda masa altına saklanabilmesi ve alandan tasarruf ettirmesidir. Özellikle işlevsel oluşu ve kullanışlı bir tasarım sunması nedeniyle pek çok aile tarafından tercih edilmektedir. Banklı modellerdeki masa takımı seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken unsurlardan bir diğeri de; kaç kişilik kullanıma uygun bir ürün tercih edilmek istendiğidir. Bu konu belirlendikten sonra mekanın dekorasyonuna uygun modelleri ve renkleri seçmeniz gerekir. Hem günlük aile sofralarının hem de kutlamaların ve ziyafetlerin organize edildiği alanlar olarak öne çıkan masa takımları doğru tercihler ile size keyifli zamanlar geçirtecek.

Masa takımı

Salon, evimizin en önemli alanları arasında yer almaktadır. Uzun yemeklerde ve sohbetlerde keyifle vakit geçirebileceğiniz alanlar yaratmak için dikdörtgen masaları tercih edebilirsiniz. Modern dekorasyon stilleri için ahşap ve metalin bir arada kullanıldığı tasarımlar ile mekanınızı canlandırabilirsiniz. Salon masaları tüm ailenizin toplanıp yemek yediği, eğlenceli ve bir o kadar da kültürel olan yemek ziyafetleri için ev dekorasyonu içerisinde özel bir yer almaktadır. Büyük salonlar bizim ev kültürümüzün bir sonucudur. Yani herkesin evinde kocaman salonları vardır. Bu odanın bir kısmı yemek dekorasyonu için kullanılır. Büyük yemek masası takımı ve sandalye veya banklarla kombinlenerek dekorasyona yön verilir.

Ahşap masa bank takımı

Banklı yemek masası modelleri, son zamanlarda evlerde en çok tercih edilen mobilyalar arasında yer almaktadır. Özellikle çok kişinin kullanımına uygun olacak şekilde ve yer kaplamayan bir tasarıma sahip olduğundan bu modeller tercih edilmeye başlanmıştır. Zamansız tasarımı ve ahşabın doğal görünümü ile yaşam alanlarınızda görkemli bir ambiyans yakalayabilirsiniz. Ahşabın dokusunun doğallığı ile metal bankın renk uyumu bütün dekor severlerin yoğun ilgisine sebep olmuştur. Bu nedenle sizler de ev dekorasyonunda farklı bir tasarım yaratmak istiyorsanız ahşap masa takımı tasarımlarımızı tercih edebilirsiniz. İç ve dış mekanlar için uygun olan ahşaplı bank masa takımları kaliteli ve el işçiliği ile üretilmektedir. Ahşap masa bank çeşitleri, çevre koşullarına dayanacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır.

Mutfak masası takımı alırken dikkat edilmesi gerekenler?

Ahşaplı masa takımı alırken dış çerçevesinin dayanıklılığına iskelette kullanılan ham malzemenin çelik/ alüminyum olmasına ayrıca boya kalitesine ve bütünlüğüne dikkat edilmesi gerekmektedir. Masa takımı seçiminde dikkat edilmesi gereken diğer konu ise; oturma kısmında kullanılan materyallerin esnek ve dayanıklı yapıya sahip olmasıdır. Kullanıma uygun olmayan malzeme kullanımı ürünün kısa sürede deforme olmasına neden olacaktır. Firmamız bütün bunları test etmiş, deneyimlemiş ve bu durumları göz önüne alarak ürün üretimini ve kalite kontrolünü tamamlamıştır.

Masa takımı nerede / nerelerde kullanılıyor? 

Masa modellerimiz iç ve dış mekan kullanımları için uygundur.
Salon, oturma odası, mutfak, çalışma odası, balkon vb. kişisel oturma alanlarında sıklıkla tercih edilmektedir.
Ofis, cafe, restaurant ve otel vb. mekanların dekorasyonları için vazgeçilmez parçalardandır.
Mağaza, showroom, sergi, fotoğraf platoları ve sanat atölyeleri için dekorasyonda sıklıkla kullanılan bir üründür.

Yemek masası montajı nasıl yapılmaktadır?

Ürün demonte olarak tarafınıza kargolanmaktadır. Kurulum için gerekli olan tüm montaj aparatları paket içerisinde bulunmaktadır. Ahşap masa takımı sizlere ulaştığında, satış sonrası montaj esnasında teknik desteğe ihtiyaç duyarsanız destek için ekibimiz ile her zaman iletişime geçebilirsiniz. Sizlere 7/24 müşteri hizmetleri olarak destek vermeye hazırız. Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir.