Gösterilen sonuç sayısı: 60

Odunluk Bahçe Odunluk Modelleri Şömine Odunluk Modelleri

Odunluk; şık ve kullanışlı tasarımı ile şömineleriniz için tamamlayıcı bir üründür. İç ve dış mekanlarda dekorasyon amacıyla tercih edilmektedir. Kış aylarının vazgeçilmez parçası olan odunluklar ile retro ve otantik yaşam alanları dizayn edebilirsiniz.

İç ve dış mekan dekorasyonlarının vazgeçilmez parçası olan şömine ve sobalar, hem mekanın ısınmasını sağlamakta hem de sıcak ve farklı bir ambiyans katmaktadır. Şömine etrafında kullanılan aksesuarlar ile yaşam alanlarınızda görsel şölen alanları dizayn edebilirsiniz. Şık ve kullanışlı aksesuarlar sayesinde odunlarınızı şömine yanında istiflerken aynı zamanda şömine yanı aksesuar tasarımları ile dekorasyonlara katkı sağlayabilirsiniz.

Şömine ve soba keyfinize güvenli şekilde devam edebilmek için metal koruma panellerinden yararlanabilirsiniz. Şömineler için şömine perdesi kullanımı önemli iken sobalar için de soba koruma paneli kullanımı oldukça önemlidir. Kullanım esnasında çıkan küllerin ve ısıyla oluşabilecek direkt temasın engellenebilmesi için koruma siperlikleri tercih edilmektedir. Bu sayede özellikle evcil hayvanlar ve çocukların güvenliği için şömine ve sobalar mekandan izole edilmektedir.

Şömine için odunluk

Şömineler mekan stili fark etmeksizin bulundukları ortamın yıldızlaşan ürünüdür. Bu durumu taçlandırmak için şömine etrafını iyi şekilde dekore etmek gerekmektedir. Şömineler için tamamlayıcı ürün değil artık vazgeçilmez parçası haline gelen şömine odunluğu dekorasyonda akla gelen ilk fikir olmaktadır. Seçim yaparken dikkat edilmesi gereken iki kriter bulunmaktadır. Seçilen dekoratif odunluk şömine ve ortamın tarzına uygun olmalıdır. Tasarımı göz önünde tutarken de depolama işlevini kaybetmeyen şömine yanı odunluk seçenekleri her zaman ön plana çıkmaktadır. Hem kullanışlı hem de zarif tasarıma sahip şömine önü aksesuarları sayesinde ortama sıcaklık ve sakinlik katan şöminelere dekorasyonlarınızda sıklıklar yer verebilirsiniz.

Metal şömine odunluk

Şöminenin ortama kattığı havanın etkisini artırmak için şömine odunluk aksesuarlarından faydalanabilirsiniz. Kullanılacak olan mekanın boyutuna ve tarzına uygun olacak şekilde soba yanı odunluk boyutuna karar vermeniz gerekmektedir. Dilerseniz minimalist tasarıma sahip dekoratif şömine odunluk tercih edebilirsiniz. Dilerseniz de hem tasarımı hem de odun depolama kapasitesi ile dikkat çeken odun dolabı tercih edebilirsiniz. İç ve dış mekan kullanımına uygun olan ve dayanıklı metal gövdeden üretimi sağlanan odun şömine önü odunluk uzun yıllar kullanım olanağı sunmaktadır. Odunların dağınık görüntüsünden kurtulmak için ve sobanın ahenkli ambiyansını pekiştirmek için dekorasyonlarda şömine soba aksesuarları sıklıkla tercih edilmektedir.

Metal odunluk

Şömine aksesuarları tercih edilirken dekoratif görünümünün yanı sıra işlevselliği de oldukça önemlidir. Şömine keyfinin yarıda kalmaması ve sıcaklığın sabit tutulabilmesi için odunların yakında istiflenmesi gerekmektedir. Odun koyma sepeti sayesinde odunlar şömine ve soba yanında düzenli şekilde depolanmaktadır. Etraftaki dağınık görüntü engellenirken şömine odun rafı ile dekorasyonlarda farklı bir hava yakalanmaktadır. Şöminelerin kullanıldığı dinlenme alanları, teras, kış bahçeleri vb. mekanlarda yerini alan dekoratif odun kovası dayanıklı malzemeden üretilmesi ile uzun yıllar kullanılabilecek bir aksesuardır.

Bahçe odunluk alırken dikkat edilmesi gerekenler

Şömine için odun kovası tercih ederken, ömürlük bir kullanım sunması sebebiyle tarzınıza en uygun model seçmelisiniz. Mekanlarda imza ürün olarak tercih edilen odun sehpası sayesinde küçük dokunuşlar ile görkemli değişikler elde edebilirsiniz. Tasarımın yanı sıra yaşam alanları için vazgeçilmez parça olan odunluklarda en önemli kriter mekan boyutuna uygunluktur. Odun dizme rafı ile hem ortamın tasarım uyumu korunmalı hem de ölçüleri mekanın kapasitesine uygun olmalıdır. Metal yüzeyin çizme olasılığı olduğu için odunluk yüzeyine zarar verecek ve ürün bütünlüğünü bozacak darbelerden uzak tutulması uzun ömürlü kullanım için gereklidir.

Ferforje şömine odunluğu nerelerde kullanılmaktadır?

Odunluk modellerimiz iç ve dış mekan kullanımları için uygundur.
Salon, oturma odası, mutfak, çalışma odası, balkon vb. kişisel oturma alanlarında sıklıkla tercih edilmektedir.
Ofis, cafe, restaurant ve otel vb. mekanların dekorasyonları için vazgeçilmez parçalardandır.

Dış mekan odunluk montajı nasıl yapılmaktadır?

Ürün demonte olarak tarafınıza kargolanmaktadır. Kurulum için gerekli olan tüm montaj aparatları paket içerisinde bulunmaktadır. Odun istifleme rafı sizlere ulaştığında, satış sonrası montaj esnasında teknik desteğe ihtiyaç duyarsanız destek için ekibimiz ile her zaman iletişime geçebilirsiniz. Sizlere 7/24 müşteri hizmetleri olarak destek vermeye hazırız. Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir.