Gösterilen sonuç sayısı: 40

Organizasyon Malzemeleri Düğün Nişan Organizasyon Malzemeleri

Organizasyon malzemeleri; fotoğraf stüdyoları, düğün, nişan, parti ve mağaza açılış organizasyonlarında sıklıkla tercih edilmektedir. Metal arka fonlar ve stantlar sayesinde en özel günlerinizde konseptinize uygun görkemli bir ambiyans oluşturabilirsiniz. Hazır metal organizasyon dekoru sizlere kendi zevkinize özgün ve mekan ile uyum sağlayacak sergi çelenkleri tasarlama imkanı sunmaktadır. Bu sayede mutlu günlerinizin mimarı olabilirsiniz.

Nişan Organizasyon Malzemeleri

En özel ve mutlu nişan, düğün, kına gecesi, baby shower gibi günlerinizde konseptinize uygun organizasyon modelleri tercih etmek herkesin hakkıdır. Oluşturulmak istenen konseptler evde, salonda, bahçede dekorasyon oluşturmak istenilen her mekanda uyumlu ürünler tercih edebilirsiniz. Özel günlerde artık eskiye nazaran çok daha gösterişli ve detaylı şekilde düzenlenmektedir. Eğlence planlanıyor, davetliler geliyor ve hem duygusal hem eğlenceli bir etkinlikle özel günleriniz tamamlanıyor.

Organizasyon Arka Fon

Evde nişan masası süslemeye başlamadan önce ilk karar vermeniz gereken konu konseptiniz olmalı. Evinizin en uygun köşesini seçtikten sonra yüksek bir yuvarlak bistro masalardan yan yana 3 adet dizerek hazırlıklarınıza başlayabilirsiniz. Arka plan buradaki en önemli detaylardan biri. Organizasyon dekor malzemeleri kullanarak arka planınıza nişan afişi yaptırabilir, rüya kapanı ve makrome koyabilir, ya da dilerseniz tül perdeler ve peri led ışıklarla harika bir düzen kurabilirsiniz. Gold metal tasarım ile ön plana çıkan nişan ve söz gibi özel günlerinizde kullanabileceğiniz özel tasarım bir üründür.

Evde Nişan Masası

Evinizde organize edeceğiniz söz, nişan ve özel gün kutlamaları için olmazsa olmaz parçalardan biri olan masalar konseptin uyumu ve farklı dekorlar ile tasarlayabileceğiniz metal tasarım ürünlerdir. Metal tasarımı ile dayanıklı ve uzun süreli kullanım sunan nişan masaları evinizde gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz ürünleridir. Bahçe ve dış mekanlarda da kullanılan nişan masaları her mekan ile uyumlu ve dayanıklıdır.

Düğün Organizasyon Malzemeleri

Yuvarlak tasarıma sahip sunum masaları düğün, nişan ve parti organizasyonlarının vazgeçilmez parçalarıdır. Organizasyonlarda küçük detaylar ve benzersiz tasarımlar sayesinde fark yaratarak şık ve zarif bir ambiyans oluşturulmaktadır. Organizasyon malzemeleri ile ister sade, ister rengarenk tasarımlar oluşturarak, özel günlerinize hoş bir hava katabilirsiniz. Organizasyon dekorlarında, konseptiniz ile uyum sağlayacak malzemeleri kullanarak organizasyonlarınızın mimarı olma imkanını yakalayabilirsiniz. Ürün, yuvarlak şeklindeki tasarımı ve demonte yapısı sayesinde kolayca taşınabilmektedir. Tarzınıza uygun nişan masaları, arka fonlar ve sunum sehpaları için son trend organizasyon malzemelerimizi inceleyebilirsiniz. 

Kına Organizasyon Malzemeleri

Kına organizasyonlarında önemli parçalardan bir tanesi giriş kısmına konumlandırılacak giriş kapısı olarak nitelendirilen metal açık kapıdır. Bu kapıları çiçekler, ipler ve ışıklandırmamalar ile süsleyerek gösterişli hale getirebirsiniz. Düğün organizasyon malzemesi her oranizasyonda bulunan genellikle dış mekanlarda tercih edilen bir üründür. Beyaz, gold, gümüş gri ve siyah renkleri tercih edilmektedir. Konseptler ile uyumlu olan ve fotoğraf çekimlerinde çok fazla kullanılan bu ürün tamamen sizlerin zevkine göre dekore edilebilmektedir.

Doğum Günü Organizasyon Malzemeleri alırken dikkat edilmesi gerekenler

Konseptlerinize uygun organizasyon malzemeleri  alırken dış çerçevesinin dayanıklılığına, iskelette kullanılan ham malzemenin çelik/ alüminyum olmasına ayrıca boya kalitesine ve bütünlüğüne dikkat edilmesi gerekmektedir. Evlilik teklifi organizasyonu seçiminde dikkat edilmesi gereken diğer konu ise; demir kısmında kullanılan materyallerin esnek ve dayanıklı yapıya sahip olması kullanım için dayanıklı olmasıdır. Kullanıma uygun olmayan yumuşak yapıda malzeme kullanımı ürünün kısa sürede deforme olmasına neden olacaktır. Firmamız bütün bunları test etmiş, deneyimlemiş ve bu durumları göz önüne alarak ürün üretimini, kalite kontrolünü tamamlamıştır.

Söz Nişan Organizasyon Malzemeleri nerede/nerelerde kullanılıyor?

Düğün, nişan ve parti organizasyonlarında dekoratif amaçla kullanılmaktadır. Cafe, restaurant ve mağaza açılışlarında yuvarlak masa stantları tercih edilmektedir. Fotoğraf stüdyoları, sahneler, fuar ve sergi alanlarında da  sıklıkla kullanılmaktadır.

Düğün Salon Malzemeleri montajı nasıl yapılmaktadır?

Ürün kuruluma hazır olarak tarafınıza kargolanmaktadır. Kurulum için gerekli olan tüm montaj aparatları paket içerisinde bulunmaktadır. Ürün kurulumu son derece basittir. Satış sonrası montaj esnasında teknik desteğe ihtiyaç duyarsanız, 7/24 müşteri hizmetleri olarak destek vermeye hazırız. Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir.