Gösterilen sonuç sayısı: 15

Saksılık Modelleri Ahşap Saksılık Balkon Saksılık Çiçek Saksılık

Saksılık modelleri; geniş kullanım alanına sahiptir. Balkon saksılık ve ahşap saksılık salon, balkon, bahçe, ve teras alanlarında tercih edilmektedir.

Günümüz kentsel yaşamın getirdiği yeşil alan eksikliğini hepimiz hissediyoruz. Botanik alan eksikliği bizi farklı arayışlar içerisine itmiştir. Arayışlarımız genelde bulunduğumuz alanları, odaları yeşillendirmek veya bahçesi olan bir evde yaşamak. Günümüz şartlarında işimizden dolayı kentlerde yaşamak durumunda kaldığımız için bahçeli ev fikri pek mümkün olmamaktadır. Bundan dolayı bulunduğumuz dairenin odalarını, balkonunu bu istediğimiz yeşil alanlarla değerlendirmemiz gerekiyor. Abronya firması olarak size alternatif dekorasyon alanları yaratmayı hedefliyoruz. Balkon, bahçe, pencere önü ve tüm odalarınızda ki bitkilerimiz için çeşitli saksılık modelleri üretiyoruz ve sizlerin beğenisine sunuyoruz.

İç mekan bitki stantları, doğa severlerin iç mekanlarına biraz dış mekan getirmenin keyfini çıkarmaları için eşsiz bir fırsat yaratır. Her türde canlı çiçek, bulunduğu ortamın havasını değiştirmenizde oldukça etkilidir. Hem fizyolojik hem de psikolojik açıdan evde bulunan canlılar iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Yetiştirdiğiniz bitkiler, çevrenizdeki havayı temizleyecek ve stresi azaltacak ve daha bir çok konuda yarar sağlayacaktır. Evinizde veya bulunduğunuz ortamı daha aydınlık bir hale getirmek için saksılık modellerimizden kullanabilirsiniz. Eviniz güneş almasa bile doğru bitkilerle istediğiniz köşeyi oluşturabilirsiniz. Difenbahya, paşa kılıcı, aşk merdiveni, barış çiçeği dua ve zeze çiçeği gibi bitkiler yetiştirebilirsiniz

Ahşap Çiçek Standı

Ahşap saksı standı genellikle rüstik ortamlarda kullanılır ancak çok çeşitli bir malzeme olduğu için daha klasik ve hatta modern dekorasyonlar da oluşturabilir. İşin püf noktası, eviniz için doğru tasarımı seçmektir. Bitkiler için saksı standının bir diğer avantajı da toparlayıcı bir görev üstlenmesidir.

Metal saksılık standı

Evlerimizde çok fazla bitki veya çiçek bulundurmak istesek de alanımız bunun için yeterli olmayabilir. Dayanıklı bir malzemeden üretilen metal saksı standı bu konuda en sağlam ve saksı kapasitesi en yüksek olan bir üründür. Tasarlanan ürünlerimiz kaliteli malzemelerden özenle hazırlanmaktadır. Stantlarımız çok sayıda çiçekleri, bitkileri ve saksıları rahatlıkla taşıyacaktır.

Merdiven saksılık

İç mekan bitkileri bugünlerde çok revaçta. Ayaklı saksılık fikirleri, küçük koleksiyonunuzu sergilemek ve görsel şölen katmak için en iyi seçeneğiniz. Standın malzeme seçimi ve merdiven şekli onu olağanüstü bir parçaya dönüştürüyor. Bu özel uzun saksılık modelin güzelliği, bitkilerin farklı katlarda oldukça rahat olacakları, birbirlerinden ışığı kapatmamaları, saksıları raflardan çıkarmadan onlara bakmanın kolay olmasıdır. Bu tasarımların en iyi temasını sizler için varyasyonlu bir hale getirdik.

Ferforje saksılık

Retro ev dekoru için harika bir seçimdir. Yuvarlak demirlerin el işçiliği ile şekillendirip bir tasarım harikasına dönüştürüyoruz. Minimaliz görünümü sayesinde her türlü dekora uyum sağlayan dekoratif çiçeklik yerden tasarruf ettiren bir modelimizdir. Doğal malzemesi sebebiyle iki kat daha çekicilik sunmaktadır.

Salon çiçeklik standı alırken dikkat edilmesi gerekenler

Çiçek standı alırken dış çerçevesinin dayanıklılığına, iskelette kullanılan ham malzemenin çelik/ alüminyum olmasına ayrıca boya kalitesine ve bütünlüğüne dikkat edilmesi gerekmektedir. Stant seçiminde dikkat edilmesi gereken diğer konu ise; ahşap kısmında kullanılan materyallerin ham malzemesi ve dayanıklı yapıya sahip olmasıdır. Kullanıma uygun olmayan ahşap malzeme kullanımı ürünün kısa sürede deforme olmasına neden olacaktır. Firmamız bütün bunları test etmiş, deneyimlemiş ve bu durumları göz önüne alarak ürün üretimini, kalite kontrolünü tamamlamıştır.

Çiçek standı nerede/nerelerde kullanılıyor?

Stant modellerimiz hem iç hem de dış mekânlarda kullanılmaktadır.
Bahçe, balkon, teras, kişisel oturma alanlarında sıklıkla tercih edilmektedir.
Oturma odası, mutfak, ofis vb. mekânlarda kendinize botanik köşesi hazırlamak için ideal bir üründür.
Park, kafe, restoran, mağazalar ve peyzaj mimarlıklarında sergileyebilir, misafirlerinize görsel bir alan yaratabilirsiniz.

Saksı standı montajı nasıl yapılmaktadır?

Ürünlerimiz genellikle de monte olarak gönderilmektedir. Ürün kurulumları son derece kolay ve pratiktir. Paket içerisinde montaj malzemeleri ve kurulum kılavuzu bulunmaktadır. Alanında uzman ekibimiz sizlere satış öncesi ve sonrası 7/24 destek vermektedir. İletişim hattımızdan veya mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir.