Gösterilen sonuç sayısı: 60

Sehpa Ayağı Sehpa Ayakları Fiyatı Metal Sehpa Ayağı Modelleri

Sehpa ayağı; tarzınıza uygun sehpalar dizayn ederken dayanıklı metal gövdeden üretilen sehpa ayakları hayalinizdeki sehpayı dizayn etme imkanı sunmaktadır. Dilediğiniz üst tabla ile uyum sağlayacak metal sehpa ayakları sayesinde detaylarda tasarımı yakalayarak dekorasyonunuza kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz. Orta sehpa, yan sehpa ve zigon sehpa için uyumlu sehpa ayakları ile klasik tasarımlardan uzak modern ve şık sehpalar dizayn edebilirsiniz.

Kendin tasarla fikir akımı ile trend hale gelen eşya birleştirme olayı son zamanların gözdesi olmaktadır. Klasik ve sık kullanılan tasarımların dışına çıkarak kendi eşyalarınızı tasarlayabilirsiniz. Özellikle yaşam alanlarımızın tamamlayıcı ve en işlevsel parçalarından olan sehpalar için harika tasarımlar oluşturabilirsiniz. Kullanmak istediğiniz üst tablayı belirledikten sonra ya da evdeki eski kullanılmayan eşyalardan geri dönüşüm sağlayarak dekoratif sehpa ayağı ile birleştirerek tasarım sehpalar elde edebilirsiniz. Kullanılan bir sehpanın sadece ayak kısmının değiştirilmesi bile dekorasyonlara farklı bir hava katmaktadır. Puzzle mantığı ile bütünsel tasarımdan uzaklaştıran yeni akım sayesinde dilediğiniz sehpayı kendiniz tasarlayabilirsiniz. Geniş model ve ölçü skalasına sahip olan metal sehpa ayağı ile tarzınıza en uygun modeli dizayn edebilirsiniz.

Demir sehpa ayağı

Kişisel yaşam alanlarımız için tamamlayıcı ürün olan sehpalar tasarımları ile bir anda odak noktası haline gelmektedir. Mekanın boyutuna uygun olacak şekilde birden fazla, küçük ya da daha büyük ölçülerde tercih edilen sehpalar için  tasarım ve işlevsellik oldukça önemlidir. Yüksekliği ile ergonomik kullanım koşullarına uygun olması gerekirken sehpa ayağı metal tercih edilerek dayanıklılık özelliği de sağlanmaktadır. Küçük detaylar ile tarzınıza uygun gösterişli, sade, modern, zarif sehpalar dizayn edebilirsiniz. Bunun için kullanılan mekanın dekorasyonuna uyum sağlayacak sehpa ayak modelleri ile tasarımı kolayca tamamlayabilirsiniz.

Orta sehpa ayağı

Dayanıklı metal gövdeden üretilen sehpa ayaklığı uzun ömürlü kullanım için uygundur. Ölçü seçenekleri ile dilerseniz orta sehpa dilerseniz yan ve zigon sehpa dizayn edebilirsiniz. Tasarımı size ait olan sehpalar ile mekan dekorasyonunuzu özgünleştirebilirsiniz. Eşyalarda kendinizden bir dokunuş bırakarak kişiye özel yaşam alanları dizayn edebilirsiniz. Bütünsel tasarımdan uzak, kullanıcının ekonomik ürünler ile kendisi tasarladığı eşyalar son zamanlarda oldukça trend hale gelmektedir. Dinlenme alanlarınızın tamamlayıcı ürünün olan sehpaları mekanın odak noktası haline getirebilirsiniz.

Metal firkete ayak

Demir ve boru malzemeden üretimi sağlanan firkete ayak ile masa, sehpa, dresuar ve bench tasarımları oluşturabilirsiniz. Şık ve zarif görünüme sahip olan dekoratif sehpa ayakları modern eşyaların tasarlanması için sıklıkla tercih edilmektedir. Sağlam yapıda olan sehpa ayağı metal, uygun fiyat seçenekleri ile en çok tercih edilen modellerdendir. Şerit şeklindeki tasarımı ile ferforje sehpa ayakları mermer, ahşap, cam tablalar ile kullanıma uygundur.

Cam sehpa ayağı alırken dikkat edilmesi gerekenler

Sehpa ayağınızı tercih ederken, ömürlük bir kullanım sunması sebebiyle tarzınıza en uygun modeli seçmelisiniz. Mekanlarda imzanızı yansıtacağınız orta sehpa ayakları sayesinde küçük dokunuşlar ile modern ve şık değişiklikler elde edebilirsiniz. Tasarımın yanı sıra yaşam alanları için vazgeçilmez parça olan sehpalarda en önemli kriter mekan boyutuna uygunluktur. Hem ortamın tasarım uyumu korunmalı hem de ölçüleri mekanın kapasitesine uygun olmalıdır. Üründe bulunan metal yüzeyin çizilme olasılığı olduğu için boya yüzeyine zarar verecek ve ürün bütünlüğünü bozacak darbelerden korunması, uzun ömürlü kullanım için gereklidir.

Metal orta sehpa ayağı nerelerde kullanılır?

Sehpa ayaklığı modellerimiz iç ve dış mekan kullanımları için uygundur.
TV ünitesi, orta sehpa, yan sehpa, zigon sehpa dekorasyonları için sıklıkla tercih edilmektedir.
Ofis, çalışma odası, kütüphane, cafe, restaurant vb. mekanların dizaynında sehpa ayağı siyah vazgeçilmez ürünlerdendir.

Sehpa bacağı montajı nasıl yapılır?

Ürün demonte olarak tarafınıza kargolanmaktadır. Kurulum için gerekli olan tüm montaj aparatları paket içerisinde bulunmaktadır. Sehpa demir ayak sizlere ulaştığında, satış sonrası montaj esnasında teknik desteğe ihtiyaç duyarsanız destek için ekibimiz ile her zaman iletişime geçebilirsiniz. Sizlere 7/24 müşteri hizmetleri olarak destek vermeye hazırız. Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir.