Gösterilen sonuç sayısı: 38

Sehpa Modelleri Tv Sehpaları Orta Sehpa Zigon Sehpaları Fiyatları

Sehpa modelleri; iç mekan aksesuarları arasında önemli bir yere sahip olan sehpalar, yaşam alanlarımız için fonksiyonel birer tamamlayıcıdır. Hem dekoratif hem de işlevsel amaçlara hizmet eden sehpalar, ev dekorasyonunun vazgeçilmez bir parçasıdır. Sıklıkla salon, oturma odalarında tercih edilen sehpa modelleri ile klasik ve modern dekorasyon havasını yakalayabilirsiniz.

Yaşam alanlarımızın olmazsa olmazı sehpalar, materyal, renk, desen ve şekillerine göre artık birçok alanda kullanılır hale geldi. Kendine has kullanım alanlarına ve kullanım şekillerine sahip olan sehpalar, oturma odalarının, salonların ve ofislerin en önemli dekor ögelerinden biridir. Özellikle salon dekorasyonlarının en önemli tamamlayıcılarından biridir. Bu küçük ve kullanışlı mobilyalar odanın karakterini yansıtan önemli mobilyalardan biridir. Küçük dokunuşlarla mekanlarınıza yepyeni bir hava katan sehpalar, estetik ve işlevselliği ile de dekorasyonun vazgeçilmez ögeleri olmaktadır. Oturma alanınızın karakterini tamamlayacak olan ahşap orta sehpa seçimi yapmak çok keyifli olacaktır. Odanızın genişliğine göre sehpa boyutu alanı daraltmamalı ve rahat hareket alanı sağlamalıdır. Ayrıca sehpanız için seçeceğiniz materyalde mekanla uyumlu olmalıdır. Odada denge sağlamak için kontrast yaratmak için çeşitli dokular ekleyebilirsiniz. Sadelikten ödün vermeden küçük aksesuarlar ile tepsili sehpa üzerini dekore edebilirsiniz. Dekorasyon trendleri arasında her zaman kendine yer bulan ve çok amaçlı kullanım imkanı sunan bu ürünlerimizi sizlerin beğenisine sunmaktayız.

Ahşap orta sehpa

Orta sehpa, evde en çok vakit geçirilen salonlar için şıklığı ve işlevselliği ile en önemli tamamlayıcı mobilyaların başında gelir. Ağaç orta sehpa servis amaçlı kullanıldığı gibi dekoratif amaçla da tercih edilmektedir. Dekoratif amaçlı kullanılan sehpalarda genellikle dergilik, mumluk, şekerlik gibi aksesuarlar sergilenir. Ahşap sehpalar, doğal ürünlere karşı ilginin arttığı günümüzde, gerek dokusu gerekse görselliği ile insanları cezbetmektedir. Her evin dekorasyon stili farklıdır, sizlerde evinizin tarzına en uygun olan sehpa modelini ve seçimini yapabilirsiniz.

Tv sehpası

Küçük evlerde ve oturma alanlarında genellikle ergonomik kullanımı ile televizyon sehpası tercih edilir. Minimal bir yaşam tarzını benimseyenler için hem kullanışlı olması hem de birden fazla ihtiyacınızı karşılayabilecek olması ile avantaj sağlamaktadır. Bazen tv izlerken üzerine çay, kahve koyabileceğiniz bazen de koltuğunuzda rahat rahat otururken laptopunuz ile çalışmanızı kolaylaştıracaktır. Kullanım kolaylığı ve dekoratif özellikleri ile yaşam alanlarında çokça kullanılmaktadır.

Ahşap zigon sehpa

Ev dekorasyonunun vazgeçilmez mobilyalarından olan sehpalar arasında en çok tercih edilen zigon sehpalardır. Zigon sehpalar yaşam alanlarında en çok tercih edilen sehpa modelleri arasındadır. Kullanım kolaylığı ve dekoratif özellikleri ile yaşam alanlarında oldukça kullanılmaktadır. Yuvarlak zigon sehpa uzun yıllardan beri evlerimizde tercih ettiğimiz sehpa modelidir. Farklı model ve farklı boyutlara sahip olan bu sehpalar iç içe geçebilme özelliği sayesinde kullanılmayan zamanlarda fazla yer kaplamazlar. İkili, üçlü, dörtlü set halinde modelleri bulunmaktadır. İster klasik, ister modern, isterse de rustik tasarıma sahip bir oturma odanız olsun; alanınızı kısıtlamayacak olan zigon sehpalarla servislerinize hem şıklık hem de kolaylık sağlayabilirsiniz. Dekoratif olarak da uzun yıllar kullanabileceğiniz dayanıklı malzemeden üretilmiş olmasına da dikkat etmelisiniz.

C sehpa

C zigon sehpalar tasarımları ile salon mobilyaları arasında önemi oldukça büyüktür. Bu sehpaların en büyük avantajı sehpanın koltuğun üzerine gelen üst bölümü sayesinde eşyalara kolayca ulaşılabilir olmasıdır. Koltukta oturduğumuzda çay, kahve yudumlarken oturma alanımıza yakın konumlandırıldığı için rahatlıkla kullanım kolaylığı sağlamaktadır. C sehpanızı kullanmadığınızda bile koltuğa doğru çekerek yerden tasarruf edebilirsiniz. Kolayca devrilmeyen yapıları ile yüksek oranda koruma sağlar. Koltuk veya sandalyede otururken rahatlıkla kullanabileceğiniz c sehpalar, oturma alanına yakın olduğu için kolay kullanımı sayesinde işlevsel bir ürün haline gelmiştir. Dekorasyon trendleri arasında her zaman kendine yer bulan ve çok amaçlı kullanım imkanı sunan sehpa modellerimizi beğeninize sunmaktayız.

Metal sehpa alırken dikkat edilmesi gerekenler

Sehpa tercih ederken, ömürlük bir kullanım sunması sebebiyle tarzınıza en uygun modeli seçmelisiniz. Mekanlarda imzanızı yansıtacağınız ahşap yan sehpa sayesinde küçük dokunuşlar ile modern ve şık değişiklikler elde edebilirsiniz. Tasarımın yanı sıra yaşam alanları için vazgeçilmez parça olan sehpalar en önemli kriter mekan boyutuna uygunluktur. Hem ortamın tasarım uyumu korunmalı hem de ölçüleri mekanın kapasitesine uygun olmalıdır. Üründe bulunan metal yüzeyin çizilme olasılığı olduğu için boya yüzeyine zarar verecek ve ürün bütünlüğünü bozacak darbelerden korunması, uzun ömürlü kullanım için gereklidir. Firmamız ürünleri deneyimlemiş, ürün üretimini ve kalite kontrolünü tamamlamıştır.

Yuvarlak orta sehpa nerelerde kullanılmaktadır?

Sehpa modellerimiz iç ve dış mekan kullanımları için uygundur.
Salon, oturma odası, mutfak, çalışma odası, balkon vb. kişisel oturma alanlarında sıklıkla tercih edilmektedir.
Ofis, cafe, restaurant ve otel vb. mekanların dekorasyonları için vazgeçilmez parçalardandır.
Mağaza, showroom, sergi, fotoğraf platoları ve sanat atölyeleri için dekorasyonda sıklıkla kullanılan bir üründür.

Koltuk yanı sehpa montajı nasıl yapılmaktadır?

Ürün demonte olarak tarafınıza kargolanmaktadır. Kurulum için gerekli olan tüm montaj aparatları paket içerisinde bulunmaktadır. Metal ayaklı sehpa sizlere ulaştığında, satış sonrası montaj esnasında teknik desteğe ihtiyaç duyarsanız destek için ekibimiz ile her zaman iletişime geçebilirsiniz. Sizlere 7/24 müşteri hizmetleri olarak destek vermeye hazırız. Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir.