Gösterilen sonuç sayısı: 2

Tv Ünitesi Ayağı Tv Ünitesi Ayakları Metal Ayaklı Tv Sehpası

Tv ünitesi ayağı; yaşam alanlarında estetik görünümlerinin yanı sıra işlevsellikleri ile sıklıkla tercih edilmektedirler. Vitrin ayakları, tv ünitesi, tv sehpası ve dekor olarak kullanılan ayaklar ortama doğallık ve şıklık katmaktadır. Estetik duruşu ve dayanıklı yapısı sayesinde evlerimizde sıklıkla tercih edilmektedir.

Tv ünitesi ayakları

TV Ünitelerinde diğer mobilya türlerinde olduğu gibi birçok farklı malzeme kullanılabilir. Ahşap TV ünitesi modelleri en çok tercih edilenlerden birisidir. Ahşabın da kendi içinde farklı ağaç türlerinden üretilmiş alternatifleri bulunduğundan, renk ve doku çeşitliliği oldukça fazladır. Ahşaptan tasarlanmış üniteler içinde önemli unsurlardan bir tanesi tv ünitesi ayaklarıdır. Tv ünitelerin de kullanılan bu ayakları  mobilya ile uyumu ve montajı önemlidir. Ahşap ünitelerde sıklıkla tercih edilen metal ünite ayakları ağırlığı taşıyabilen sağlam malzemeden üretilmiş olması gerekmektedir. Abronya’nın sunduğu sağlam, kaliteli ve her ünite ile uyumlu metal ayaklar tercih edilebilir.

Ünite ayakları

Üniteler neredeyse tüm evlerde bulunan sıklıkla kullanılan ürünlerimiz arasındadır. Ayağı olmayan tv ünitesi konsol gibi ürünleriniz için ayak modeli arayışında bulunabilirsiniz. Hem tv ayaklarınız için hem de  ünite ayağı tasarlamak amacıyla kullanabilirsiniz. Klasik ve sıkıcı ayakları detaylar ile farklılaştırmak isteyenler için özel tasarıma sahip tv ünite ayakları, uygun fiyatlı bir fırsat sunmaktadır. Tarzınızı yansıtmanın en kolayı kendi tasarlayabileceğiniz eşyalardır. Metal ayaklar sayesinde yaşam alanlarına uyumlu duvar rafları oluşturabilirsiniz. Hem daha hesaplı hem de modern görünümü sayesinde ihtiyaçlarınızı karşılamaktadırlar. Dayanıklı metal gövdeden üretilen tv ayakları salonlarda, antrelerde, çalışma odalarında sıklıkla tercih edilmektedir. Hem uygun fiyatlı hem de zarif görünüme sahip tv ünitesi ayakları, sizlere yaşam alanlarınızın mimarı olma imkanı sunmaktadır.

Tv ünitesi ayak modelleri 

Uzun yıllar boyunca kullanılacak mobilyaların satın alınması durumunda bazı püf noktalara yeterli düzeyde özen gösterilmesi halinde kalıcı sonuçların uzun yıllar boyunca sağlanması mümkündür. Bu kapsamda ünitelerde kullanılan metal ayaklar uzun süreli kullanımlar için uygun olan sağlamlığın elde edilebilmesine yönelik önemli bir işleve sahiptir. Özellikle üniteler ve tv sehpaları sağlamlık bakımından diğer seçeneklere göre daha efektif bir kullanım alanı açmaktadır. Dolayısıyla mobilya tercih ederken bazı teknik özelliklerin detaylı şekilde incelenmesi satın alınacak mobilyaların uzun süreli olarak kullanılmasına doğrudan katkı sağlamaktadır. Aynı zamanda teknik analizlerin doğru şekilde gerçekleştirilmesi tercih edilecek metal tv ünitesi ayağı sağlamlık bakımından vadettiklerini anlama konusunda da önemli bir avantaj sağlar. 

Tv ünitesi metal ayak alırken dikkat edilmesi gerekenler

Metal Tv ünitesi ayağı alırken kullanılan metal ayakların dayanıklılığına, iskelette kullanılan ham malzemenin çelik olmasına ayrıca boya kalitesine ve bütünlüğüne dikkat edilmesi gerekmektedir. Metal ayağın seçiminde dikkat edilmesi gereken diğer konu ise; üst kısmında kullanılan ahşabın ham malzemesine ve sağlam yapıda olmasıdır. Kullanıma uygun olmayan ahşap malzeme ürünün kısa sürede deforme olmasına neden olacaktır. Firmamız bütün bunları test etmiş, deneyimlemiş ve bu durumları göz önüne alarak ürün üretimini, kalite kontrolünü tamamlamıştır.

Tv ünitesi metal ayak modelleri nerede/nerelerde kullanılıyor ?

Salon, oturma odası, yemek odası, balkon vb. kişisel oturma alanlarında kullanılan ünitelerinizi sağlamlaştırmak için kullanabilirsiniz. Tv odası, çalışma odasında bulunan konsollarını yüksek bir konuma erişmesini sağlamak için kullanabilirsiniz. Ofis, lobi karşılama, danışma gibi alanlarda bulunan karşılama stantlarında da kullanıma uygundur. Cafe, restoran,  fuar alanları, sergi salonlarında bulunan stantlarda kullanılmaktadır.

Ünite ayak modelleri montajı nasıl yapılmaktadır?

Ürünlerimiz genellikle tek parça  olarak gönderilmektedir. Ürün kurulumları son derece kolay ve pratiktir. Paket içerisinde montaj malzemeleri ve kurulum kılavuzu bulunmaktadır. Alanında uzman ekibimiz satış öncesi ve sonrası 7/24 destek vermektedir. İletişim hattımızdan veya mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir.