Gösterilen sonuç sayısı: 17

Dergilik Plaklık Plak Düzenleyici Metal Demir Plaklık Fiyatları

Dergilik; modern ve şık tasarımları ile plaklarınızı sergileyebileceğiniz, ister evde ister ofisinizde kullanabileceğiniz tamamlayıcı bir üründür. Plak ve dergilerinizi sergileyerek evinizin dekoratif havasını değiştirebilirsiniz. İç ve dış mekanlarda dekorasyon amacıyla sıklıkla tercih edilmektedir.

Bir yaşam alanının tarzını belirleyen en önemli unsurlardan biri dekoratif stilidir. Evin tamamlayıcısı olma özelliğine sahip dekoratif aksesuarlar ile ortamınızın ambiyansını değiştirebilirsiniz. Metal hatlara sahip plaklık ve dergilikler farklı dekorasyon stilleri ile uyum gösterebiliyor. Son yıllarda mp3′ lerin, cd’lerin yerini nostaljik görünümü ve retro tasarımı ile plaklıklar almıştır. Günümüzde eski eşyalar pek kullanılmasa da plaklıklar nostaljik olarak sayılan ürünlerdendir. Estetik tasarımı ile bulunduğu ortamın dekorasyonuna yeni bir esinti getirmektedir. Değerli plak ve dergilerinizi birbirinden farklı modeller ile evinizin dekorasyonunda vazgeçilmez hale getirebilirsiniz. Evin tamamlayıcıları olma özelliğine sahip olan dekoratif aksesuarlar, işlevselliği ile de bulunduğu ortamı tamamlamalıdır. Gazetelik dergilikler çabuk dağılabilen dergi, gazete, broşür ve kitap gibi eşyaları ortadan kaldırmayı ve dağınık bir ortamı toplu hale getirmeyi kolaylaştırmaktadır.

Dergi düzenleyici

Ev dekorasyonunda sıklıkla kullanılan hem dekoratif dergilik, hem de gazete gibi aksesuarların sergilenmesinde büyük rol oynar. Modern bir dekorasyonun hakim olduğu ortamlarda bir evin ruhuna uygun dergilik veya gazetelik ortamın ambiyansını değiştirecektir. Dekorasyon fikirleri arasında birden çok modeli bulunan dergi düzenleyiciler, evinizdeki ölü alanları yeniden hayata geçirmek için sizlere harika fikirler sunacaktır. Kullanım alanına ve malzemesine göre değişiklik gösteren dergilikler, kaliteli malzemeden üretildiğinde uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bir aksesuar haline gelir. Ofislerde, çalışma odalarında ve birçok alanda kullanım imkanı sağlayan dergilikler artık birçok alanda kullanılır hale geldi.

Masaüstü kitap düzenleyici

Kitap ve dergilerinizi düzenli olarak saklamak için kullanım imkanı sunan masaüstü kitaplık modelleri, son zamanların trend ürünleri arasına girmiştir. Çalışma masanızın başına koyarak kolay kullanım imkanı sunan kitaplıklar, işlevselliği ile de ön plana çıkmaktadır. Çok amaçlı kullanımı ile küçük alanlarda kullanılabilen ve yerden tasarruf etmemizi sağlayan pratik bir üründür. Çalışma konforunuzu arttıracak kitap dergi düzenleyiciler ile sizlerde alandan tasarruf ederek daha konforlu çalışma ortamı tasarlayabilirsiniz.

Gazetelik dergilik

Gazetelik dergilik ev ve ofisler için tasarlanan dekoratif düzenleyicilerdir. Çok amaçlı kullanıma sahip olan metal organizer, çalışma ortamlarında kolay ulaşılabilir eşyaların düzenlenmesini sağlar. Gazetelik geçmişten bugüne farklı kullanım amaçlarıyla oldukça geniş kullanım alanına sahip olmuştur. Oturma odası ve salonda kullanılacak olan gazete ve dergilikler masa sehpa gibi mobilyalarla da uyumlu olması beklenir. Kullanılacak ortamın tarzını yansıtan bu aksesuarlar, farklı malzemeden üretilen birçok çeşitleri mevcuttur. Gazete, dergi, kitap gibi birçok eşyayı bir arada tutmayı ve kolay ulaşılabilmesini sağlar. Mekanın tarzına ve kullanım amacına uygun olarak kendinize en yakın metal organizeri seçebilirsiniz.

Metal düzenleyici alırken dikkat edilmesi gerekenler

Metal dergilik plaklık alırken öncelikle kullanılan malzemenin sağlamlığı ve güvenilirliğine dikkat edilmesi gerekmektedir. Plaklık dergilik seçiminde dikkat edilecek diğer bir konu ise; depolama ve saklama alanının çokluğudur. Her ne kadar estetiklik ve şıklık ön planda olsa da, işlevsellik ve fazla ürün sergilemek de avantaj sağlamaktadır. Kullanıma uygun olmayan sağlam malzemeden yapılmayan ürünler zamanla deforme olacaktır ve dayanıklılığını kaybedecektir.

Ahşap dergilik nerede/ nerelerde kullanılır?

Ev, bahçe, balkon, teras vb. kişisel oturma alanlarında
Çalışma odası, cafe, restaurant ve mağazalarda
Alışveriş merkezleri, oteller ve fuar alanlarında
Üniversite, okul, sosyal yaşam ve dış mekanlarda sıklıkla kullanılmaktadır.

Kitap dergi düzenleyici montajı nasıl yapılmaktadır?

Ürünlerimiz genellikle de monte olarak gönderilmektedir. Ürün kurulumları son derece kolay ve pratiktir. Paket içerisinde montaj malzemeleri ve kurulum kılavuzu bulunmaktadır. Metal organizer alanında uzman ekibimiz sizlere satış öncesi ve sonrası 7/24 destek vermektedir. İletişim hattımızdan veya mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir.