Tek bir sonuç gösteriliyor

Şemsiyelik Şemsiyelikler Siyah Şemsiyelik Şemsiyelik Modelleri

Şemsiyelik; ev dekorasyonunda genellikle antre, koridor ve ev girişlerinde şemsiyeleri toparlayarak muhafaza edilmesini sağlar.

Şemsiyeler tüm mevsimlerde kurtarıcı bir ürün olarak hep yanımızdadır. Güneş, kar veya yağmurdan bizi korumaktadır. Dışarda kullandığımız şemsiyeleri bir mekana veya eve girdiğimizde nereye koyacağımızı bilemeyiz veya koyduğumuz yere yakıştıramayız, çünkü dağınık bir görünüme sebep olurlar. Şemsiyeleri derleyip toplayacak, aynı zamanda da dekorasyona katkı sağlayacak dekoratif şemsiye stantları tamda bu esnada evimizin veya ofisimizin daimi bir ürünü olmuştur.   

Hem işlevsel oluşu hem de estetik görünümünden dolayı mekanlarda göz dolduran bir haldedir. Dekoratif şemsiyelik veya şemsiye standı hol veya koridorumuz için mükemmel tamamlayıcı bir parçadır. Şemsiyelerinizin kaybolmasını veya ıslak kalmasını engelleyecektir. Şemsiyeliklerin kuru şemsiyeleri muhafaza etmenin yanında ıslak şemsiyeleri de muhafaza etmesi gerekmektedir bunun için ürünün paslanmaması, oksitlenmemesi gerekir. Pas hem sağlığa hem de görünüş bakımından rahatsız edicidir. Abronya firması olarak ürünlerde kullanılan malzeme A+ kalitededir. Metal şemsiyelik, ferforje şemsiyelik, sac malzemeden üretilen şemsiyelik modelleri gibi pek çok malzemeden üretilen ürünleri abronya farkı ile kaliteden ödün vermeden satışa sunulmaktadır. Modellerimize göz atabilirsiniz. 

Kapı Önü Şemsiyelik Alırken dikkat edilmesi gerekenler

Şemsiye standı alırken dış çerçevesinin dayanıklılığına iskelette kullanılan ham malzemenin çelik, alüminyum olmasına ayrıca boya kalitesine ve bütünlüğüne dikkat edilmesi gerekmektedir. Ürün seçiminde dikkat edilmesi gereken diğer konu ise; kullanılan materyalin sağlam ve dayanıklı yapıya sahip olmasıdır. Kullanıma uygun olmayan ham malzeme kullanımı ürünün kısa sürede deforme olmasına neden olacaktır. Firmamız bütün bunları test etmiş, deneyimlemiş ve bu durumları göz önüne alarak ürün üretimini, kalite kontrolünü tamamlamıştır.

Şemsiyelik Modelleri nerede/nerelerde kullanılıyor?

Ürünlerimiz hem iç hem de dış mekanlarda kullanılmaktadır.
Bahçe, balkon, teras, kişisel oturma alanlarında sıklıkla tercih edilmektedir. 
Oturma odası, mutfak, ofis, hol, antre vb. mekanlar için ideal bir üründür. 
Park, kafe, restoran, mağazalar ve peyzaj mimarlıklarında sergileyebilir, misafirlerinize kullanışlı bir alan yaratabilirsiniz. 

Şemsiye Standı montajı nasıl yapılmaktadır ?

Ürünlerimiz genellikle de-monte olarak gönderilmektedir. Ürün kurulumları son derece kolay ve pratiktir. Paket içerisinde montaj malzemeleri ve kurulum kılavuzu bulunmaktadır. Alanında uzman ekibimiz sizlere satış öncesi ve sonrası 7/24 destek vermektedir. İletişim hattımızdan veya mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir.