Gösterilen sonuç sayısı: 25

Açık Gardırop (11)

Askılık (12)

Karyola (3)

Yatak Odası Yatak Odası Takımı Yatak Odası Dekorasyonu Fiyatları

Yatak odası; evlerde konforu ve tasarımı ile size en uygun dekorasyona sahip olması gereken ilk yer dinlenme alanlarıdır. Yenilikçi mobilya tasarımları ile artık daha ferah ve sakin tasarıma sahip yatak odaları dizayn edilmektedir. Dekore ederken ilk dikkat etmeniz gereken husus odanın boyutuna ve şekline uygun eşyalar tercih etmek olmalıdır. Doğru eşya seçimleri ile küçük odaları daha elverişli şekilde dizayn edebilir, daha geniş odaları ise avantajını kaybetmeyen tasarlayabilirsiniz.

Açık gardırop

Açık dolap sistemleri son zamanların en trend ürünleri arasında yer almaktadır. Giyinme odalarında daha çok tercih edilen açık dolaplar ile istenilen eşyaya ulaşmak için harcanan zamanın önüne geçilmektedir. Açık görünüme sahip dolaplar sayesinde daha düzenli bir görüntü elde edilebilmektedir. Açık elbise dolabı ile ister ekstra depolama alanı oluşturabilir isterseniz de kapsül nitelikte minimalist dolaplar olarak kullanabilirsiniz. 

Tüm duvarı kaplayan, kapalı ya da aynalı kapaklara sahip olan dolapların yerini açık giysi dolabı tasarımları almaktadır. Mekanda daha ferah görünüm elde etmek isteyen kullanıcılar, hantal görünüme sahip eski model dolaplarını yıldız parça olan açık askılık dolap ile değiştirmektedir. Depolamanın yanı sıra kapalı kapaklar arkasında kalan şık ve star kıyafetlerin, metal açık dolap sayesinde yatak odalarında sergilenmesi sağlanmaktadır.

Askılık

Askılıklar eşyaların düzenli şekilde istiflenmesi ve dağınık görünümün önüne geçmek için pratik çözüm önerilerindendir. Genellikle mekan dekorasyonlarında kullanılamayan köşe noktalar ve duvar dizaynları için sıklıkla açık askılık modelleri tercih edilmektedir. Büyük dolaplar ile gereksiz zemin ve duvar kullanımının önüne geçmek için metal duvar askısı ve ceket askısı sıklıkla dekorasyonlarda kullanılmaktadır. Ayaklı askılık sadece yatak odalarında değil antre, çocuk odası, cafe, restaurant vb. mekanlarda hem portmanto hem de elbise askılığı olarak dekorasyonların vazgeçilmez parçalarındandır. Kullanılacak odanın boyutuna ve şekline göre dilerseniz ayaklı elbise askısı dilerseniz kapı arkası askılık tercih edebilirsiniz.

Karyola

Son zamanların trend ürünü olan demir yatak, uzun yıllar kullanım olanağı ve son derece sağlam olması sebebi ile sıklıkla tercih edilmektedir. Eski ürünlerin sade tasarımları günümüzde yeniden dekorasyonlarda tercih edilmeye başlanmıştır. Onlardan biri olan demir karyola zeminde yer kaplamayan tasarımı ile daha ferah ve şık bir görünüm kazandırmaktadır. Metal somya seçiminde dikkat edilmesi gereken husus tasarlanan odanın boyutuna uygun olacak şekilde tercih edilmesidir. Küçük boyutlara sahip odalar için tek kişilik metal karyola, daha geniş boyutlara sahip odalar için çift kişilik metal karyola sıklıkla tercih edilmektedir. Dinlenme alanlarında tarzınıza en uygun olan ve konforlu eşyalar tercih etmek oldukça önemlidir. Dekorasyon stilleri ile kolayca uyum sağlayan demir somya sayesinde ana ürününüzü star parça haline getirebilirsiniz. Demir yatak altlığı sade ve şık tasarım isteyen kullanıcıların tercihi olmaktadır.

Yatak odası dekorasyonu yaparken dikkat edilmesi gerekenler

Dinlenme alanları olan yatak odası dekorasyonunda kullanıcının tarzı ve odanın boyutu oldukça önemlidir. Gerekli olan konfor standartları sağlanırken odanın aynı zamanda odanın şık ve ferah görünümü de korunmalıdır. Genellikle sıklıkla değiştirilemeyen büyük parçalardan oluşan yatak odalarını dekora ederken tarzınıza en uygun modelleri seçmelisiniz. Son zaman trenleri olan metal karyola modelleri, açık giysi askılığı gibi eşyalar yatak odalarının minimalist şekilde tasarlanmasında yardımcı olmaktadır. Ortamı farklılaştıracak ürünler tercih ederek sıradan görünümden uzaklaşarak daha modern ve tarz dinlenme alanları oluşturabilirsiniz.

Yatak odası mobilyaları nerelerde kullanılmaktadır?

Askılık, karyola, açık gardırop evlerde kişisel dinlenme alanlarında sıklıkla tercih edilmektedir.
Misafir odası, çocuk odası, antre vb. alan dekorasyonlarının da vazgeçilmez parçalarıdır.
Otel, pansiyon, konaklama merkezi vb. mekan dizaynlarının yıldızlaşan parçaları olmaktadırlar.