Gösterilen sonuç sayısı: 38

Askılık (21)

Dolap (6)

Raf (15)

Banyo Aksesuarları Banyo Havluluk Aksesuar Banyo Takımı

Banyo aksesuarları : Banyo ve tuvaletler evlerimizde çok dikkat çekmeyen fakat dekorasyon konusunda çok ilginç modellerin türetilebileceği alanlardır. Banyo ve tuvaletler günlük hayatımızda sıklıkla kullandığımız alanlardır. Doğru aksesuar tercihleri ile dekoratif bir banyo, tuvalet dekorasyonu oluşturabilirsiniz. Farklı sitiller için ilham veren havluluk, askılık ve raf tasarımları küçük, büyük modern ve klasik banyo tuvalet dizaynı oluşturmak isteyen müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

Askılık

Banyolarda kullanılan askılık modelleri, banyonun büyüklüğüne ve küçüklüğüne bağlı olarak seçim yapılacak ürünlerdir. Havlu askısı, her banyo için olmazsa olmaz bir aksesuardır. Kendi amaçlarına hizmet etmenin yanı sıra, aynı zamanda banyonuzun dekorasyonuna da katkıda bulunur. Eğer banyonuzdaki havlu askısını değiştirmeyi düşünüyorsanız ve farklı ve orijinal bir şey arayışındaysanız, Abronya askılık modelleri ile bu arayışınızı tamamlayabilirsiniz. Küçük banyolar için önerilen duvara monte edilebilen küçük pratik ürünlerdir. Küçük olması basitlik değildir tam tersine banyoda çok fazla alan kaplamaması ve minimalist görüntüsü ile küçük banyolarınızda kalabalık bir görüntüden uzak dekorasyon oluşmasında yardımcı olacaktır. Büyük banyolarda kullanımına değinecek olursak tavana monte edilebilen tavan tipi askılıklar ayaklı askılıklar büyük banyolarda sıklıkla tercih edilmektedir. Dekorasyon konusunda metal askılıklar her tür dekorunuza uyum sağlayabilen materyalde ürünlerdir. Askıların işlevsel oluşu, kullanım kolaylığı, banyonuzda kapladığı alan gibi durumları kontrol etmelisiniz. Askılıklar belirli modellere göre ayrılır, düz yuvarlak, uzun, ayaklı duvara montajlanabilen gibi çeşitleri bulunmaktadır. Dekoratif görünümü ön planla tutmak isterseniz yuvarlak askı modellerini tercih edebilirsiniz. 

Dolap

Banyo, nemli ve ıslak bir alan olduğu için fazla hava almayan bu alana göre dayanıklı malzeme seçmelisiniz. Neme ve buhara karşı dayanıklı olmasına dikkat edin. Duşakabininiz varsa eğer, dolabınızın nemden ve buhardan etkilenme olasılığı biraz daha düşer. Ancak yine de etkileneceği için dayanıklı bir malzeme banyo dolabınızın ömrünü uzatır. Eğer banyonuz küçükse öncelikle ölçümleri doğru yapmalısınız. Küçük banyolar için metal ve portatif bir dolap seçmek sizin işinizi kolaylaştırır. Dayanıklı, kaliteli ürünler tam size göre. Büyük bir banyonuz varsa banyonuz özel bir işçilik isteyebilir. Monte olacak mobilyalar olacağı için sağlam ürünler seçilmelidir. Eğer banyonuz küçükse banyo boy uzun dolaplarını tercih edebilirsiniz. Uzun ve ince modelli dolaplar size kolaylık sağlayacaktır. Banyo dolabı kapaksız açık formda bulunan dolaplar kolay ulaşılır bir pratiklik kazandıracaktır. 

Raf

Banyo dekorasyonunda ve işlevsellik yönünden sıklıkla banyo raflarının ve dolapların doğru yerlere konulması banyonun stilini belirleyerek atmosferin ferahlığını sağlıyor. Sabun, şampuan, deterjan gibi ürünlerin kullanımı için konumlandırılan banyo rafları estetik bir görünüm sağlamaktadır. Köşe rafları, kapı arkası raflar, duşa kabin içi raflar, ayaklı raflar tasarımındaki zenginlik sayesinde banyonuz için tasarlamak istediğiniz görüntü ve kullanım için seçenekler sunmaktadır. Raf modelleri arasından banyonuzun ve tuvaletinizin ihtiyacına göre dekore edilebilmektedir. Ayaklı raflar duvarlarınızı delmeden ve zahmetsizce alan değişikliği yapılması ile portatif bir ürün özelliği sunmaktadır. Bu portatif ürün özelliği duvarların delinmesine gerek kalmadığı için de fonksiyonel bir kullanım imkanı sunmaktadır. Bir raf formunda hem sabun ve şampuanlarını konumlandırabileceğiniz hem de havlularınızı asabileceğiniz çok amaçlı ürünler arasında yerini almaktadır. Tek bir raf ile birden çok ürününüzü konumlandırabilirsiniz. Banyo dağınıklıklarının son bulacağı ve banyo ve tuvaletin diğer alanlarının dilediğiniz şekilde kullanım kolaylığı sunacaktır. Banyo ve tuvalet tertip ve düzeninde kolaylık sunmaktadır. Ayaklı banyo rafı tercih ederken, ömürlük bir kullanım sunması sebebiyle tarzınıza en uygun model seçmelisiniz. Dekorlarda imza ürün olarak tercih edilen metal banyo rafı sayesinde küçük dokunuşlar ile önemli değişikler elde edebilirsiniz.

Banyo aksesuarı seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Banyo aksesuarları seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli özellik malzemenin yapıldığı malzeme ve dayanıklılığıdır. Banyo ve tuvaletlerde kullanılacak ürünler suya ve buhara dayanıklı ürünler olması gerekmektedir. Suya ve buhara dayanıklı maddeler metal ve küflenme ve kabarma oluşturmayacak ahşap seçimidir. Metal formdaki ürünler fonksiyonel olarak suya ve buhara oldukça dayanıklıdır. Abronya markası olarak banyo ve tuvalet dekorasyonu için genel olarak ürünler metalden tasarlanıp üretime ve satışa sunulmaktadır. Ahşap kullanımı da metal kullanımı gibi önemli bir faktör olup ahşap cinsinde seçicilik uygulanmıştır. Dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur montaj edilmesi için yanında gönderilen montaj aparatlarının ürünleriniz için uygunluğudur.  Paslanma küflenme gibi unsurlardan kaçınılmak için boya kaliteside öenmli özellikleri arasındadır.

Banyo takımı nerelerde kullanılmaktadır ?

Evlerimizde bulunan banyo ve tuvalet alanlarında sıklıkla kullanılmaktadır
Ofis ve işyerinde bulunana tuvaletler kullanılmaktadır.
Cafe, restoran, müze, alışveriş merkezi gibi ortamların tuvalet alanlarında tercih edilmektedir.