Gösterilen sonuç sayısı: 51

Dergilik / Plaklık (17)

Kitaplık (20)

Raflık (12)

Bilgisayar Standı (2)

Çalışma Odası Kitaplık Modelleri Fiyatları Genç Çalışma Masası

Çalışma odası; modern ve şık tasarım kitaplık modellerini eviniz de ve tüm yaşam alanlarınızda sıklıkla kullanabilirsiniz. Ahşap ve metalin birlikte kullanımı ile sağlam ve dayanıklı bir ürünlerle şık ve özgün tasarımlar oluşturabilirsiniz.

Dergilik / Plaklık

Günümüzde yaşam alanlarımızın tarzını belirleyen en önemli unsurlardan birisi stildir. Dekorasyonun tamamlayıcısı olma özelliğine sahip olan dekoratif ürünler ile mekanlarınızın ambiyansını değiştirebilirsiniz. Dergilik ve plaklık ev ve ofisler için dekoratif düzenleyicilerdir. Dekoratif eşya olarak kullanılan aynı zamanda birçok argümanın düzenli bir şekilde bir arada durmasını sağlar. Oturma odası ve salonda kullanılacak olan bu ürünler mobilyalarla uyumlu olacak şekilde seçilmeli ve ortamın tarzını yansıtmalıdır. Gazetelik dergilik, plak, kitap gibi birçok ürünü bir arada tutmayı ve kolay ulaşılabilir olmasını sağlayan tasarımlardır. Ofislerde de önemli bir kullanım alanı olan dergilik ve plaklıklar, hem düzenleyici hem de dekoratif aksesuar olarak da tercih edilmektedir. Değerli plak ve dergilerinizi birbirinden farklı modeller ile evinizin dekorasyonunda vazgeçilmez hale getirebilirsiniz. Evin tamamlayıcıları olma özelliğine sahip olan dekoratif aksesuarlar, işlevselliği ile de bulunduğu ortamı tamamlamalıdır. Tarzınıza, zevkinize ve kullanım amacınıza en uygun modelleri sizlere sunan Abronya, her zaman yeni ve çeşitli ürünleri sunmaya devam edecektir.

Kitaplık

Evden çalışma kültürünün yaygınlaşması ile beraber pek çok insan çalışma odasını daha verimli çalışabileceği şekilde dizayn etmeye başladı. Çalışma ortamımızda daha verimli vakit geçirmek, motivasyonlu bir şekilde çalışmak için odanın beklentilerimizi ve ihtiyaçlarımızı karşılıyor olması gerekmektedir. Küçük değişikliklerle çalışma alanlarımızı yeniden tasarlayabilirsiniz. Çalışma odası dekorasyonuna başlarken öncelikle odanın büyüklüğüne uygun ve göz yormayan mobilyalar seçmeliyiz. Çalışma motivasyonu açısından karışık desenli eşyalardan uzak durmalı, renk seçimini doğru yapmalı ve nötr renkler seçmeye özen göstermelisiniz. Mobilyalarınız ile uyumlu olarak seçebileceğiniz kitaplıklar, aksesuarlarınızı sergilemek içinde kullanabileceğiniz dekorasyonun önemli tamamlayıcısıdırlar. Ahşap kitaplık, açık kitaplık, duvara monte kitaplık modellerinden tarzınıza ve odanızın dekorasyonuna en uygun modeli seçmelisiniz. Kitaplıklar, kitaplarınızı sergileyebileceğiniz yeterli rafa sahip olmalı ve kitapları taşıyabilecek sağlamlıkta olmalıdır. Kaliteli ve sağlam malzemeden yapılmış, uzun ömürlü kullanım sağlayabilecek ürün tercihi yapmalısınız.

Raflık

Son zamanlarda sıklıkla adından söz ettiren raflar, artık dekorasyonun vazgeçilmezi haline geldi. Yaratıcı ve birçok formda kullanılabilen aynı zamanda uyumlu bir bütünün parçası haline geldi. Salon dekorasyonunda artık büyük tabloların yerini raflıklar almaya başladı. Tv ünitelerinin yanına, bazen kitaplık olarak, bazen de objelerimizi yerleştirdiğimiz bir tasarım oldu. Metal, ahşap, renkli raflar salon dekorasyonuna uygun şekilde seçildiğinde şık bir hava katacaktır. Salonunuzda ki ölü alanları dekoratif anlamda zayıf yerlerini raflarla mükemmel hale getirebilirsiniz. Raflar tüm duvarlarda dekorasyona canlılık katsalar da en çok mutfaklarda işlevsellikleri ile daha fazla tercih edilmektedir. Özellikle küçük mutfakları daha verimli kullanmak ve işlevselliğini arttırmak için kullanılır. Mutfak dolapları ile benzer renklerde tercih edilebilen raflar, asimetrik kesimler ya da başka stillerde de tercih edilebilir. Duvarlarda ve dolaplarda kullandığımız raflar, dekorasyon açısından sağlam ve temiz görünmesi için raf aparatlarına ihtiyaç duyulacaktır. Raf tutacağı olarak da bilinen bu ürünler, raf yapabilmek için ihtiyaç duyduğumuz ahşap, mdf, metal gibi malzemelerden raf yapabilmek için kullanılır. Monte etmesi son derece kolay olan bu ürünler, tutucu aparatlar ile sabitlenerek mekanlarınıza farklı boyut kazandırmak için tercih edebilirsiniz. Ürünü sabitlemek için kullanılan metal raf tutucu dayanıklılığı sayesinde yaşam alanlarında dekoratif bir şıklık elde etmek isteyenler için ilgi gören parçalar, ürün görselliğine katkıda bulunur.

Çalışma odası tasarımları seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Çalışma odaları zamanımızın büyük çoğunluğunu geçirdiğimiz alanlardır. Doğal ahşap kitaplık alırken öncelikle kullanılan malzemenin sağlamlığı ve güvenilirliğine dikkat edilmesi gerekmektedir. Plaklık düzenleyici seçiminde dikkat edilecek diğer bir konu ise; depolama ve saklama alanının çokluğudur. Tasarımın yanı sıra yaşam alanları için vazgeçilmez parça olan dekorlarda en önemli kriter mekan stiline uygunluktur. Her ne kadar estetiklik ve şıklık ön planda olsa da, işlevsellik ve fazla ürün sergilemek de avantaj sağlamaktadır. Kullanıma uygun olmayan sağlam malzemeden yapılmayan ürünler zamanla deforme olacaktır ve dayanıklılığını kaybedecektir.

Çocuk kitaplık ürünler nerelerde kullanılmaktadır?

Ev, bahçe, balkon, teras vb. kişisel oturma alanlarında
Çalışma odası, oturma odası, toplantı salonu gibi alanlarda
Üniversite, kütüphane, okul, sosyal yaşam ve dış mekanlarda sıklıkla kullanılmaktadır.