86 sonuçtan 1-72 arası gösteriliyor

Dekoratif Ürünler (42)

Masa (26)

Sehpa (18)

Epoksi Ürünler Epoksi Masa Fiyatları Epoksi Sehpa İmalatı Üretimi

Epoksi ürünler; dekorasyon meraklılarının gözde tercihlerindendir. Geniş renk skalası ve benzersiz desenleri ile sıklıkla tercih edilmektedirler. Kişisel yaşam alanlarının mimarı olmak isteyen kullanıcılar sayesinde epoksi ürün kullanımı artmaktadır. Kişiye özel tasarım hissi veren epoksi eşyalar ev, ofis, otel, cafe vb. mekan dizaynlarının vazgeçilmez parçalarındandır. 

Epoksi masa

Yaşam alanlarında büyük yer kaplayan ve dekorasyonun en önemli parçalarından biri masalardır. Kullanıcılar masa tercihine karar verirken oldukça titiz davranmalıdır. Hem tasarımı ile dekorasyonu tamamlamalı hem de boyutu ile mekanın şekline uyum sağlamalıdır. En çok vakit geçirilen masalarda sadece kullanım konforuna değil ömürlük olan tasarımına da dikkat edilmektedir. Kişiye özgünlük hissi veren epoxy masa ile kullanıcılar sıkılmadan bir ömür kullanacağı masalarına kavuşmaktadır. Ahşap ve epoksinin ahenkli mimarisi ile epoksi reçine masa son zamanların en trend ürünlerindendir. Klasik görünümden uzak epoksi yemek masası sayesinde hem kullanırken hem de kullanılmayan zamanlarda sergi alanları oluşturabilirsiniz. Epoksi dolgusunun farklı desen ve renkteki ahengi, ahşabın doğal ve sıcaklık katan havası sayesinde yemek masalarınızı birer tabloya dönüştürebilirsiniz. Dekorasyonunuzun star ürünü olan epoksi masa modelleri ile eşsiz tasarıma sahip yaşam alanları dizayn edebilirsiniz.

Epoksi sehpa

Dekorasyonların tamamlayıcı ürünü olan sehpaların mekanlara olan etkisi oldukça fazladır. Hem işlevselliği korunan hem de tasarımı ile dikkat çeken sehpalar, tasarımlara ufak ama etkileyici dokunuşlar yapmaktadır. Sehpalar boyutları ve kullanım seçenekleri ile orta sehpa, yan sehpa ve zigon sehpa olmak üzere üç ana kategoriye ayrılmaktadır. Mekanın boyutuna göre tercih edilen sehpalar dekorasyonlarda birden fazla kullanılabilmektedir. Klasik görünüme sahip sehpaların dışında kalan epoxy sehpa ile mekanlarda küçük sergi alanları oluşturabilirsiniz. Benzersiz tasarıma sahip epoksi orta sehpa tercih eden kullanıcılar başka dekor malzemelere ihtiyaç duymamaktadır. Tasarımı ile epoksi sehpalar görsel şölen alanları oluşturmaktadır.

Küçük eşyalar mekan dizaynlarında büyük etkiye sahiptirler. Özellikle işlevsel ürünlerde kullanıcı eşyanın tasarımına önem verirken aynı zamanda da işlevselliğini kaybetmemesine dikkat etmektedir. Epoksi zigon sehpa ile tasarımıyla odak noktası olurken hem de çoklu kullanımı ile fonsiyonunu yitirmemektedir. Birçok mekan stiline uyumlu olan epoksi ahşap sehpa oturma odası, yemek odası, çalışma odası, mutfak, teras vb. alanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Mekan sınırlaması olmayan epoksi kütük sehpa aynı zamanda otel, cafe, restaurant vb. tasarımına önem verilen alanlarda vazgeçilmez parçalardandır.

Epoksi dekoratif ürünler

Dekoratif ürünlerin dekorasyonlara olan katkısı yadsınamaz. Küçük detaylar gibi gözükseler de dekorasyonların tamamlanması için oldukça önemlidirler. Kullanılacak olan objelerde özgünlük yakalandığı zaman dekorasyonun havası tamamen değişmektedir. Kişinin öznel tasarımı mekana girilen ilk anda hissedilmeye başlanmaktadır. Bu sebeple epoksi dekor ile benzersiz küçük detaylar oluşturabilirsiniz. Pek çok alanda kullanılmaya başlanılan epoksi ürünler mutfaklarda epoksi tepsi balkonlarda epoksi mumluk olarak karşımıza sıklıkla çıkmaktadır. Tarza özgün dekorasyon fikirlerinde akla kurtarıcı ürün olarak gelen epoksiler dekorasyonlarda önemli rol oynamaktadır. Özellikle minimalist ve sıradandan uzak tasarımı ile epoksi reçine bardak altlığı, epoksi kesme tahtası ve dekoratif mumluklar dekorasyonlara bambaşka hava katan star ürünlerdir.

Epoksi tasarım tercih ederken dikkat edilmesi gerekenler

Epoksi tasarım tercih ederken, ömürlük bir kullanım sunması sebebiyle tarzınıza en uygun model seçmelisiniz. Dekorlarda imza ürün olarak tercih edilen epoksi reçine tasarımları sayesinde küçük dokunuşlar ile görkemli değişikler elde edebilirsiniz. Tasarımın yanı sıra yaşam alanları için vazgeçilmez parça olan dekorlarda en önemli kriter mekan stiline uygunluktur. Epoksi eşyalar ile hem ortamın tasarım uyumu korunmalı hem de işlevselliğini kaybetmemelidir. Keskin materyallerden üretilmeyen dekorlar güvenli kullanım açısından sorun teşkil etmemektedir. Epoksi dolgulu hassas ve çizme olasılığı olan bir ürün olduğu için epoxy ürünler yüzeyine zarar verecek ve ürün bütünlüğünü bozacak objeler tercih etmemek uzun ömürlü kullanım için gereklidir.

Epoxy reçine ürünler nerelerde kullanılmaktadır?

Epoksi ürünler iç ve dış mekan kullanımları için uygundur.
Salon, oturma odası, mutfak, çalışma odası, balkon vb. kişisel oturma alanlarında sıklıkla tercih edilmektedir.
Ofis, cafe, restaurant ve otel vb. mekanların dekorasyonları için vazgeçilmez parçalardandır.
Mağaza, showroom, sergi, fotoğraf platoları ve sanat atölyeleri için dekorasyonda sıklıkla kullanılan bir üründür.