Gösterilen sonuç sayısı: 71

Bench / Sandalye (20)

Masa (12)

Masa Takımları (1)

Sehpa (38)

Salon Takımları Salon Dekorasyonları Salon Takım Modelleri

Salon takımları: ev dekorasyonunda akla ilk gelen salon dekorasyonudur. Zamanımızın çoğunu burada geçirdiğimiz alanların başında gelir. Uygulanacak tarza göre salon dizayn ederken, kişiliğimizi ya da karakterimizi yansıtan ürünleri tercih ederiz.

Bench / Sandalye

Bar tabureleri son dönemlerde evlerde tercih edilmeye başlamış bir sandalye türüdür. Kafe, restoran ve barlarda tercih edilen bu mobilyalar artık evlerimizde her tarza ve zevke uygun olarak mekanlarımıza estetik ve şık bir görünüm kazandırmaktadır. Yüksek bar masalarına göre tasarlanan bu ürünler, ev dekorasyonunda ve mutfaklarda sıklıkla tercih edilmeye başlanmış, bulunduğu yere modern bir hava katmıştır. Bar taburesi ya da bar sandalyeleri kısa süreli oturmalar için tasarlanmış, işlevsellik kadar şıklık daha çok ön planda tutulmuştur. Mekan kullanımına uygun olarak seçildiğinde konfor alanını genişletir ve modern bir hava katar. Özellikle küçük alanlarda kullanım kolaylığı sağlayan tabureler, alandan tasarruf etmek isteyenlerin ilk tercihi olmuştur. Ayrıca Bar taburesi ayağı ya da bar sandalyesi alırken malzemesine, konforlu oturum sağlayıp sağlamadığına ve iskelet yapısına dikkat ederek seçim yapılmalıdır. Dar alanlarda daha çok açık ve ferah renklere yer verilmesi hem alanı olduğundan daha geniş gösterecek hem de daha aydınlık ve ferah bir mekân oluşturulmuş olacaktır. Bu anlamda tercih edilecek en uygun açık ahşap renkleridir. Klasik tarza göre dekore edilmiş mutfaklarda kullanılacak olan sandalyeyi seçerken klasik tarzı yansıtan modellere yer verilmesi gerekmektedir. Ahşap ve metal son dönemlerde birçok kişinin tercih ettiği model mutfaklarda hoş bir görünüm yakalanmasını sağlamaktadır. Şık tasarım yüksek sandalye ile evinizin dekorasyonunda vazgeçilmez hale getirebilirsiniz.

Masa

Masalar yaşam alanlarımızın en vazgeçilmez parçalarından biridir. Dekorasyonun tamamlayıcı parçası olan masalar, her amaca ve ihtiyaca yönelik olan tasarlanmıştır. Ev, ofis gibi birçok alanda kendine yer edinen masalar, ev için rahatlık ve şıklık, çalışma alanları için ise işlevsellikleri ile tercih edilmektedirler. Geniş ürün yelpazesine sahip ve birçok alanda kullanılan masalar iç ve dış mekanlarda her ihtiyacımıza cevap verir. Ev dekorasyonunda çokça ön plana çıkan masalar dekorasyonda estetik bir görünümün yanı sıra kullanışlı ve uzun ömürlü kullanıma sahiptirler. Bu nedenle sizlerde ev dekorasyonunda farklı bir tasarım yaratmak istiyorsanız size uygun salon masası seçenekleri ile evlerinizi tasarlayabilirsiniz. Alacağınız mekana en uygun salon takımlarını seçerken büyüklüğüne, çeşidine, oturma kapasitesine dikkat etmelisiniz. Ahşap, masif, cam, mermer gibi birçok masa çeşidi ile mekanlarınızı yeni baştan dizayn edebilirsiniz. Konfor ve fonksiyonel yapıları ile kendinize en uygun masa modelini seçerek yaşam alanlarınızda keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Masa takımları

Salon takımları ailemizle, arkadaşlarımızda keyifli zaman geçirdiğimiz, keyifli sofralar kurduğumuz bir araya geldiğimiz alanlardan biridir. Konforlu ve kullanışlı bir yaşam alanına sahip olmak için masa seçimi önemlidir. En doğru masa seçimini yapmak, konumlandıracağınız alanın büyüklüğüne ve dekoruna göre seçim yapmak önemlidir. Evin, ofisin ya da masayı koyacağınız alanın uygunluğuna göre masa şekline karar verebilirsiniz. Dikdörtgen, kare, yuvarlak sizin için en kullanışlı olacak masayı seçmelisiniz. Son zamanlarda trend olan ahşap masa bank takımı oldukça tercih edilir hale geldi. Özellikle birçok kişinin kullanımına uygun olacak şekilde tasarlandığı için kalabalık aileler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise kullanılan banklı modeline bağlı olarak kullanılmadığı durumlarda masa altına saklanabilmesi ve alandan tasarruf ettirmesidir. Özellikle işlevsel oluşu ve kullanışlı bir tasarım sunması nedeniyle pek çok aile tarafından tercih edilmektedir. İç ve dış mekanlar için uygun olan salon takımları kaliteli ve el işçiliği ile üretilmektedir. Ahşap masa takımı çeşitleri, çevre koşullarına dayanacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır.

Sehpa

Mekanlarımızın olmazsa olmazı tamamlayıcı mobilyalarından olan sehpalar, materyal, renk, desen ve şekillerine göre artık birçok alanda kullanılır hale geldi. Salon ve oturma odalarında genelde dekorasyon amacıyla tercih edilen ürünlerdir. Odanın dekorasyonuna son dokunuşu yapan vazgeçilmez parçadır. Yuvarlak orta sehpa farkında olmasak da günlük yaşamımızda en çok ihtiyaç duyduğumuz eşyalardan biridir. Misafir ağırlarken, yemek servis ederken evimizin en büyük yardımcılarıdır. Bazen tv karşısında çay yudumlarken, bazen de üzerine laptopunu koyabileceğin bir sehpanın olması rahat bir oturma alanı sunacaktır. Ayrıca sehpanız için seçeceğiniz materyalde mekanla uyumlu olmalıdır. Ahşap, metal, mermer, cam gibi birçok modelden evin dekoruna uygun şekilde seçilirse bütünlük sağlayacaktır. Odada denge sağlamak için kontrast yaratmak için çeşitli dokular ekleyebilirsiniz. Sadelikten ödün vermeden küçük aksesuarlar ile ahşap orta sehpa üzerini dekore edebilirsiniz. Dekorasyon trendleri arasında her zaman kendine yer bulan ve çok amaçlı kullanım imkanı sunan bu ürünlerimizi sizlerin beğenisine sunmaktayız.

Salon dekorasyonları tercih ederken dikkat edilmesi gerekenler

Salon mobilyası tercih ederken, ömürlük bir kullanım sunması sebebiyle tarzınıza en uygun modeli seçmelisiniz. Mekanlarda imzanızı yansıtacağınız ahşap yan sehpa sayesinde küçük dokunuşlar ile modern ve şık değişiklikler elde edebilirsiniz. Tasarımın yanı sıra yaşam alanları için vazgeçilmez parça olan sehpalar en önemli kriter mekan boyutuna uygunluktur. Hem ortamın tasarım uyumu korunmalı hem de ölçüleri mekanın kapasitesine uygun olmalıdır. Üründe bulunan metal yüzeyin çizilme olasılığı olduğu için boya yüzeyine zarar verecek ve ürün bütünlüğünü bozacak darbelerden korunması, uzun ömürlü kullanım için gereklidir. Firmamız ürünleri deneyimlemiş, ürün üretimini ve kalite kontrolünü tamamlamıştır.

Salon mobilyaları ürünler nerelerde kullanılmaktadır?

Özellikle iç mekan kullanımları için uygundur.
Kişisel oturma alanlarında sıklıkla tercih edilmektedir.
Ofis, kafe, restoran ve otel vb. mekanların dekorasyonları için vazgeçilmez parçalardandır.
Mağaza, showroom, sergi, fotoğraf platoları ve sanat atölyeleri için dekorasyonda sıklıkla kullanılan bir üründür.