176 sonuçtan 1-72 arası gösteriliyor

Mangal/Barbekü (4)

Bank Ve Ayakları (48)

Odunluk (60)

Saksılık (15)

Salıncak (49)

Bahçe Mobilyası Bahçe Salıncağı Balkon Mobilyası Fiyatları

Bahçe mobilyası: Açık alanlarda oluşturmak istediğiniz estetik sofistike dokunuşları  bahçe mobilyaları ile tamamlayabilirsiniz. Açık alanlarda konforu ve estetiği bir arada bulundurmak için ince çizgiler ile tasarlanmış özgün ve keyifli dokunuşları bir arada seçmek önemlidir. Yeşil ve açık alanların azaldığı gelişen teknoloji dünyasında kendinizi rahatlatmak ve sakin bir şekilde dinlenebilmek için bahçelerinizi en az evin içi kadar özenle düzenlemek gerekmektedir. 

Bank ve ayakları

Açık alanların keyif seviyesini yükseltmek için bank ve bank ayaklarını kullanarak kendi zevkinize göre dizayn edebilirsiniz. Vizyoner ve yenilikçi ruh ile istediğiniz ahşap çeşitlerini kullanarak farklı konseptlerde bank tasarlamak ve bank için ihtiyacınız olan dayanıklı ve estetik bir havaya sahip metal bank ayaklarını tercih edebilirsiniz. Banklar sadece dış mekanlarda değil, iç mekanlarda da koridor, antre ve hol girişlerinde de sıklıkla tercih edilmektedir. Bir diğer tercih edilme noktası ise yemek salonu oluşturmak ve tüm yemek masası takımını sandalyelerden oluşturmak istemeyen otantik dokunuşlar yapmak ve farklı bir stil yakalamak isteyenlerin de tercih edebileceği çok amaçlı ürünlerdir. Peyzaj uygulamalarında birçok görsel ögesini içinde barından önemli dinamik tasarımlar arasında bank mobilyaları geliyor.  Peyzaj tasarımlarında öne çıkan ahşap kullanımını metal tasarımlı bank ayakları ile destekleyebilirsiniz. Görsel kalitesinin yüksekliği, bulunduğu alanla uyumu ve kullanılan malzemenin estetik duruşu göz önünde bulundurulmaktadır. Geleneksel ve modern tasarımlara göre tercih edilebilmektedir. Banklarda kullanılacak ahşap geleneksel tasarımı ve modern tasarımı en iyi yansıtan unsurdur. Banklarda kullanılacak ahşabın açık alanlarda kullanılabilen deforme ve hasar yaratmayacak uzun ömürlü cinsi seçilmektedir. Bank ayaklarının metal formda oluşu ile daha dayanıklı hale gelecektir.

Odunluk

Odunluk kullanımları soğuk havaların başlaması ile en çok kullanılan ve ihtiyaç duyulan ürünler arasındadır. Soba ve şömine yanlarında kullanılabilir metal malzemeden üretilen odunluklar tercih edilmelidir. Metal odunluk soba ve şömine yanlarında konumlandırıldığı için metal olan modelleri tercih edilmelidir. Demir odunluk ısıya ve darbelere karşı dayanıklıdır ayrıca yük taşıma kapasitesi de diğer malzemeden yapılan odunluk modellerine göre fazladır. Odunluklar iç ve dış mekanlarda kullanılmaktadır. Dış mekanda kullanılan ahşap odun kovası hava şartlarına dayanıklı malzemeden üretilmektedir. Güneş, yağmur ve kar gibi hava şartlarında uzun süreli kullanımlarda uygundur. Odunlukların bir diğer özelliği ise bulunduğu ortama dekoratif ve otantik bir görünüm sağlayabilmesidir.  Küçük odunluk ve büyük odunluk seçimleri kullanılacak mekanın büyüklüğüne göre dikkat edilerek seçilmelidir.  Genellikle şömine ve soba yanlarında küçük odunluk modelleri sıklıkla tercih edilmektedir. Garaj ve bahçe gibi açık ve alan sıkıntısı olmayan yerlerde büyük odunluk modelleri tercih edilmektedir. Her zevke ve dekorasyona uygun onlarca odunluk modellerine Abronya markası ile ulaşabilirsiniz. Estetik tasarımı ile uzun yıllar kullanabileceğiniz modern ve dekoratif bir üründür. Kış aylarının vazgeçilmez parçası olan odunluklar ile retro ve otantik yaşam alanları dizayn edebilirsiniz. 

Saksılık

Özenle ve severek büyüttüğünüz çiçeklerinizin sağlığını, konumunu güneş almasını sağlayabilmek için saksılık tercih edilmelidir.  Ayaklı saksı satandı çiçeklerinizin birçoğunu konumlandırabileceğiniz ve bir arada toplu bir şekilde görünmesini sağlayabileceğiniz pratik üründür. Estetik duruşu ve dayanıklı yapısı sayesinde tercih edilen saksılık çeşitleri evinizin en güzel aksesuarları arasında yerini alacaktır.  Salon, balkon, teras ve bahçelerinizde çiçeklerinizin özel görünmesini sağlayacak bir üründür. Yaz bahçesi tasarlamak ve çiçek sağlığını korumak için çiçeklik ve saksılıklar sıklıkla tercih edilmektedir. Çiçek sehpası olarak tasarlanan ve ev içinde kullanılmak üzere çok amaçlı sehpaları tercih edebilirsiniz. Çiçeklikler ev iç dizaynını güzelleştirir. Kullanıldıkları alana renk katarlar ve çok hoş bir görünüm sağlarlar. Bununla birlikte çevresel düzenlemeler açısından oldukça önemli bir yere sahiptirler. Boyutları da birbirinden farklı olduğu için kullanılacağı alana uygun olarak çiçeklik tercihi yapılabilir.

Salıncak

Büyük bir bahçeniz varsa gölgelikli salıncak alanı en iyi kullanabileceğiniz mobilyalardan biridir. Bahçenizde bir kamelya varsa içerisine alacağınız ahşap bahçe salıncağı dekorasyonu büyük ölçüde etkileyecektir. Dilerseniz güneşliği olan bahçe salıncaklarından da alarak daha konforlu bir salıncak tercih edebilirsiniz. Tüm bunlarla birlikte modern bir bahçe dekorasyonu için salıncağınızdaki renk uyumuna da dikkat etmelisiniz. Yeşillikler içerisindeki bahçenizi  ortama en uygun renkte salıncak seçimi yaparak düzenlemesini tamamlayabilirsiniz. Sıcak yaz günlerinde yoğun şehir merkezlerinden birazda olsa kaçabilmek ve huzur bulabilmek için sizin için özenle tasarlanmış bahçe salıncaklarını tercih edebilirsiniz. Salıncaklar sadece yaz aylarında değil kış aylarında da evlerinizin içinde bulundurabileceğiniz çok amaçlı ürünlerdir. Yaz kış olarak ayrım yapmadan da artık evlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Yuvarlak salıncak modelleri iç mekanlarda hem dekorasyon hem de elinize kahvenizi ve kitabınızı alarak sakin bir şekilde vakit geçirebileceğiniz bir hobi mobilyası halini almaktadır.

Balkon mobilyası seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Balkonlarınızda kullanmak istediğiniz mobilyaları seçerken istediğiniz tarza ve kullanacağınız alanla uyumuna dikkat etmeniz gerekmektedir. Kullanılacak mobilyanın malzemesi hava şartlarına, darbelere karşı dayanaklı olması gerekmektedir. Üründe kullanılan malzemenin kalitesi, kalınlığı ve ölçüleri kullanılırken taşıma sorunu yaratmamalıdır. Sallanan salıncak demirlerinde kullanılan boya kalitesi yağmur ve güneş gibi unsurlara oldukça dayanıklı olmalıdır. Ömürlük kullanım sağlayabilen Abronya kalitesi ve işçiliği ile üretilen ürünleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Bahçe balkon mobilyası nerelerde kullanılır ?

Evlerin iç kısımlarında balkon, salon, teras gibi alanlarda sıklıkla tercih edilmektedir.
Bahçe, yaz bahçesi, kış bahçesi gibi açık alanlarda kullanılmaktadır.
Cafe, ofis, restaurant, güzellik salonlarında bekleme alanlarında kullanılmaktadır.