Karyola Metal Karyola Demir Yatak Modelleri Fiyatları

Karyola; endüstriyel tasarıma sahip uzun yıllar kullanabileceğiniz modern bir üründür. Yatak odası, çocuk odası ve misafir odası için kurtarıcı bir üründür. Şık tasarımı ve ergonomik rahatlığı ile kullanıcıların son zamanlardaki tercihi metal karyolalardan yana olmaktadır. 

Ev dekorasyonlarında boyut ve oranlar oldukça önemlidir. Dizayn edilecek odanın şekli asarımlar konusunda ilk fikri vermektedir. Odalar ne kadar geniş olursa olsun zeminde yer kaplamayan mobilyalar son zamanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Daha ferah bir görünüm için önemli bir husustur. Devasa büyüklükteki dolap ve yatakların yerini daha kolay yer değiştirilebilen minimalist tasarım almaktadır. Özellikle karyola seçiminde kolayca yer değiştirilebilen ürünler temizlik açısından da kullanıcılara konforlu bir hayat sunmaktadır. Gereksiz detaylar içermeyen sadece konfor ve uzun ömürlü kullanıma odaklı sade tasarıma sahip demir baza ile göz yormayan yatak odaları dizayn edebilirsiniz. Hem zeminde hem de duvarda yer kaplamayan metal yatak sayesinde ferah ve gösterişten uzak görünüme sahip dinlenme alanı oluşturabilirsiniz.

Demir yatak

Yatak odaları tüm ev dekorasyonundan bağımsız bir stile sahip olabilmektedir. Önemli olan odanın boyutuna uygun ve birbiri ile uyumlu eşyalar tercih etmektir. Metal ürünler diğer tüm mobilyalar ile kolayca uyum sağlayabilen dekorasyonlarda akla ilk gelen parçalardır. Minimalist yaşam tarzı moda olurken aynı zamanda kurtarıcı bir akım haline gelmektedir. Gereksiz büyük eşyalar ve fazla fiyat farkları sonucunda kullanıcılar daha küçük ve tarz mobilyalara yönelmektedir. Yatak oda tasarımlarında kişiye özgünlük ve konforlu dinlenme alanı önemli hususlardandır. Uzun ömürlü kullanım olanağı, konforlu tasarımı ile demir somya son zamanların trend ürünüdür. 

Çift kişilik karyola

Dayanıklı metal malzemeden üretilen demir baza modelleri uzun ömürlü kullanabileceğiniz trend bir üründür. Oda boyutu ile uyumlu olacak şekilde dilerseniz tek kişilik metal karyola dilerseniz de çift kişilik metal karyola tercih ederek konforlu kişisel dinlenme alanları dizayn edebilirsiniz. Ayrıca size özel sunulan renk ve ölçü seçenekleri sayesinde demir yatak altlığı stilini ve boyutunu belirleyebilirsiniz. Eğer küçük bir odaya sahip iseniz daha küçük boyutlara sahip olan metal karyola tek kişilik seçeneğini tercih edebilirsiniz. Fakat büyük bir odanız var ise demir yatak çift kişilik modelini tercih etmeniz daha uygun olacaktır. Önemli olan nokta odanızın boyutu ve sizin ihtiyacınız olan ölçülerdir. Kişisel dinlenme alanı olan yatak odalarında kişisel tarzı yakalamak ve konforu sağlamak oldukça önemlidir. Çoğu dekorasyon stiline uygun olan demir bazları tercih ederek ana ürününüzü odanızın odak noktası haline getirebilirsiniz.

Demir karyola

Dekorasyonlarda geri dönüş akımı son zamanlarda trend olmaktadır. Daha az eşya ile tasarımlar şık ve sade hale getirilmektedir. Minimalist yaşam tarzı felsefesi sayesinde yaşam alanları ferah bir görünüm kazanmaktadır. Bu dekorasyon stillerinin ana akımında yer alan yatak odası eşyaları yer almaktadır. Açık gardırop, demir yatak altlığı, ayaklı metal askılıklar ile klasik ve devasa büyüklükteki eşyalar dekorasyonlardan çıkartılmaktadır. Bu sayede ferah dizayna sahip kolayca şekil alabilen mekanlar tasarlanmaktadır. 

Tek kişilik demir karyola alırken dikkat edilmesi gerekenler

Tek kişilik demir karyola tercih ederken, ömürlük bir kullanım sunması sebebiyle tarzınıza en uygun model seçmelisiniz. Yatak odalarında odak ürün olarak tercih edilen metal karyola modelleri sayesinde küçük dokunuşlar ile modern ve şık dekorasyonlar elde edebilirsiniz. Tasarımın yanı sıra yaşam alanları için vazgeçilmez parça olan yataklarda en önemli kriter mekan boyutuna uygunluktur. Metal somya ile hem ortamın tasarım uyumu korunmalı hem de ölçüleri mekanın kapasitesine uygun olmalıdır. Dayanıklı metal gövdeden üretilen metal karyolalar uzun ömürlü kullanım için tercih edilmektedir. Üründe bulunan metal yüzeyin çizilme olasılığı olduğu için boya yüzeyine zarar verecek ve ürün bütünlüğünü bozacak darbelerden korunması, uzun ömürlü kullanım için gereklidir.

Demir somya yatak nerelerde kullanılmaktadır?

Demir yatak modellerimiz iç mekan kullanımları için uygundur.
Yatak odası, çocuk odası, misafir odası vb. kişisel yaşam alanlarında sıklıkla tercih edilmektedir.
Otel, pansiyon, konaklama merkezi vb. mekanların dekorasyonları için vazgeçilmez parçalardandır.

Metal yatak altlığı montajı nasıl yapılmaktadır?

Ürün demonte olarak tarafınıza kargolanmaktadır. Kurulum için gerekli olan tüm montaj aparatları paket içerisinde bulunmaktadır. Demir yatak sizlere ulaştığında, satış sonrası montaj esnasında teknik desteğe ihtiyaç duyarsanız destek için ekibimiz ile her zaman iletişime geçebilirsiniz. Sizlere 7/24 müşteri hizmetleri olarak destek vermeye hazırız. Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR

Müşteri Hizmetleri

Epoksi, Metal ve Ahşap Sanatı

0312 638 10 66

0553 686 68 83

WhatsApp

[email protected]