Gösterilen sonuç sayısı: 53

Kadehlik / Bardaklık (3)

Organizasyon Malzemeleri (40)

Dekoratif Ürünler Demir Metal Dekorasyon Ürünleri Malzemeleri

Dekoratif ürünler : Yaşadığımız alanları kendi zevkimize ve isteklerimize göre bağlı kalarak düzenlediğimiz ve kullanışlı bir şekle gelmesinde önemlidir. Evlerimizde kullandığımız ufak ya da büyük ev aksesuarları evimizde önemli bir yere sahiptir. Sizin içinizde güzel duygular uyandıran bir aksesuarı görmek size kesinlikle iyi gelecektir. Dekoratif ürünler ev eşyalarının parçalarını tamamlayarak evinizi bir bütün haline getirir. Evdeki ürünler günlük hayatımızın aslında merkezindedir.

Bilgisayar standı

Bilgisayar stantları bir çok yönleri ile evlerde, ofislerde bulundurulması gereken ürünler arasındadır. Dizüstü bilgisayar bulunan evlerde, ofislerde bütün kullanım alanlarında hem kullanan kişinin sağlığı açısından hem de bilgisayar sağlığı ve uzun süreli kullanımı için bilgisayar stantları kullanılmalıdır. Bilgisayar stantlarının kullanım özelliklerinden bir tanesi dizüstü bilgisayarınızı ekranını önerilen konuma yükseltmesidir. Bilgisayar standınızın ekranının üst kısmı, dik otururken göz seviyenizin bir veya iki inç üstünde olmalıdır. Uzun bir süre bilgisayar başında kaldıysanız, yüksek ihtimal gün bitmeden çok önce boynunuzda ve sırtınızda sertlik veya ağrı yaşamaya başlamışsınızdır. Bu, öncelikle ekranı görmek için sürekli olarak aşağıya bakmanızı sağlayan dizüstü bilgisayar ekranının düşük yüksekliğinden kaynaklanmaktadır. Boynunuzun her gün dayanması için çok fazla ağırlık vardır bu nedenle boyun ağrısının ofis çalışanları arasında yaygın bir durumdur. Bilgisayar standı kullanmak, çalışma sırasında boynunuzun ve kollarınızın doğru konuma getirilmesine yardımcı olur, böylece boyun ve kollarınızda herhangi bir yük olmaz ve işiniz bittiğinde daha sonra herhangi bir ağrı hissetmezsiniz. Bilgisayarınızın sağlığı ve  uzun süreli kullanımı içinde önemli olan stantlar alt kısımdan hava almasını sağlayarak ısınmamasını sağlar ayrıca çarpıp düşmesi, kayması, yiyecek ve içecek dökülmelerini de engellemiş olur. Her yönden fayda sağlayan bilgisayar stantı günlük hayatınıza gönül rahatlığı ile dahil edebilirsiniz.

Kadehlik bardaklık

Kadehlik ve bardaklık taşıyıcıları evlerimizde genellikle mutfak alanlarında kullanılmaktadır. Evimizdeki salon alanlarında da kadehlerinizi estetik bir şekilde sergileyebilmek için tercih edilmektedir. Bardaklıklar birden çok bardağı taşıyacağı için sağlam ve kaliteli malzemeden üretilmektedir. Bunun başında da metal tasarım bardaklık ve kadehlikler gelmektedir. Bardak ve kadehler oldukça hassas ürünler olduğu için farklı bir alanda bardaklık gibi stantlarda konumlandırılmalıdır. Abronya’nın siz müşterilerimize sunmuş olduğu dekoratif ürün modelleri yaşam alanlarınıza modern, orijinal ve şık bir hava katacaktır. Ev, bahçe ve ofis dekorasyonu gibi yaşam alanını güzelleştirmek ve farklı bir hava katmak için kullanabileceğiniz özel tasarım bardaklık ve kadehliklerin kolayca kullanabilirsiniz. Bardak ve kadehlik ürünlerinde bardaklarınızı asabilmek için kullanılan malzemenin pürüzsüz olmasına dikkat edilmektedir. Bardak modellerinde kupalar, fincanlar, meşrubat bardağı gibi kulplu bardaklarınız için oldukça uygundur. 

Organizasyon malzemeleri 

Organizasyon malzemeleri toplu olarak gerçekleştirilmek istenen davet, nişan, düğün, kına, gibi önemli toplantı ve kalabalık alanlarda dekorasyon amacı ile sıklıkla tercih edilen ürünler arasındadır. Dış ve iç mekanlarda istenildiği gibi kullanılan, konumlandırılan her alanla uyum sağlayan ürünlerdir. Dış mekanlarda kullanımı kolay ve basit bir aksesuardır. Kullanılan metal malzemesi sayesinde dış mekanlarda ki sıcak, soğuk, yağışlı tüm hava koşullarında dayanıklıdır. Darbelere karşı korunaklı olması için sağlam ve kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Konseptleriniz için uygun organizasyon malzemeleri, model ve renk seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır. İstediğiniz konseptte kullanacağınız yuvarlak ve kare masa tercihleri yapabilirsiniz. Davetinizde kullanılacak arka fon tasarımlarınızı çiçek, ip, farklı obje ve süs eşyaları ile süsleyerek görekemli davetler oluşturabilirsiniz. Düğün dekorasyonu, başlangıçta kolay ve eğlenceli bir şey gibi görünse de işin içine girdikçe, adeta bir girdap halini alıyor. Bu girdapta kaybolmamanız için hazır bir şekilde tasarlanmış organizasyon malzemelerini tercih edebilirsiniz.

Salon dekorasyon ürünleri seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Dikkat edilmesi gerekenlerin başında malzemenin sağlamlığı ve hangi hammaddeden yapıldığına dikkat edilmelidir. Kullanılacak ürünün sağlamlığı, dayanıklılığı hava koşullarına ve ortama uyumu göz önünde bulundurulmalıdır. Dekorasyon stilinizi yansıtabileceğiniz, ve uyum içerisinde olmasını sağlayabileceğiniz model seçimleri yapmalısınız. Sağlığınız açısından herhangi bir kötü unsur yaratmayan ve etrafa zararlı olmayan uzun kullanım ömrü sunan dekorasyon ürünleri her evde, salonda, ofiste ve kullanılabileceği tüm alanlarla uyumlu pratik ürünler olmalıdır.

Dekoratif aksesuarlar nerelerde kullanılır ?

Salon, oturma odası, mutfak, gibi iç mekanlarda kullanılmaktadır.
Kış ve yaz bahçelerinde, sıklıkla kullanılmaktadır.
Düğün davetleri, kına gecesi daveti, sünnet organizasyonu, söz ve nişan organizasyonlarında içi ve dış mekanlarda kullanılmaktadır.
Organizasyon şirketlerinde sıklıkla tercih edilmektedir.