1

Sandalye Bar Sandalyesi Bar Taburesi Bar Sandalyeleri Fiyatları

Sandalye; dayanıklı metal gövdeden üretilen modern tasarım bar sandalyeleri ile şık ve konforlu yemek masaları dizayn edebilirsiniz. Metalin endüstriyel tasarımı ve ahşabın sıcaklığının birleştiği bar tabureleri sayesinde yaşam alanlarınızda küçük fakat etkileyici değişikler yapabilirsiniz. Yüksek sandalyeler salon, mutfak, cafeler başta olmak üzere; alan tasarrufu elde etmek için sıklıkla tercih edilmektedir.

Bar Sandalyesi

Bar tabureleri genellikle cafe, restoran ve barlarda tercih edilen bar sandalyeleri son zamanlarda evlerde ve özellikle mutfaklarda kullanılan bir sandalye türüdür. Uzun ayak boyu ile tasarlanan bar tabureleri artan talebe karşılık olarak çok farklı model ve renk seçenekleri ile yaşam alanlarında yerini almaktadır. Her zevk ve tarza uygun olarak tasarlanan bar sandalyeleri kullanıldıkları alana şık ve estetik bir görünüm kazandırmaktadır. Bar sandalyeleri çok farklı malzeme kullanılarak tasarlanmaktadır. Dekorasyonu yapılacak alanın türüne ve ihtiyacına göre en uygun malzeme seçilerek tasarlanan bar sandalyeleri son dönemlerde mutfaklarda şık tasarımlar oluşturmada yardımcı olan unsurlar arasında yer almaktadır.

Bar Taburesi

Bar tabureleri ada tarzı mutfaklarda sıklıkla tercih edilen ürünler arasındadır. Klasik bar sandalyesi tüm mutfaklar ile uyumlu olabilen modeller arasındadır. Hem klasik hem de estetik bir görünüm oluşturmak isteyen siz müşterilerimiz için sıklıkla tercih edilmektedir. Küçük mutfakların kullanıma uygun konforlu tasarımıyla harika bir mutfak deneyimi sunmaktadır. İhtiyacınız olan estetik görünümü ve konforu sağlar. Mutfak dizaynı, tezgâhtan sandalyelere uygulanacak stil ve tarzla ilişkilidir. Mutfak dekore edilirken dikkat edilen bir diğer husus ise sandalyelerin işlevselliğidir. Alan tasarrufu sağlayacak dizayn fikirleriyle mutfak taburelerini tasarlamak mümkün. Bar tabureleri yemek tezgahlarının çevresindeki sınırlı alanı değerlendirmenin fonksiyonel ve estetik bir yoludur. Ahşap ve metalin birlikte kullanımı ile tasarlanan Abronya bar taburelerini tercih edebilirsiniz.

Tabure

Günümüzde eşyalarda işlevsellik ve ergonomik rahatlığın yanı sıra estetik görünümde son derece önemlidir. Bu sebeple ahşap ve metalin uyumuyla tasarlanan modern görünüme sahip bar tabureleri yaşam alanlarımızda sıklıkla tercih edilmektedir. Mekan sınırlaması olmayan tabureleri mutfak, yemek odası, restaurant ve cafelerde masalarınızın dizaynında kullanarak yaşam alanlarınızı özelleştirebilirsiniz. Alan kullanımından tasarruf sağlayan tabureler mekanın ferah ve geniş gözükmesine yardımcı olmaktadırlar. Yaşam alanlarınızda kendi tarzınızı yansıtmak, küçük mekanlarda şıklığı yakalamak için eşsiz tasarıma sahip bar tipi tabure tercih edebilirsiniz. 

Mutfak Sandalyesi

 Mutfak tasarımını yenilemek isteyen müşterilerimiz için öncelikle karar verilmesi gereken konu modeli ve tarzı olmalıdır. Küçük ve büyük mutfaklardaki alan kullanımları için öncelik modeli olmalıdır. Mutfaklarda oluşturulan yemek alanlarında sandalyeler mutfağın genel dizaynını etkileyen ve son dokunuşlarla mutfağınızın karakterini belirleyen oldukça önemli ayrıntılardır. Mutfakta kullanılacak olan masa sandalye takımı mutfağın diğer mobilyalarına hem tarz hem de renk olarak uyum sağlamalı ve estetik açıdan birbirini tamamlamalıdır. Mutfak sandalye modellerini seçerken kullanacağınız alana yani mutfağa hakim olmalısınız, mutfağın şekline göre tasarımlar seçilmeli ve ilk olarak rahatlık göz önünde bulundurulmalıdır. Mutfağınız için seçeceğiniz modern sandalyeler dekorasyonu görsel açıdan zenginleştirecektir.

Sandalye Modelleri

Mutfak dekorasyonunda kullanılacak olan sandalye modellerine bakıldığında çok geniş ürün seçenekleri karşımıza çıkmaktadır. Özellikle mutfağını modern tarzda dekore etmek isteyenler için çok fazla çeşit bulunmaktadır. Ahşap modeller en başta gelmekle beraber, metal malzeme ile tasarlanan ürünler her zevk ve tercihe cevap verebilmektedir. Klasik tarza göre dekore edilmek istenen mutfaklar için de son dönemlerde eskitilmiş ahşap görünümü kazandırılmış sandalyelere yer verilmektedir. Mutfağınızın genişliğine uygun olan sandalye belirlendikten sonra mutfağın dekorasyonunun hangi tarzda yapıldığı da sandalye seçiminde etkili olacaktır. Son dönemde her alanda olduğu gibi dekorasyon alanında da çok şık ve estetik ürünlere yer verilmektedir. Tarzın belirlenmesinden sonra mutfak dekorasyonunda kullanılacak olan sandalyenin hangi malzemeden tasarlandığı da dikkat edilmesi gereken konulardandır. Dar alanlarda daha çok açık ve ferah renklere yer verilmesi hem alanı olduğundan daha geniş gösterecek hem de daha aydınlık ve ferah bir mekân oluşturulmuş olacaktır. Bu anlamda tercih edilecek en uygun açık ahşap renkleridir. Özellikle klasik tarza göre dekore edilmiş mutfaklarda kullanılacak olan sandalyeyi seçerken klasik tarzı yansıtan modellere yer verilmesi gerekmektedir. Ahşap ve metal son dönemlerde birçok kişinin tercih ettiği model mutfaklarda hoş bir görünüm yakalanmasını sağlamaktadır.

Balkon Sandalyesi alırken dikkat edilmesi gerekenler

Yüksek sandalye alırken dış çerçevesinin dayanıklılığına iskelette kullanılan ham malzemenin metal/ ahşap olmasına ayrıca boya kalitesine ve bütünlüğüne dikkat edilmesi gerekmektedir. Ahşap bar sandalyesi seçiminde dikkat edilmesi gereken diğer konu ise; oturma kısmında kullanılan materyallerin esnek ve dayanıklı yapıya sahip olmasıdır. Kullanıma uygun olmayan malzeme kullanımı ürünün kısa sürede deforme olmasına neden olacaktır. Firmamız bütün bunları test etmiş, deneyimlemiş ve bu durumları göz önüne alarak ürün üretimini ve kalite kontrolünü tamamlamıştır.

Ahşap Bar Sandalyesi montajı nasıl yapılmaktadır?

Ürünlerimiz genellikle de-monte olarak gönderilmektedir. Ürün kurulumları son derece kolay ve pratiktir. Paket içerisinde montaj malzemeleri ve kurulum kılavuzu bulunmaktadır. Demir bar sandalyesi alanında uzman ekibimiz sizlere satış öncesi ve sonrası 7/24 destek vermektedir. İletişim hattımızdan veya mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR

Müşteri Hizmetleri

Epoksi, Metal ve Ahşap Sanatı

0312 638 10 66

0553 686 68 83

WhatsApp

[email protected]